Студенти в UK - 12 и 3/4

  • 64 346
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 899
Здравейте,
Някой ползвал ли е "Интерлогистика" за доставка на пратка до Англия наскоро и какво е мнението ви?
Пращат ли вече? Наскоро бях в офиса им и казаха, че все още не пътуват до УК. Преди година съм ги ползвала и всичко беше наред. Пратката пристигна безпроблемно и навреме.

# 736
  • Мнения: 220
Честити да сме, момичета!
За доставки аз ползвам http://www.dostavka-anglia.com/.  Доволна съм, тази седмица ще пращам пак.

# 737
  • Мнения: 14 433
Здравейте, имам въпрос относно образованието в UK.
Признават ли се дипломите навсякъде по света? Защото доколкото разбрах в САЩ примерно не признават българското образование от университета. В UK по същия начин ли е?
Да,признават се ,но все пак зависи от конкретния работодател.

# 738
  • Русе
  • Мнения: 129
Да споделя, че след отказа на Спиди и останалите куриери да извършат доставка до UK  (надявам се да е временно) - малък пакет с предимство, изпратен чрез "Български пощи" на 11.02.2021г., е бил доставен днес - 09.03.2021 г. Не беше нещо спешно, а и ако се предвиди това забавяне - все пак може да се разчита и на тях. Wink

# 739
  • софия
  • Мнения: 4 988
аз пък изпратих "бърз" пакет - половината на А4 (жълт плик с балончета) с обратна разписка и трябваше да пристигне за 5-6 дни......Е, вече 10 е някъде в пространството.
Добре, че не е нищо важно, но като ми кажат време за пристигане ще го удвоявам и утроявам.

# 740
  • Мнения: 157
Изпратих пощенски плик с мартеници с Български пощи в началото на февруари до Абърдийн. Пристигнаха на 10 март🤣

# 741
  • Мнения: 14 433
Важното е, че са пристигнали, все пак!

# 742
  • Варна
  • Мнения: 6 879
И моя опит с БГ Пощи е такъв, 3 седмици пътува колет.

Моята дъщеря се е записала да гласува. Мисля, че една от причините е повод, да иде на разходка до Бристол.Simple Smile
В събота пък щяла да ходи да копае цветя някъде, пак с цел - хора и общуване.

# 743
  • софия
  • Мнения: 4 988
И моята ще сади. Издирила обяви за палети, ходиха с приятели с кола да ги вземат и сега цари труд и творчество. Ще си правят сандъци за подправки и някой друг зеленчук и много цветя. Тяхното дворче я има 30 квадрата, я не, ама им върши екстра работа за занимавка Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 19:47 от Амели

# 744
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Изпратих пощенски плик с мартеници с Български пощи в началото на февруари до Абърдийн. Пристигнаха на 10 март🤣

Залп , дъщеря ви избра ли университет за магистратурата ? Помня, че чакаше отговор от Глазгоу , какво стана ?

# 745
  • Мнения: 157
Изпратих пощенски плик с мартеници с Български пощи в началото на февруари до Абърдийн. Пристигнаха на 10 март🤣

Залп , дъщеря ви избра ли университет за магистратурата ? Помня, че чакаше отговор от Глазгоу , какво стана ?
За сега остава Единбург. Но не е магистратура а следдипломна квалификация 1 година. Няма отговор от Глазгоу още.

# 746
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Изпратих пощенски плик с мартеници с Български пощи в началото на февруари до Абърдийн. Пристигнаха на 10 март🤣

Залп , дъщеря ви избра ли университет за магистратурата ? Помня, че чакаше отговор от Глазгоу , какво стана ?
За сега остава Единбург. Но не е магистратура а следдипломна квалификация 1 година. Няма отговор от Глазгоу още.

Не съм разбрала правилно. Единбург е чудесен избор.

# 747
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Някакви новини от унитата за следващата учебна година чуват ли се?
Моята дъщеря днес са имали среща/тя е някакъв представител там на колегите си/ с 'управата' на факултета. Казали, че най-вероятно /дано не е сигурно/ и следващата уч.година сесиите ще са онлайн както тази година.
Отчитат негативи но ... Sad
За лекциите и упражненията още не е сигурно също. Но сега било времето университетите да излязат с решение.
Не разбирам защо при условие, че прогнозите им са за пълно разпускане на ограниченията. Искрено се надявам да стане чудо. Все едно е в затвора и учи там ... да си уплътнява времето. Среща с надзирател някой, съкилийник, разходка в кръг и толкова. Колетче от мама и някой телефонен разговор.
Отплеснах се, ама ме е яд.

# 748
  • Мнения: 108
Моят син не се е връщал в Англия от края на октомври миналата година. Няма смисъл при положение че е изцяло онлайн като да е в Англия. Обаче трябва да се върне да освободи общежитието по някое време.Чудех се за уседналост дали искат определено време да си прекарал там?

# 749
  • София
  • Мнения: 5 801
Студентите получават без проблем pre-settle, мисля.

Общи условия

Активация на акаунт