Майки на близнаци?

  • 2 848
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 964
175см 68кг. преди,сега няма да коментирам Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 1 951
!,62см,45 преди.,а сега напълнях.

# 17
  • Мнения: 903
И аз не съм много дребничка, но не съм и много висока 1.64, а за теглото не е за разправяне Embarassed  Тук в Шумен се запознах с една доста висока мама на близнаци, ама е слаба мацката - има две мъжлета Grinning Иначе повечето дето съм ги виждала са миньончета Laughing

# 18
  • Мнения: 412
1.64 и 52 кг преди и след; но от два месеца моите мушмулчета са при баба си и дядо си и вече съм съм 55-56 кг.. чудя се дали баба им е свалила някой килограм междувременно... Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 965
Преди да забременея - 173 см. и 53 кг. Сега съм с 10-тина кг. отгоре.
Поне 3/4-ти от познатите ми близнашки майки далеч не са "джобен формат"  Wink.

# 20
  • Мнения: 2 013
Според някакви западни статистики по-често зачеват с близнаци по-едри майки (каквато съм и аз), но това може да означава и 2-3% повече.... Нямаше точни проценти.

# 21
  • Мнения: 4 965
Според някакви западни статистики по-често зачеват с близнаци по-едри майки (каквато съм и аз), но това може да означава и 2-3% повече.... Нямаше точни проценти.

Точно в тази връзка, днес за пореден път ми беше избил "високият комплекс", понеже вчера си намокрих ниските обувки и бях на висок ток, но пък половинката ми не беше с мен (него ми трябват точно 20 см. ток, за да го стигна) и т.н. Та, умирах си от срам, че стърча над всички (бяхме в "Патиланци") и видях една мама с приблизително моя калибър. Оказа се, че тя също е с близначки.
Братовчедката на мъжа ми също се извисява - тя е дори по-висока и от мен - 178 см. и около 60 кг.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 231
   Еми аз май съм от дребните по - скоро  1,61 и 47 кг. В отсрещния блок и в съседния вход има също мами на близнаци които са пак моя калибър или дори малко по-ниски. Така че аз също съм останала с впечатлението за дребни мами на близнаци  Wink

# 23
  • Мнения: 7 803
явно или сме много високи или сме доста ниски  Crazy  гледам, 4е посредата няма  Rolling Eyes

# 24
  • софия
  • Мнения: 555
абе има последата, ама зависи кое е средата ....
аз съм 165, бех 60 преди ама сега .... леле мале... бегай земьо

# 25
  • Мнения: 903
Аз съм 164 и се смятам за среден ръст/от към височина де/, а за тегло   -  не ми се приказва Embarassed

# 26
  • Мнения: 826
Спадам към средния калибър мами...
164см  около 50 кг.(по коледа  и нова година се вдигат.....) Mr. Green

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 55
А,защо трябва майките на близнаци да са дребни или едри?Мисля,че всяка жена от всеки тип,калибър и прочие......... може да има близнаци.Това просто си е божа работа момичета.Няма никакво значение ръста, теглото и останалите размери.

Общи условия

Активация на акаунт