Левкоцити на долна граница

  • 1 561
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Здравейте! Преди няколко месеца синът ми изкара някаква инфекция, Коксаки вирус според педиатъра. Тогава при направена ПКК левкоцитите бяха доста под долната граница. Педиатъра каза, че е заради вируса и че ще пуснем изследвания пак след седмица. В новата ПКК бяха в норма - 6.32,при долна граница 5.5.  Аз реших след време пак да пусна кръвни изследвания и левкоцитите бяха точно на границата, вчера отново пуснах и положението е пак същото-почти на долната граница. Детето не е болно и няма симптоми. Притесняват ме обаче тези стойности. Някои има ли идея на какво може да се дължи и какво да се направи?

# 1
  • Мнения: 10 599
Това май е втората тема, която пускаш. Simple Smile Би ли качила отново, до тази, първата ПКК от първата ти тема? Просто искам да видя какво е развитието на съотношението неутрофили-лимфоцити. Аз и тогава казах и пак ще кажа, че такава пкк без абсолютно никаква симптоматика говори за съмнения за ковид. Пусна ли го на градина?
ЦРП не е ли пускано?

# 2
  • Мнения: 285
Това май е втората тема, която пускаш. Simple Smile Би ли качила отново, до тази, първата ПКК от първата ти тема? Просто искам да видя какво е развитието на съотношението неутрофили-лимфоцити. Аз и тогава казах и пак ще кажа, че такава пкк без абсолютно никаква симптоматика говори за съмнения за ковид. Пусна ли го на градина?
ЦРП не е ли пускано?
Другата тема не съм я пускала аз. Иначе я прочетох  🙂

Общи условия

Активация на акаунт