Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 16 Есенна

  • 33 151
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там
  • Мнения: 4 838
Искрице,за теб си мислех като я слагах,ако щеш вярвай. Сигурна бях,че ще я харесаш. Мишчица ,благодаря. Имам тази с Макадамия. Даже я позлвах да оформя къдриците на малката,защото е без вредни съставки. Стана доста добре,след измиване я нанесох по краищата. "Много хубаво милише"каза детето.
Знаеш какво харесвам.
Направо в сърцето ме уцели с тази снимка Simple Smile
Запаметих си я Simple Smile

# 16
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 500
С червен балсам ще стане оранжево.

Часът ми е следващия петък. Гледам снимки за инспирация, но нищо не мога да намеря, подходящо за тънка и тъмна коса. През 2015 бях с коса до раменете и притон, но имах доста повече коса.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 425
Руса коса се тонира в розово с разреден виолетов балсам / маска.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Аз от доста време искам да успея да отида при някоя фризьорка, с която да намерим подходяща прическа за мен

# 19
  • Мнения: 1 212
Здравейте, по темата - скоро ходих за връхчета само на фризьор, искам да си я пускам ❤️
Планирам боядисване към края на месеца и от тук идва въпроса - грешка ли ще е да смеся боя номер 9 с оксидант 3%?
Нямам бели коси, просто ще освежавам цвета и си мисля да взема най-ниския оксидант с цел щадене на косата.

# 20
  • Мнения: 5 832
и от тук идва въпроса - грешка ли ще е да смеся боя номер 9 с оксидант 3%?
Нямам бели коси, просто ще освежавам цвета и си мисля да взема най-ниския оксидант с цел щадене на косата.
Задай си въпроса защо по-големите номера бои са с по-висок % оксидант и сама ще си отговориш на въпроса. 😉9-ка с 3% оксидант е все едно не правиш нищо реално.

# 21
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Здравейте. Преди 10 дни се боядисах ( при фризьор). Смесихме цвят 5.1 и 6.1. Не се бях боядисвала от студентските години, но вече имах тук там бели косми.
Ползвала съм като преуош Храната на Гарниер.

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 425
Има глос-бои за освежаване на цвета. Те са с 1,8% и 2,7% оксидант. В общи линии са тон върху тон, но според мен с 2,7% изсветлява до към един тон.

# 23
  • Мнения: 1 212
Благодаря, няма да рискувам, поръчах си боя 9 с оксидант 6%. Пък и прочетох, че 3% бил за тъмните тонове.
Имам да покривам корен и мисля, че глоса не е за това.

# 24
  • Мнения: 6 622
На мен днес ми пристигнаха доста шампоани, маски и балсами. Като дете в сладкарница съм 😀Сега не знам с кое да се намажа първо.

# 25
  • Мнения: 18 562
На мен днес ми пристигнаха доста шампоани, маски и балсами. Като дете в сладкарница съм 😀Сега не знам с кое да се намажа първо.

Това си е сложно решение. Почни от това,което ти е най-интерсно как ще ти се отрази.

# 26
  • Мнения: 144
Здравейте. Преди 10 дни се боядисах ( при фризьор). Смесихме цвят 5.1 и 6.1. Не се бях боядисвала от студентските години, но вече имах тук там бели косми.
Ползвала съм като преуош Храната на Гарниер.
Би ли споделила цената и боята на салона ли беше?

# 27
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Здравейте. Преди 10 дни се боядисах ( при фризьор). Смесихме цвят 5.1 и 6.1. Не се бях боядисвала от студентските години, но вече имах тук там бели косми.
Ползвала съм като преуош Храната на Гарниер.
Би ли споделила цената и боята на салона ли беше?
В дълбоката провинция съм, местен салон посетих. Боята е Елгон, с нея работи фризьорката. Платих 30 лв за средно дълга коса.

# 28
  • Мнения: 1 212
На мен днес ми пристигнаха доста шампоани, маски и балсами. Като дете в сладкарница съм 😀Сега не знам с кое да се намажа първо.
И моите, вчера, с лимончето поръчахме от makeup.bg шампоани и маски на Лореал Профешънъл по 2.59 лв./бр, травъл сайз 100 мл. но за цената.... А тя поръча количества 😁
Аз започнах с Absolut Repair и мога да кажа, че ми хареса повече от Про Лонгър, където си дадох парите за цялата серия, а нещо не е моята...

# 29
  • Мнения: 6 622
На мен днес ми пристигнаха доста шампоани, маски и балсами. Като дете в сладкарница съм 😀Сега не знам с кое да се намажа първо.
И моите, вчера, с лимончето поръчахме от makeup.bg шампоани и маски на Лореал Профешънъл по 2.59 лв./бр, травъл сайз 100 мл. но за цената.... А тя поръча количества 😁
Аз започнах с Absolut Repair и мога да кажа, че ми хареса повече от Про Лонгър, където си дадох парите за цялата серия, а нещо не е моята...
А освен това ми дойдоха и Ш и Б insight и една маска на revlon profesional 😀 Още не съм решила от къде да започна.

Общи условия

Активация на акаунт