Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 16 Есенна

  • 32 981
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 433
Аз направо те виждам как казваш, че ти оранжавее и упорито търкаш със син/лилав шампоан в банята Simple Smile Нали знаеш, че е топъл цвят, много?
heartseasea, защо не си отрежеш бретон, за да се оформи косата в предната част, това са само нови растежи, нали? Аз бих вкарала и степени, но "скрити", за да се олекоти дължината.

# 736
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Топъл е, според фризьора ми приличат топлите цветове, може и да е прав Simple Smile

# 737
  • София
  • Мнения: 542
Хибискус, благодаря. Да, това са само нови растежи. Притеснявам се дали би ми отивал бретон, от дете не съм имала. Но то така или иначе новите растежи изглеждат като бретон, искам, не искам.

# 738
  • Мнения: 2 433
Едно е да ти каже фризьорът, че ти прилича цвят, друго е ти да се харесаш с него. Помисли си хубаво.
Аз ходих на фризьор и ме боядиса в близък до естествения ми цвят, че много изтъня от пусти бои, Лакмето направо и взе здравето.
heartseasea, именно защото приличат на неоформен бретон ти препоръчвам да го отрежеш, според мен пък ще ти седи добре.

# 739
  • Мнения: 5 832
Това, което предлага фризьорът на Искрица и на мен ми изглежда добре само на начупени коси. На прави ми изглежда като небоядисвана от година поне.

# 740
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Тя и сега ми изглежда не боядисана Grinning с кичурите ми, а си стои добре на права коса.
Спор няма, че на къдрици стои още по добре, но не виждам смисъл в това да се къдря всеки ден и да горя косата допълнително с уреди.
Чудя се да си взема ли бондера и новия еласти нещо си за косата или да насоча парите към един крем на Estee Lauder.Joy

# 741
  • Мнения: 18 503
Според мен това омбре стои добре, само когато косата е на вълни, както е на снимката.

Точно. Аз заради това още не съм го направила😁

# 742
  • Мнения: 280
Здравейте момичета, пускам тази тема за да почерпя малко идеи за прическа от вас. Косата ми е дълга около 3 пръста под раменете, боядисана в тъмен кестеняв цвят ,сравнително здрава. Използвам хубави продукти за коса,хубава преса и маша, но някак все не ми достига нещо за да направя прическа ,която да ме удволетворява. Моля ви дайте малко идеи подкрепени със снимки . Ще съм ви много благодарна също ако споделите и грим, който да отива на зелени очи и тъмна коса. Искам да се разчупя от ежедневната си визия с ваша помощ

# 743
  • Мнения: 3 640
Тя и сега ми изглежда не боядисана Grinning с кичурите ми, а си стои добре на права коса.
Спор няма, че на къдрици стои още по добре, но не виждам смисъл в това да се къдря всеки ден и да горя косата допълнително с уреди.
Чудя се да си взема ли бондера и новия еласти нещо си за косата или да насоча парите към един крем на Estee Lauder.Joy
Подозирам, че имаш достатъчно неща за коса особено от този тип за дължините и най-вече връхчетата. А на новия продукт (еласти...) описанитето му е толкова засилено, че ми бие на телешоп реклама. 😂
Пренасочи излишните пари към лицето.

# 744
  • Мнения: 284
Аз си взех и бондера и еластистайлъра.
Ми...не съм впечатлена и от двата... Не бих ги препоръчала, особено ако има друга алтернатива за изхарчване на парите за тях.

# 745
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Намират ми се още две-три от боите smoked steel и оползотворих едната днес. Щракнах набързо две снимки преди и след. От този low шампоан който си взех по ваш съвет адски бързо ми пада боята, а уж е за боядисана коса. Разредила съм го 1 към 3, за да е използваем. Не знам как косата ми успяваше да има едновременно жълт и лилав оттенък (противоположни). Снимките са смотан с предна камера на телефон, на слаба изкуствена светлина. Май не са реални цветове.

# 746
  • Мнения: 1 212
Здравейте,
Набързо да се посъветван с вас.
Имам боя JOC 100 мл. + оксидант 150 мл.
Когато я взех бях с дълга коса, сега съм на черта до рамото и мисля да използвам половината, 50 мл. + 100 мл.
оксидант /тъй като се смесва 1 към 1.5/.
Правилно ли смятам?

# 747
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Да, но защо 100 мл, а не 75 оксидант щом е 1:1,5?

# 748
  • Мнения: 5 832
Да, но защо 100 мл, а не 75 оксидант щом е 1:1,5?
Точно - 50 мл боя и 75 мл оксидант.

# 749
  • Мнения: 1 212
Не знам какво правя, за това питам Joy
Благодаря ви много! ❤️
Математиката никога не ми е била силна страна 🤭
Логично е... Пък аз се чудех защо няма да ми остане достатъчно оксидант за другата половина.... Акъл! 😁

Общи условия

Активация на акаунт