Поредната тема за Парфюми

  • 4 588
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Определено няма уловка. И аз снощи си търсих парфюм из мрежата и в Мегашоп-а са най-евтини. От други места съм чувала, че са оригинални.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз сам нова във форума,но отдвна го следя и най-после реших и аз да се регистрирам.Ето това е моята колекция от любими парфюми,малко си падам маниачка,но обожавам хубавите аромати  Simple Smile                          

# 17
http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=5

ама тук много евтини тези парфюми, реални ли са им цените или аз нещо.... #Crazy
Спокойно можете да пазарите от този сайт, това са хората, които снабдяват всички магазини с маркова парфюмерия, просто няма надценките на магазините, а съвсем минимална печалба. Последният Амариж на Живанши от този сайт беше пет пъти по траен от този, който си купих от Прити шоп.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
Пазарувала сам и от двете места- Конкорд имат и реален магазин,намира се до паметника Левски,има голямо разнообразие,но цените са  Shocked .Хубавото е,че има6 право в 7-дневен срок да варнеш поръчката и да я смениш с нещо друго по твой избор. А предимството на мегашоп е,че цените са доста нормални,особено ако си вземеш тестер,ти излиза много изгодно. Така 4е моят съвет е-ако искаш парфюм за теб,поръчай си от мегашоп.Ако го взимаш за подарък-от Конкорд  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 733
А как става точно поръчката,плащането и доставката?

# 20
  • Мнения: 6 417
Аз ползвам 2:  212 на Carolina Herrera и CK one на Calvin Clein Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 211
В момента ползвам Eternity, Eternity Moment, Eternity purple orchid нa Calvin Klein. Първият най-много ми допада.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
В момента ползвам L`eau на Dupont, Reflets d`eau на Rochas и Eclat d`Arpege на Lanvin - три нежни, женствени и летни аромата. Между тях - Truth на CK, Арденбюти и L`air du temps на Nina Richi. От всички тях само първите два са купувани от наистина "маркови" магазини.  Но не виждам разлика -  като трайност и наситеност на аромата, между тях и останалите. Доволна съм от сайтовете за електронна търговия, от които съм купувала. Цените са по-ниски, защото не плащам за космическия наем в МОЛ София или в ЦУМ, примерно.

# 23
  • Мнения: 35 968
Thierry Mugler COLOGNE

CERRUTI 1881

# 24
  • Мнения: 3 835
Eдва удържах, за да се похваля - без да искам си взех Mexx Pure LIfe.  Grinning
В смисъл че го бях планирала за след месец. Ох, много съм доволна!

# 25
  • Мнения: 5 140
Е щом наистина е толкова евтино в Мегашопа, ще си поръчам и тогава ще видя дали има уловка. Но ако е така ще фалират парфюмерийните магазини...

# 26
  • Мнения: 4 473
Е щом наистина е толкова евтино в Мегашопа, ще си поръчам и тогава ще видя дали има уловка. Но ако е така ще фалират парфюмерийните магазини...

Мдааа, май и аз ще рискувам след толкова положителни мнения за качеството на продуктите в Мегашоп.  Peace
Днес си поиграх да направя списък на парфюмите, които ми харесват, като извадих цените на всички тях във всичките опаковки (30, 50 и 100мл) от сайта на Конкорд (!) и минах през магазина  в подлеза на Плиска. Цените бяха еднакви (плюс-минус 2-3 лв). Въпросният списък го дадох и на близка, която ще ме информира за цените в гръцкия фрии-шоп.

# 27
  • Мнения: 4 473
И понеже има актуална тема за парфюмите, които ползвате в момента (а това предполагам са летни аромати), Ви апелирам да споделите предпочитанията си за зимния сезон Wink
Благодаря!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 473
Доволна съм от сайтовете за електронна търговия, от които съм купувала. Цените са по-ниски, защото не плащам за космическия наем в МОЛ София или в ЦУМ, примерно.

Karimma, би ли споделила кои са въпросните сайтове, от които си пазарувала? Simple Smile

# 29
Аз ако си пазарувам online задължително е от concord.Не знам цените колко по-високи са,но качеството на парфюмите е безупречно.Освен това винаги ти подаряват и нещо към поръчката.От скоро имам и карта с 5% намаление на стоките,които предлагат магазините им FlutterИначе парфюмите ми в момента са Premier Jour-Nina Ricci,Eden--Cacharel,Emotion-Pierre Cardin i Waterlove-Mexx Flutter

Общи условия

Активация на акаунт