Лепенки за пъпче?

  • 5 815
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 209
Аз си взех някакви стерилни марлички на чико като си мислех че са от тези за немокрене на пъпче Сега се чудя дали какво да ги правя
Някой ползвал ли е тези марлички

# 16
  • Мнения: 8 917
Купих на Чико,но така и не стигнахме до употребата им Peace

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Лепенки купих на Чико, но така и не съм ползвала. Не виждам как може да предпази от намокряне, когато все още пъпчето е с щипка. Тя просто не може да го покрие. Когато падне пък - вече няма смисъл.

# 18
  • Мнения: 510
Ползвахме лепенките на 3М водоустойчиви, за многократна употреба, защото бебчо имаше херния. Определено съм доволна от тях.

# 19
  • Мнения: 4 621
Купих преди да родя, но така и не ги използвах Peace

# 20
  • Мнения: 2 327
Има 2 вида лепенки за пъпче - едните са еднократни и се слагат по вреем ан къпане, достатъчно големи са за да покрият пъпчето заедно със щипката. Ние ползвахме такива. Слагат се и се свалят лесно.
Другите са тези които са за прибиранена пъпчето - водят се лепенки за херния. Те са водоустойчиви и седят по много време, ние май 20-тина дена носихме такава. Не сме имали проблем с алергия или трудно сваляне. Малко се зачервява мястото като се свали, но то е нормално. Те се слагат когато пъпчето е паднало и заздравяло, ако лекарката прецени, че има нужда.

# 21
  • Мнения: 742
Ние купихме водоустойчиви лепенки за баня - след като падна пъпчето, но така залепнаха, че се изплаших да не скъсам кожичката на Криската /тя беше на седмица - 2.500 кг/ и това беше..продължихме да я пазим при къпане да не се намокри. Според мен нямаше нужда от тия лепенки - без тях по- бързо зарасна раничката, а и по-лесно се обработва пъпчето.
Но при нас нямаше никакви проблеми, в противен случай, може и да са полезни... newsm78

# 22
  • Мнения: 144
не е необходимо да купува6,просто след баня го по4иства6 със спирт

# 23
  • Мнения: 903
Аз му сложих първият ден след като падна. Купих от аптеката лепенка на Чико за пъпче. От втория ден вече я свалих и подсушавах със спирт.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 121
Не съм полвала,несмятам че е необходимо.

и аз така

# 25
  • Мнения: 949
Не съм полвала,несмятам че е необходимо.

и аз така
Peace

# 26
  • Мнения: 1 353
 Ползвах до навършването на един месец След като падна пъпчето, по време на къпане. Марката беше нещо от рода 3М и се купуват от аптеката. Само казваш за какво са и те ще ти дадат.

Общи условия

Активация на акаунт