Идва есен с шарени листа и ни носи втората черта. ~бебеправене 379~

  • 29 721
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 208
Предвид и това, че станах на 41 явно шансовете ми клонят към  нула.

Бренди, ще се повторя ама шанса е 0 - само, ако не се опитва Simple Smile Purple Heart

# 736
  • Мнения: 2 161
Предвид и това, че станах на 41 явно шансовете ми клонят към  нула.

Бренди, ще се повторя ама шанса е 0 - само, ако не се опитва Simple Smile Purple Heart

Тя Черешка даже се е опитала да го предотврати и пак е станало та тия шансове на 0... май никога не са чиста 0 Grinning

# 737
  • София
  • Мнения: 22 945
Пфф, нищо не стана при мен. Казаха, че проследяващият ме бил изпратил много рано на ФМ и другата седмица пак ще ходя, пфу, ядосах се направо...

# 738
  • Мнения: 1 073
Сеа, абе изненадах се аз, че толкова рано, честно казано, ама викам си, че може на мен да ми минава зверски бързо времето. Хайде, продължаваме със стиснатите палчета!

# 739
  • Мнения: 442
Бъбълс , как мина операцията на ТМ ? При нас ММ имаше болки като го отпусна упойката следобяда и два три дена след това, а после затихваше постепенно.
Ние сме с 29,9% фрагментирано ДНК при норма до 30%. Като цяло дори превантивно е хубаво мъжете да приемат антиоксиданти - витамин Ц, селен, цинк и всякакви подобни неща. При нас след операцията Кацаров каза да не пие добавки, ама ММ тамАн го бях вкарала в режим да си пийва витаминките и рискувах да изместим центровката , ако спрем , та си продължихме Grinning Но при ММ химическите добавки тип Лкарнитин, Аргинин и т.н действаха дооооста зле на стомашно-чревния тракт, и ме хвана жал да го карам да пие и ги спряхме преди година още. И до сега избягвам добавки с тези съставки, колкото и полезни да ги водят.
Наскоро четох, че и Б12 е ужасно важно за мъжете, не само за нас, и добавих 1000мг на ММ за десерт под езика Grinning

Лиилоо, чакаме да кажеш как се развива твоята стимулация , по-скоро самостимулация...Искам всички фоликули да сте ги бомбардирали здраво с ТМ, да не остане неоплодена яйцеклетка , пък глей що народ сме тук, ще ги изгледаме някак ! Heart

Бренди, не искам да умаловажавам диабета като болест, но далеч не мисля, че такава диагноза значи незабременяване. Най-малкото с една диета много неща си идват на мястото, а с тях и хормоните Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 22 945
Ами 11 г.с + 2 дни, каза, да, да, няма проблем, няма да е рано. Направо ми е черен сега. 😂
Иначе днес докторът ми казва, не ви връщам само вас днес...

# 741
  • Мнения: 1 428
Ох,момичета днес много досаждам,но да попитам тъй като както ви казах сме болни но не от ковид настинка ли е др вирус ли е не знам,та въпросът ми е ако започна Антибиотик,би ли имало последствия при положение че бебеправихме ......

# 742
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
sea.sea, 11+2 наистина не е прекалено рано, странно, че са те върнали, къде това? Аз и двата пъти правих в 11+5, единия път при д-р Славкова във Вита, другия при д-р Сигридов, като и двата пъти в клиниките сами ми изчислиха да ида в 11+5. Нищо де. важно е да е всичко наред, а по моя спомен   като краен срок е 13+6, ако помня добре. Успех!

# 743
  • София
  • Мнения: 22 945
В Щерев при Калев, за сега имам записан час за 23.10
Ама си запазазих час и за неинвазивен тест, отдавна го обмислях така или иначе.
 Иначе като се замислим то при мен какво ли стана от раз-чертата на теста ли беше наситена, ЧХГ-то ли беше красноречиво, то сакчето беше малко...

# 744
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Всичко ще е наред, тъкмо ще е по-голямо човечето края на 12-а седмица, май тогава ще ти се падне датата. Стискам палци!

# 745
  • Мнения: 726
Включвам се да кажа, че високи нива на пролактин водят до оскъдна менструация и дълги цикли. При мен преди лекарствата беше 40 дни и 6 дни кървене, но съм с доста дебела лигавица.

Това не е вярно. Аз съм с пролактин двойно над нормата 1200 при горна граница 680. Цикълът ми е през 25 дни и кървя по 8 много обилно. Имам ендометриоза и съм с много дебела лигавица S1. Пия Достинекс и в момента пролактинът ми е на долната граница и няма никаква промяна в цикъла.

# 746
  • Мнения: 119
Момичета, хайде вече давайте новата тема и да я напълним с Misc Baby BottleMisc Baby BottleMisc Baby Bottle
Писна ми да чакам!! Искам нещата да почнат да се случват вече Misc Hammer

# 747
  • Мнения: 776
Благодаря, че попита Локо! Днес беше и не му е зле все още. Кацаров е казал без добавки до 6 месеца, ако няма Б, да отива на СГ и при него. Скоро разбрах, че и баща му е претърпял такава операция навремето, и двамата 3та степен, зачудих се дали няма наследственост....
Някой имал ли е полип да сподели някакво инфо? Скоро ми откриха един 7 мм, на повторен преглед беше 3 мм. И сега Януари пак ме вика АГ, за да види дали сам няма да се изчисти...доколкото разбирам, може да действа контрацептивно или да предизвика ранни А.

# 748
  • Мнения: 746
Bubblezz, варикоцелето е реално разширени вени, доколкото знам. При тях по принцип има наследственост, не мисля, че има разлика в пола и мястото.

# 749
  • Мнения: 2 433
Включвам се да кажа, че високи нива на пролактин водят до оскъдна менструация и дълги цикли. При мен преди лекарствата беше 40 дни и 6 дни кървене, но съм с доста дебела лигавица.

Това не е вярно. Аз съм с пролактин двойно над нормата 1200 при горна граница 680. Цикълът ми е през 25 дни и кървя по 8 много обилно. Имам ендометриоза и съм с много дебела лигавица S1. Пия Достинекс и в момента пролактинът ми е на долната граница и няма никаква промяна в цикъла.
Всъщност си е много вярно, но като всеки симптом - не се проявява при всички заболели. Аз съм извадила късата клечка явно, защото се изследвах заради удължен цикъл + липса на ову, стойностите бяха като при теб и се откри аденом, също назначиха терапия с Достинекс и цикъла ми се регулира, вече имам и О (ура!).
Високи нива на пролактин могат да доведат до удължен и дори до липсващ цикъл, оскъдно кървене, липса на овулация, исках да кажа, че ова е едно от основните/лесни/евтини изследвания  и ако някой има подобни симптоми е хубаво да го пусне, в случай че не е.

Общи условия

Активация на акаунт