Хайде на среща в Бургас

  • 4 232
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 546
ее, тогава - хайде и друга среща да си направим. аз на 21,10 май няма да мога, но за 4,11 вече съм "за"
и Мегита, да знаеш, че хич не ти отива така нацупена  Mr. Green Laughing

# 76
  • UK
  • Мнения: 1 351
и Мегита, да знаеш, че хич не ти отива така нацупена  Mr. Green Laughing

   smile3534, а тази  Mr. Green

 Аз още си чакам гадната лелка, не мога да го възприема, хич не ми се ще да ми дойде ама нема начин, освен мъжо ако не се е испуснал нещ, че имам такива опасения ама той категорично отрича  newsm78

# 77
  • Мнения: 4 546
и Мегита, да знаеш, че хич не ти отива така нацупена  Mr. Green Laughing

   smile3534, а тази  Mr. Green

 Аз още си чакам гадната лелка, не мога да го възприема, хич не ми се ще да ми дойде ама нема начин, освен мъжо ако не се е испуснал нещ, че имам такива опасения ама той категорично отрича  newsm78
e така е по-добре  Laughing
ами като трябва да си дадеш почивка...
е, има ли желаещи за 4,11 или е още много рано да го обсъждаме?

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз съм за 4.11, но ако е възможно през деня, че мъжът ми се прибира към 17.30 и не ми се излиза след това. Даже предлагам да се съберем на обяд, да хапнем някъде - примерно в Адонис  newsm78

# 79
  • Мнения: 4 546
Аз съм за 4.11, но ако е възможно през деня, че мъжът ми се прибира към 17.30 и не ми се излиза след това. Даже предлагам да се съберем на обяд, да хапнем някъде - примерно в Адонис  newsm78
и моят тогава се прибира  Laughing за мен е добре и обяд  Simple Smile

# 80
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз съм там само да не хода при мъжо  Flutter
 За часа се разберете вие  Peace

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз смятам, че 12-12.30 е о.к. щом ще се събираме на обяд  eat lalalala А "Адонис" как ви се струва като вариант  newsm78? Това ми изскочи на мен, защото много обичаме да хапваме там или в една пицария в "Славейков", но мисля, че в центъра е по-удачно да се срещнем. Ако някой има друга идея, да сподели  Peace

# 82
  • Мнения: 4 546
адонис става. Голди, може да сме се засичали там - цяло лято ходихме там да обядваме  Grinning

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хери, за мен не знам, защото не съм излизала в отпуск това лято, а съм цял ден на работа, но мъжа ми си го засичала със сигурност  Mr. Green Twisted Evil Той е луд фен- почти всичките си празници и бизнес срещи прави там. И е на "ти" с управителката и всички сервитьорки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 84
  • UK
  • Мнения: 1 351
  А къде е туй Адонис  newsm78  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 546
в пресечката на богориди - точно над розовия музей със змиите, само че в отсрещната посока. малко объркано обяснение  Crazy

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мегита, сега видях въпроса ти; като вървиш по Богориди към морската срещу музея от лявата страна има една аптека  на ъгъла и свиваш край нея в ляво; отсреща има магазин за дрехи - преди се казваше сезони, не знам дали още му е такова името. Херелинка добре е обяснила, ако решим окончателно да е там срещата ще обясняваме по-подробно  Hug

# 87
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Хайде момичета, дайте ден и място за среща. Аз съм там само да не ходя при мъжо ама едва ли, по- скоро той ще дойде така, че съм там на 100%  Mr. Green

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мегита, тъкмо писах за това в седмичната, хайде да е на 4.11 в 12.30ч. в Адонис, а ако някой иска и тази събота съм навита  Peace

# 89
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Е да ама аз тази събота ще отделям яйца и ще хода при мъжо да го уплождаме  Blush  Embarassed  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт