За облеклото на бебчо

  • 971
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Преди мен са казали, че по-опасно е претоплянето. Нашата баба се беше побъркала на тема вълнени дрехи и събра поне за 10 бебета жилетки, панталони, терлици...И така си стоят опаковани в торби. Когато е малко бебето, то само лежи и не виждам никакъв смисъл от такива дрехи/вълнени/. Подкрепям всичко казано за 100% памук. Аз също предпочитам бодита.

# 16
  • Мнения: 32
Напълно подкрепям Free soul Peace

п.с. най-добре е да го къпете в отделно помещение от това,където спи

А това защо?За да не се затопля допълнително помещението ли? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 910
За претоплянето подкрепям останалите. Даже, ако не спеше не съм го завивала (роден е януари).
Но предпочитаме боди + панталон и блузка (а не боди + това). По удобно ни беше при смяна на памперса.
Освен това, вълнените терлици се оказаха хубаво нещо. С тях краката и да са мокри са топли, а с памучните чорапи ставаха студени (на бебетата им се потят крачката). Холандците все повтарят, че не е от значение да са му топли краката и ръцете на бебето, но като знам как започва да ми тече носа, ако краката ми са студени... Wink

# 18
  • Мнения: 4 621
Подкрепям казаното по-горе. И аз съм ЗА памучните дрешки  Peace
Peace

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 412
И аз подкрепям горните мнения - памучни дрешки. Бодитата наистина са много удоби и поддържат памперса да не се измества. Върху боди с къс ръкав слагах комлектче ритънки с блузка или гащеризон с ръкави. Навън през зимата - с космонафт върху тези дрешки. На крачетата - памучни чорапки.

Общи условия

Активация на акаунт