Обиждали ли са ви публично във форума?

  • 5 070
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Това, което описва Диорела не е никак приятно, защото се пристъпва границата на добрия тон. Аз, честно казано, съм много толерантен човек, даже повече от необходимото. Но подобни сценки могат да ме изкарат извън нерви. Ядосвам се, когато към някого се държат непочтено. Дори и да са прави, нямат основание за подобно отношение в публичното пространство, пък било то и виртуално.
Виж, ако обидите са насочени към мен, даже няма и да го забележа, защото просто не ми пука. От много години съм журналист във вестник с един от най-старите и силни форуми и съм претръпнала на какви ли не отношения - от откровено възхищаващи се до потресаващо гаднеещи. Просто няма как да угодиш на всички и това е. Но не търпя лошо отношение към някой ей така, от любов към спорта да се заяждаме на всяка цена. А във всеки форум има хора, които влизат и пишат само и единствено с такава цел.

# 16
  • Мнения: 1 858
Кажи кои са потребителките, които са те обидили! Кажи им никовете за да си кажат и те тяхното мнение. Монетата има два страни! Ако е така както ти казваш това говори мноооого лошо за тях! Преди време аз пуснах в клюкарника лично съобщение от една съфорумка, която както казах по-горе имаше рядко срещан каруцарски език. Направих го защото в форумското общество тя си градеше образ на интелигентна, кротка, добра и т. н.
Исках останалите да разберат, че тя не е това за което се представя (като човек). Разбира се тя беше провокирана от мен в една тема за Галя от "Каризма" където държеше много гаден тон и аз и казах, че мястото за това не е тук! Както и да е мина.

# 17
  • Мнения: 1 113
Директно никой не ме е обиждал. Усещала пренебрежение, което ме е обиждало.
Това, което ти се е случило е много неприятно, защото едно е на някой да не му хареса мнението ти, начина ти на изразяване, тонът и др. неща и съвсем друго е да ти гледат в купичката и да се подиграват. В първият случай мога да приема заяждане, във втория - не!
Diorella, горе главата  Hug

# 18
  • Мнения: 6 039
Обидата беше придружена с постване на снимки от албума ми и подигравка с начина ми на живот.Аз се поддадох,но на лични и обидих и аз.Мненията са изтрити вече,но все пак искам да разбера.Хората които направиха шоуто се преставиха за висша класа над мен и се подиграха с това че съм била по-низша от тях(разбирайте бедна),а искам да подчартая ,че тези потребителки участват в благотворителни акции и т.н(набират помощи за бедни и изоставени деца)!


Ехеееееееее, ама много обичам такива теми........сега като си я пусналиа ти и малко я преразкажеш всички ще бъдат в твоя защита. Темата е изтрита, че покрай вашите простоти и моите мнения, дето 100 часа си играх да търся снимки и да качвам по сайтове, за да видите каква е действителността навсякъде и сега какво???? На всичкото отгоре бях и на работа. Абе много ме е яд. И на теб ме е яд даже. Целия ми труд на вятъра.  #2gunfireСмятам сега да пусна тема:

Случвало ли ви се е да пострадате емоционално заради някой друг???

Теб са те обидили, ти си обидила, какво искаш? кефиш се да се ровиш или предизвикваш опонента си??????
оправяйте се на лични!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Не на публични.

Хайде стига вече сте тъпчели на едно място, че Клюкарника стана Говнарник.



не четох много внимателно, не разбрах точно как са те обидили, снимките си бяха лично твои

# 19
  • Мнения: 6 039
Ами доста често ме обиждат, но и аз не си премълчавам, защото съм за ред и справедливост.
Обаче хич не си го слагам на сърце. Laughing


Лати, теб  те бях обидила преди време, даже не помня по какъв повод, после ми беше много кофти. Радвам се , че прие извиненията ми.  bouquet

# 20
  • Мнения: 805
Хората които направиха шоуто се преставиха за висша класа над мен и се подиграха с това че съм била по-низша от тях(разбирайте бедна)...
Такива пък плащам, за да не ги познавам. Пък нека да съм бедна. Съжалявам, че си се почувствала зле.

# 21
  • Мнения: 5 539
Да, при това много брутално и нетърпящо различни интерпретации. Но тези хора вече ги няма, писанията им са на сметището, а аз съм още тук Grinning
Не се почувствах силно засегната, защото обидите бяха много далеч от действителността, но ако бяха замесили и детето ми, щяха да ме вбесят истински.
При все това не е никак приятно да ти изсипят един чувал с помия в лицето.

# 22
  • Мнения: 818
Еее аз не съм парадирала с нищо,нито с матерялно състояние нито с нещо повече,не казвам че съм мизерница,но ми го казаха. Crazy По-обидно ми стана че въпросната дама публикува лични снимки без мое разрешение и съвсем подигравателно го коментираха.Потребителките сами ще се включат,не се съмнявам Party

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Дioрела, съжалявам искренно за случилото се! Heart EyesБила съм обиждана и разбирам как се чувстваш, камо-ли като публикуват твоя снимка с цел подигравка.
 Тук много пъти съм виждала абсолютна злоба от някои потребители към хората които живеят в чужбина.Явно си мислят, че извън БГ всичко е розово и да да плюем пепел и жупел.Нямам коментар просто.
 Лично аз да 2,5г. всикнах с всичко във форума.Отначало страдах и изживявах, но сега го давам ларш.Но за вчерашната постъпка просто полгледни от високо.Това как живееш и защо така живееш е въпрос на личен избор и лични постижения.Лично аз ти се възхищавам, благодарение на това което съм чела за теб.

# 24
  • Мнения: 7 716
Ами доста често ме обиждат, но и аз не си премълчавам, защото съм за ред и справедливост.
Обаче хич не си го слагам на сърце. Laughing


Лати, теб  те бях обидила преди време, даже не помня по какъв повод, после ми беше много кофти. Радвам се , че прие извиненията ми.  bouquet
newsm51
И аз нямам никакви спомени. Wink
Моето правило е: никога не използвам нецензурни думи спрямо някой, никога не коментирам личния живот на някой, забравям веднага след разправията за какво е била.
И друго основно правило си имам: карам се само във форума, никога на лични. Веднага слагам въпросните личности в игнор-листата за лични съобщения!
Така си спестявам много отрицателна енергия.
После като си отворя списъка пък съм забравила кой за какво съм сложила. Laughing
А пък понякога тези момичета от игнор-листата използват посредник след време, за ги изключа и да се сдобрим.
Предизвиквам /в Искам бебе и Проблемното/ спорове и разправии единствено за да има ред, да няма обиди и публикуване на невярни твърдения, защото ни четат от Гугъла.
Но често попадам на невъзпитани /предимно нови момичета/, които веднага започват с лични нападки на каруцарски език.
Правило последно: никога не продължавам в такава тема. Имам волята даже да не я отварям. Под нивото ми е.
Но изчаквам въпросната посетителка да сгафи в някоя друга и я разобличавам веднага.
И така две години и половина вече.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 18:50 от Lali

# 25
  • Мнения: 6 039
Еее аз не съм парадирала с нищо,нито с матерялно състояние нито с нещо повече,не казвам че съм мизерница,но ми го казаха. Crazy По-обидно ми стана че въпросната дама публикува лични снимки без мое разрешение и съвсем подигравателно го коментираха.Потребителките сами ще се включат,не се съмнявам Party

Стига РОВИ бе, момичееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!
Права бях, че ги предизвикваш. Вече и аз се обърках - една ли е или няколко?

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
не си спомням, пък и да е имало нещо такова - не обръщам внимание  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 818
Малена имаше сблъсък на мнения,аз не съм предизвиквала никой!Казах си мнението и това е.Нима само определени хора могат да дават мнения????

# 28
  • Мнения: 46 518
Какво е станало   newsm78

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз това се чудя,и не захапвам,за какво иде реч. newsm78
Иначе по-темата не, не са ме обиждали. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт