Новородено и компютър?

  • 2 144
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Те май са свикнали още от утробата с всякакви такива модерности, пък ако го дразнят по един или друг начин със сигурност ще го разбереш. Леко и щастливо раждане  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 4 629
Не разбирам с какво може да попречи компютъра на бебето  newsm78 Според мен няма никаква опасност да има компютър в стаята на бебето

# 17
  • Мнения: 1 104
Аз подкрепям мнението, че децата ни трябва да свикват с подобни неща, защото те са част от ежедневието ни. 

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В нашата спалня също има ТВ и компютър, не ме притесняват.

# 19
  • Мнения: 1 849
Предполагам, че искаш да кажеш, че имат вредни излъчвания. За уредбата и ТV то не мога да кажа, но съпругът ми казва, че днешните компютри са добре защитени. И двете си деца съм ги гледала в стая с компютър, а големия син отрасна пред него.

# 20
  • Мнения: 146
Ние махнахме РС от спалнята когато влязох в третия месец, работя с компютър, но колкото и да казват че не е вредно предпочетохме да не е до кревата и все пак да не е после при бебето.  Много четох по въпроса за вредата от РС и никой не може да каже 100%, че е вредно или безвредно, затова решихме да го махнем от спалнята.

# 21
  • Мнения: 3 042
В нашата стая си имаше телевизор, там спеше дъщеря ми. Чувала съм, че е вредно, но не съм го махала.
Peace
и синът ми спеше при същите условия.

# 22
  • Мнения: 3 929
Във всички случаи тази техника излъчва вредни вълни, вредни не само за детето, но и за нас. Но съгласи се, не можем да се предпазим от всичко вредно. Ние също живеем при такава обстановка и не виждам да е кой знае какъв проблем. Той въздухът навън е достатъчно мръсен, та да опираме до техниката и вредното й влияние. Така че не се притеснявай въобще.

Общи условия

Активация на акаунт