Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 511

• 13 205
  • 334
  •   1
Отговори
# 330
Новият супер герой турски на вашето внимание.

на фрага ефектите не са лоши .
На Защитника Очаквах повече силни ефекти ,ама нейсе.

Профи Hug Нема инфо много , само слухове .Сега пак са на море.
Хазалка е  активна в мрежите .
Колегите и гостуват ,прави й турско кафе.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 11:12 от femmi2

# 331
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
Феми, забравих да ти кажа. Статията на английски, в твой по-горен пост се жалваш, че рускините не са я превели, е всъщност стара статия от миналата година, с извадки от друга, която отдавна е преведена.

# 332
Мерси за отговора .Досетих се че е стара статия . Ко е нова охоооо ... нерде тази радост,па за фотосесия е блян.
Колегите му през ден са по списанията.
Как ли изглежда в момента ,дали като на морската снимка от инста или йок ? Rolling Eyes
Но със сигурност е втален и пази форма.
Едно е сигурно ще има проект ,подготвя се ще ни измъчат докато разбарем подробности и с кой продуцент.
Радваме ,че е ще на цифрова платформа.
Нека стои там за него е по добре.

На въпрос какъв ще е Пера Палас на Хазал Кая блогъра Токио е писал ,че ще е преплитане във времето и джаз.

Какво да коментирам... Надявам се на приличен сценарии , Ататюрк не е шега работа. Елиф Усман ,която ще пише за проекта е писала и други сериали за Хазал. Генджо ,който не съм гледала, Любов ,който не е лош, но главния не го нацелиха. Нов Живот със Серкан Чаолу и окапа заради рейта.

Хакан Курташ е задобрял . Гледам негови образи в Сблъсък и Пълнолуние и ми хареса . Външно не прилича от визията в ашка. Сега не съм мяркала да играе в нов проект ,ама те са толкова много дизитата  може и да съм пропуснала инфото.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 13:45 от femmi2

# 333
  • Варненска клюкарка
Елиф Усман има само един успешен проект и то преди 100 години- Генджо. Всичко останало и го спират до пета шеста серия с изключение на АШК, но там пък няколко пъти сменяха сценаристи така че едва ли до 13 серия е нейна заслугата. Ама къде ги намират такива бездарни бе, свършиха ли се сценаристите че залагат на такива провалени Imp

Фемо,  пак ще го кажа, никой не губи 4 години от живота си ей така. Чувства има и още как, пък който си няма друга работа нека се съмнява.

Проф, аз в последно време също по-рядко пиша, но при мен е друго, просто нямам настроение. Понякога правя и по-големи паузи просто от мързел и липса на информация по темата и често пиша защото като спра още по-трудно се разписвам после....

# 334
Heart Eyes

Хазал и любовта към животинките Animal Smile Cat

Още една  с поздрав за Фико Heart Eyes
 любимите  ХазаЧаг - творчество от Туитър Grinning

Flowers Cherry Blossom
Стари , хубави снимки . Ех , тогава немаше скука.

тази с мъника на ръце е специално за Марги Hug

моят Бонд  !:sunglasses:SunglassesKissing Heart

Шикарен и втален Heart Eyes с мъжки очила е уаууу !:sunglasses:
Маргиии , редактирам за тази Емирска гифка моля да резнеш Blush
https://twitter.com/bestofcu/status/910167297901367298

=========================
 Здравейте неделно . Надявам се да сте добре и здрави . Гушкам ви Hug

Режисьора и продуцент на компания Karga 7 Pictures  Емре Шахин е последвал Хазал кая в ИГ.
Тя ще изпълни главната  роля на Пера Палас.
Каста не е обявен , но се преговаря и подготвя.  НФ са бавни и щем , не щем ще измине година докато го пуснат.  Кивовият проект приключенски предстои да се заснеме. Релакс на макс с двамата авери и колеги.  Сега пак почиват заедно. Сдушиха се покрай общото хоби. Човек трудно намира истински приятели.

хммм дали не ни загатват за нова фотосесия от списанието .Мъчно им е за Чаатай и искат да се появи. Ние също жадуваме да се появи.
Цитат
Аккаунт издания GQ Ближнего Востока GQMiddleEast вместе с поклонниками Чагатая ждут новых фото актера:  Мы нуждаемся в еще нескольких достойных внимания образах

Надушвам го и сънувах нещо объркано. Очаквам да се появи и да бъде неустоимо красииив. Да не ни пльокне пак грозни мустаци. Ще се радваме и на по рано да обяват проекта. Премиерата на филма е ясна прз Март месец.
Сега слушам и в Турция обмислят затваряне заради заразата ,та е възможно и да спрът сериалите.Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 18:13 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт