🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 3

  • 26 489
  • 735
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искахте да си тръгне?

Опции:

# 30
  • Мнения: X
Булката и за мен е Пламена Петрова от Мюзик Айдъл. От години има проблеми с кантара. Стойката, положението на краката като е статична, има голям бюст. З. Райкова не мисля, че пее чак толкова професионално.
Не съм сигурна с какво се занимава, в нета пише, че е в поп фолка. Не знам и дали е разпознаваема в артистичните среди.
Поли ме изненада. Ники Сотиров също.
Много ми хареса Баба Яга.
Азис ме дразни в опитите си да доминира, шегувайки се. Алекс винаги съм я харесвала, а Виктор Калев ми е много, много любим. Владо Пенев също ми хареса снощи, особено пародирайки с това "Дава ми се".

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 10:57 от Анонимен

# 31
  • Мнения: 47 888
Азис ако не доминира, ептен ще заспим. Дори той не успява да раздвижи скучния панел. Време е да влязат в час вече.

# 32
  • Мнения: 2 753
Много благодаря за темата! Flowers Bouquet

И на мен ми се стори, че Поли е разочарована от ранното напускане на шоуто. Всъщност не знам коя стратегия е по-добра - да си прикриваш гласа, за да не те познаят (с риск и да има фалшиви тонове), или да пееш на макс (както Есил Дюран) и да разчиташ на вота на феновете си. Явно за Поли първата стратегия не проработи.

# 33
  • София
  • Мнения: 22 886
Благодаря за темата и аз не исках да си тръгват Очите.
  Въобще не мога да повярвам, че толкова неизвестната Пламена можи да е под, която и да е маска.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 340
Смейте ми се. Мисля, че златния е Пулев малък. Единственото, което ме разколебава е ръстът

# 35
  • Мнения: X
Благодаря за темата и аз не исках да си тръгват Очите.
  Въобще не мога да повярвам, че толкова неизвестната Пламена можи да е под, която и да е маска.
И аз и може би наистина не е, въпреки че за мен много улики клонят към нея.
Азис има чувство за хумор, точни попадения, самоирония. Обаче "претопля манджата" по  някое време. За мен Калев е в пъти по- интересен, дори когато говори откровено на посоки.

# 36
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Трудни са наистина, но пак са обвързани с участие в капките, брадъри или фактори.

...което не се отнася нито за Поли, нито за Ники Сотиров.

# 37
  • Мнения: 3
Златният е Светльо Витков 100%

# 38
  • Мнения: 507
Поли участва в Капките.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 296
Аз не съжалявам нито за Поли, нито за костюма на Очите. Въпреки това трябваше да си тръгне Златния или Плашилото. Фаворит ми е Баба Яга, дано не е някой чалгар под маската.

# 40
  • Мнения: 4 181
Азис ми се вижда заядлив, но може да е по сценарий. Алекс въобще не му се дава, веднага го прати в Костинброд. Grinning
Много се смях с въпросите му. Май всички известни личности са спали с него в едно спално помещение. Joy

# 41
  • Мнения: 4 871
Много съжалявам, че снощи не можах да гледам предаването и разбрах преди да съм го гледала на запис, че Поли е била очите. Но се изненадах, че е тя, а не Люси, бях си заложила главата 🤣🤣🤣
Аз не мога да кажа, че съжалявам за отпадането на Очите - не ми харесваше костюмът, поведението на сцената също, снощния избор на песен ми хареса много и се разочаровах, когато чух пеенето.

# 42
  • Мнения: 35 069
Азис е много добро попадение за панела.
Плашилото ми е загадка

# 43
  • София
  • Мнения: 1 001
Забелязахте ли, че по едно време по погрешка показаха 4те снимки на предположенията на панела, преди те да започнат да говорят. Нагласено ли е всичко в панела, сценарий ли си имат кого да предположат?

# 44
  • Мнения: 4 871
На мен Азис ми харесва като коментатор, макар изобщо да не харесвам жанра му. За сметка на това нещо лошо впечатление ми прави Алекс, която с някакво пренебрежение се отнасяше към Васил и дори той я попита:"Какво се заяждаш, бе, мило?" А и предположенията ѝ едни... все от Х фактор някакви неизвестни момичета. Тук повече се залага човекът да е известен.

Общи условия

Активация на акаунт