🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 3

  • 26 532
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 353
Аз се надявам да няма неприятна изненада и следващата седмица като си замине Змията.

# 61
  • Мнения: 92
Пак ги слушам в момента. Булката - Невена Цонева, нямам никакви колебания.
Сега като казахте Калин Врачански, и на мен Баба Яга вече ми прилича на него. Не е Сано каквото ми беше предишното предположение...
Плашилото не е певец според мен, може да е актьор, ама май не е по-скоро, не ми е нещо артистичен като цяло, няма сценично поведение .... не е от младите, с този избор на песен - Д-р Албан, това е песен от неговата младост сигурно, тоест около и над 45-годишен....
Ох, във връзка с горния пост - да не са вкарали Стефан на Гала??? Той обича така да се тика навсякъде.... И да командва.
няма да се изненадам да са набута ли Стефан .. скоро не се е показвал

# 62
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 847
Сега във Vbox 7 гледам и слушам, еми Стефан Илчев е "свещтата", 100 %. Гласът без ефекти като отговаря на въпроса, просто си е той....
Има явно някаква поговорка както за пушката, която веднъж гърми празна, така и метлата на 100 години веднъж гърмяла, ама нещо не мога да схвана смисъла...

# 63
  • Мнения: 6 148
Аз се надявам да няма неприятна изненада и следващата седмица като си замине Змията.
Е, то това остана ... или пък Мозъкът.
Иска ми се да е Книгата - много глупава маска и не ми е интересно кой е.

# 64
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Фаворит ми е Баба Яга, дано не е някой чалгар под маската.
Дано пък е! Аман от тъпи изказвания. Един човек или е талантлив, или не е - няма нужда разни анонимки да му лепят етикети.

Има явно някаква поговорка както за пушката, която веднъж гърми празна, така и метлата на 100 години веднъж гърмяла, ама нещо не мога да схвана смисъла...
Нямам идея каква е уловката, но и аз срещнах в нета същата поговорка - празна пушка и метла гърмят веднъж от 100 пъти. Явно е нещо свързано с лов.

Абсурдно е Пламена да е Булката, все пак се предполага, че човека отдолу трябва да бъде по-известен от маската му. Иначе пее денс-поп, записва с румънски автори, но не е добила особено популярност.

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 15:30 от Шебек

# 65
  • Мнения: 780
От снощните маски фаворит ми е “Баба Яга” и си мисля , поне на този етап , че е Боби Турбото.


И аз мислех, че е той, докато не си пуснах клиповете от участието му в Капките.
Нито може да го изпее това, нито да го изтанцува. Същото се отнася и за Башар Рахал.

# 66
  • Мнения: 5 353
Гледам, че повечето сме заложили на Люси Дяковска за Очите, та сме били горе-долу на прав път, защото двете с Поли имат сходни гласове.
Уликите според мен и тази година са толкова тънки, че трябва да познаваш биографията на човека доста добре и да си го следял редовно, за да зацепиш кой е. Затова предпочитам да слушам как пеят и да уловя дребни нюанси в гласовете им, за да ми е по-лесно разпознаването.
Защо да не може да е Боби Турбото Баба Яга? Не се подвеждайте много по участието им в Капките, защото се разбра, че това не е никакъв критерий. Снощи Поли Генова беше поредното доказателство, а аз много добре си спомням как пя там преди 4 години.
Башар Рахал по-скоро е спряган от мен за Плашилото. Според мен нарочно го играе дървен, за да не усетят зрителите и панелът, че под тази маска може да е актьор. За избора на песен - именно в Капките му се наложи да имитира рап изпълнител от 90те години и това му беше най-доброто изпълнение май, а именно Vanilla Ice и Ice Ice Baby.

# 67
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чета мнения във ФБ и се разсмях зверрррррррски на това

# 68
  • Мнения: 6 148
Е, чак дано ... ама няма да е. И аз бях отписала Издислав на Капките пък ми събра очите в точка, така че ми е все тая какъв е, но определено това е актьор. Чух Турбото току като Джейсън Деруло - ами, на мен ми е напълно идентичен гласа с Ягата.

# 69
  • Мнения: X
Костюма на Поли ми харесваше, но самото й представяне не беше кой знае какво този път, така че няма да ми липсва. За разочарованието, те по-голямата част се разочароват от догадките на панела. Миналата година Димо Алексиев ми се струваше малко пообидени накрая, че го определяха като Деян Донков през повечето време.
Булката ми прилича на Невена Цонева, макар че тя има лош английски, а тук не си личеше чак толкова.
Свещта, въпреки гафа, не съм сигурна дали е Стефан Илчев, прилича, но от гафане може да се каже на 100%, но сигурно е той.
Изпълнението на баба Яга беше добро. Ангелът също не знам дали е Есил, познат ми е гласа, но не мога да го вържа с конкретен човек.
Азис много дразни с махленското си поведение и тъпите си въпроси. Имам усещането, че не се разбира особено с Алекс и Владо Пенев.

# 70
  • Мнения: 780

Защо да не може да е Боби Турбото Баба Яга? Не се подвеждайте много по участието им в Капките, защото се разбра, че това не е никакъв критерий.
Башар Рахал по-скоро е спряган от мен за Плашилото. Според мен нарочно го играе дървен, за да не усетят зрителите и панелът, че под тази маска може да е актьор. За избора на песен - именно в Капките му се наложи да имитира рап изпълнител от 90те години и това му беше най-доброто изпълнение май, а именно Vanilla Ice и Ice Ice Baby.


Искаш да кажеш, че те всъщност си пеят и танцуват чудесно, но в Капките са решили да се правят за 13 седмици на  спънати магарета е така, за купона...

# 71
  • Мнения: 27 442
Нямам си на идея за булката  моето мнение е нито русата Златка , нито Невена Цонева.
Момичето пее  като професионална певица.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 033
Благодаря за новата тема ! Flowers Hibiscus

Хареса ми вчерашното предаване, искаше ми се Златният и Плашилото да отпаднат преди Очите, но каквото- такова. Есил я харесвам и се радвам, че продължи.

Пламена Петрова я помня от Мюзик Айдъл, пропуснала съм чалга кариерата и, т.к. не гледам нужния канал, въпреки това не смятам, че е достатъчно популярна за да се скрие под някоя маска при все, че зная за проблема и с анорексията.Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 353
Двете предавания са коренно различни - в Капките ти се пада определен образ, който трябва да имитираш и да се постараеш да звучиш и да се движиш едно към едно като него, докато тук имаш повече свобода да танцуваш и пееш като си искаш, но да се отдалечиш максимално от себе си. Боби между другото танцуваше доста добре в Dancing Stars ако не се лъжа, така че това не е изненада за него. Спомнете си участието на Жана Бергендорф в Капките и това в Маскираният певец - коренно различни едно от друго, нали?

# 74
  • София
  • Мнения: 5 752
Аз никого не мога да позная, не знам до такава подробност биографиите им. И по гласовете не мога да различа. Поли никак не звучеше като себе си, добре заблуди всички.
От вчера никой не ми хареса изключително много. Булката повече от Ангела, този път. Визитките са много объркващи, това ли трябва да им е целта, или да подскажат нещо?

Общи условия

Активация на акаунт