Денди в Стани богат

  • 3 089
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Простете моето невежество Embarassed,но кой е този Денди?

# 16
  • Мнения: 7 186
Простете моето невежество Embarassed,но кой е този Денди?

Денди- писателя, от ВИП Брадър. Laughing

# 17
  • Мнения: 639
Този съм го пропуснала ooooh!,то май целия ВИП Брадър пропуснах. Wink

# 18
  • Мнения: 7 186
Този съм го пропуснала ooooh!... Wink

Нищо не си изпуснала... Laughing

# 19
  • Мнения: 639
Знаех си, но поне съм информирана.Благодаря ти! Hug

# 20
  • Мнения: 212
  - а аз чух в началото на предаването че този въпросния Юлиян, Денди го представи като извънбрачния му син. За Денди имам положителни впечатления, докато за жена му -  адски дезориентирана и само обърка играта

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Денди ми е слабост, много ми напомня за един приятел гей  Grinning

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Познавам този тип хора... Имам добро приятелче гей/бисекси, сега води известно предаване но бтв. Също се изразява по подобен начин и съм си прекарвала страхотно с него преди години Simple Smile Такива мъже са чудесни приятелки Simple Smile
Денди е оригинален, идва му отвътре Simple Smile Нали знаете как има хора, които отсамо себе си редят такива словосъчетания и се изразяват по този начин Simple Smile Като е в определени дози и на място, е наистина свежо Simple Smile Но надали бих седнала да чета негови творби и проблеми Simple Smile

ПП: Простете да попитам, а докъде стигнаха в "Стани богат" Денди и съпруга? И Галето Литова и тя спечели ли нещо?

# 23
  • Мнения: 1 616
Кросамая, Денди и съпруга отвориха въпрос за 3000 лева, позвъниха на приятел, той им каза верния отговор, но предпочетоха да се откажат и да си тръгнат с 2500 лева. На мен Денди също ми е любимец, макар че очаквах по-хубава и атрактивна игра. Жена му не ми хареса - една флегматична, меланхолична, вечно несигурна - всъщност именно постоянните й съмнения дори и в очевидно вярните отговори объркаха играта. А Галя Литова и сестра й май си тръгнаха с 10 хиляди лева...

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Кросамая, Денди и съпруга отвориха въпрос за 3000 лева, позвъниха на приятел, той им каза верния отговор, но предпочетоха да се откажат и да си тръгнат с 2500 лева. На мен Денди също ми е любимец, макар че очаквах по-хубава и атрактивна игра. Жена му не ми хареса - една флегматична, меланхолична, вечно несигурна - всъщност именно постоянните й съмнения дори и в очевидно вярните отговори объркаха играта. А Галя Литова и сестра й май си тръгнаха с 10 хиляди лева...

Нимфет, благодаря ти!!!  Heart Eyes
Преди време ги гледах денди и съпругата му в една Всяка неделя. Карбовски ги измъчваше, това беше може би година преди ВИП брадър. Тя е библиотекарка, той ексцентричен писател и в компанията им имаше едно подчертано женствено момче, което живеело с тях. Били като семейство. Карбовски я попита не се ли чуства използвана и как спят - заедно или разделено. Тя отговори - разделено и че се чуства много по-семейна, отколкото други семейни двойки. Оттогава ми направиха впечатление и се поразтърсих за Денди Simple Smile

А тези печалби даряват ли ги или си ги ползват по живо по здраво?!

# 25
  • Мнения: 1 616
Мисля, че са си за тях - поне не споменаха нищо за даряване... newsm78

# 26
Мисля, че са си за тях - поне не споменаха нищо за даряване... newsm78

За тях остават.
Точно затова Денди се отказа да продължат нататък, защото жена му го обърка за отговора и той каза, че иска да се откажат, за да ходели да пият шампанско. Тя искаше да рискуват и продължат, но той и каза да не била толкова меркантилна (кой е меркантилният в случая  #Crazy). Абе, с две думи: дребна душица е този Денди за мен! И пълен педал, кой каквото ще да казва. Личи му от сто километра, та ако ще и 100 съпруги да покаже пред света.

# 27
А его ме и самият мен - Dandy! Ха-ха... Изненадан съм, че повечето от вас приемат нещата едно съм едно, а това е доста старомоминско... Я се стегнете! Откъде-накъде съм длъжен да се харесвам на всички! Повече от ясно е, че когато човек влиза в TVстудио го гримират. Що се отнася до сексуалната ми ориентация - много сте се омоталил Обичам да правя секс само със древноримски статуи и сребърни табакери! Разбира се, че няма да даря парите, защото, когато вие, надарени с такава богата култура, застанете на стола, ще заолете света с благотворителност. Разбира се, че ви избъзиках с незаконородения си син! На всички, които са успели да видят нещо хубаво в мен, благодаря!

# 28
  • Мнения: 2 019
тия двамата се оказаха доста кухи и без елементарна обща култура, да не говорим, че не им се искаше да направят и най-малък напън за логическо разсъждение...
Peace

# 29
  • Мнения: 6 417
А его ме и самият мен - Dandy! Ха-ха... Изненадан съм, че повечето от вас приемат нещата едно съм едно, а това е доста старомоминско... Я се стегнете! Откъде-накъде съм длъжен да се харесвам на всички! Повече от ясно е, че когато човек влиза в TVстудио го гримират. Що се отнася до сексуалната ми ориентация - много сте се омоталил Обичам да правя секс само със древноримски статуи и сребърни табакери! Разбира се, че няма да даря парите, защото, когато вие, надарени с такава богата култура, застанете на стола, ще заолете света с благотворителност. Разбира се, че ви избъзиках с незаконородения си син! На всички, които са успели да видят нещо хубаво в мен, благодаря!
Нали се чудехте кои известни bg личности дращят тук...ей ви го на и Денди. smile3506

Общи условия

Активация на акаунт