Боя за коса - Blond48 - Клуб на блондинките

  • 40 907
  • 758
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 925
Има едни конски витамини във ветеринарните магазини. Те са течна форма на А, Д и Е. Това нещо ми прави косата прекрасна, колкото и зор да е видяла - изръсяване, кичури, обезцветяване.... Слагам 2 супени лъжици от витамините и две супени лъжици натурално кокосово масло. Маже се И в корените, хубаво се втърква в скалпа, и по дължините обилно. Стои се минимум 2 часа, а най-добре цяла нощ. Просто няма такова подхранване! А съм пробвала какви ли не терапии, струващи стотици евра. Същевременно изглажда скалпа, очиства всякакви люспи и пърхот, после не се омазнява толкова бързо, защото кожата е успокоена. Аз нямам изгорели краища с тая маска, като си я правя поне веднъж на 2 седмици.
Това не е тривитамил? Ако е той го имам ,но ползвам рядко.

# 541
  • Мнения: 541

Благодаря за отговора.Маска слагам само в крайщата.Иска ми се да се боядисам,но без допълнително изрусяване.Ествстемата ми коса е 6-7. Дали би могло да се получи само с боя свело русо?
Аз съм 6-7 естествен цвят, при мен се получава без изсветляване само с боя

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 12:11 от bubanka

# 542
  • Мнения: 417
Здравейте, купих боя лорвен в номера 1018 и 0000  можете ли да ми кажете в какво съотношение да ги смеся ,за окислителя знам ,че 1:2 ,той е 12 % .

# 543
  • Мнения: 2 576
Здравейте, купих боя лорвен в номера 1018 и 0000  можете ли да ми кажете в какво съотношение да ги смеся ,за окислителя знам ,че 1:2 ,той е 12 % .
Цялата коса ли ще боядисваш или само корен?

# 544
  • Мнения: 417
Корена само(естествена 5 ца) но винаги има "но" последните пъти боядисвах с дрогерийна боя ,и има поне 4-5 см жълто .

# 545
  • Мнения: 2 576
Корена само(естествена 5 ца) но винаги има "но" последните пъти боядисвах с дрогерийна боя ,и има поне 4-5 см жълто .
Значи аз днес си боядисах цялата коса с 12.81, 1018 и 00.00. От всяка сложих по 20 мл.= 60 мл. и 120 мл. оксидант. Общо 180 мл. Това количество ще ти е много на теб само за корен. Можеш да сложиш по 15 мл. от всяка боя, предполагам че общо 90 мл. ще са достатъчни за корените.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 21:22 от •sealover•

# 546
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Подкрепям мнението, че 90мл.ще ви стигнат предостатъчно. Аз забърквам 60-70мл.,но мама ме маже и все пак има поглед. Ако вие сама се мажете ще ви стигне със сигурност. Успех 8 да се похвали те.

# 547
  • Мнения: 5 721
На мен лично 90 мл не ми стигат за корените. Последният път сложих 60 мл боя и 60 мл оксидант и не ми стигна за малко. Днес сложих 90+90 и ми остана. Значи към 150 мл готова смес. Запаси се да не ходиш на петна като мен.

# 548
  • Мнения: 925

Аз съм 6-7 естествен цвят, при мен се получава без изсветляване само с боя
Може ли да споделите каква боя използвате?

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 12:11 от bubanka

# 549
  • Мнения: 1 426
Тук чета добри отзиви за бои, които не съм използвала досега - Lorvenn и Oway. Може ли да споделите позитиви и негативи за едната и за другата, за да избера с коя да се намажа следващият път.
Вчера се направих с Пермес 10.7 и малко Компания дел колоре 9,01 заради белите коси, ползвах 9 и малко 6 оксидант, получи се добре, но една идея не ми покри белите.
Искам да задържа перлено русото по дължините и да го обливам от време на време само. Основата ми е около 5 с доста бяло.
Естествено, както всички искам да избегна неизбежното рижавеене, заради тъмния корен и степента на изсветляване. Ще се радвам на препоръки!

# 550
  • Мнения: 541

Аз съм 6-7 естествен цвят, при мен се получава без изсветляване само с боя
Може ли да споделите каква боя използвате?
Ползвам от магазина Garnier olia 9G прекрасно много светло бежово рус, или Garnier color sensation 9.13, но в момента съм преминала към по тъмните нюанси

# 551
  • Мнения: 44
Здравейте, дами,
Не знам дали постът ми е за тук, но не намирам по-подходящо място. Вече съм руса, харесвам си цвета, но се налага по-често да се подстригвам. Може ли съвет за продукт за забавяне на цъфтеж или за продукт за бърз растеж?

# 552
  • Мнения: 541
И моята коса е така, с тънък косъм съм, и се отказах от светло русото, сега съм на ниво 6-7 подстригах доста, и май ще потъмня още малко

# 553
  • Мнения: 1 600
  1121 и мъничко розов пигмент, на живо цветът е разкошен Heart Eyes  Алфапарф

# 554
  • Мнения: 925
  1121 и мъничко розов пигмент, на живо цветът е разкошен Heart Eyes  Алфапарф
Уникален цвят. С какъв процент окдидант се боядисахте?

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 11:49 от Teri Petrova

Общи условия

Активация на акаунт