столче за хранене

  • 1 309
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
В Метро продават дървени, които се разглобяват и стават на масичка със столче. Може да се ползва дълги години, някъде до към 5-6 годишна възраст. Не за хранене, но за друго, напр. за рисуване. Струват 40-50 лв

Ние сме с такова и ми се струва най-удачният вариант.
Да и според мен това е най-добрия вариант. Има ги не само в Метро, а и в почти всички по-големи детски магазини.
И ние имаме такова.Все още не сме го ползвали,ама го взехме именно заради по-дългата му употреба.

И аз имам такова и вече малкият го ползва за столче и масичка. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 616
В магазините на ТСМ-могат да се намерят за 30 лв дори,аз взех  на дъщеря ми от Люлин

# 17
  • Мнения: 1 327
В магазините на ТСМ-могат да се намерят за 30 лв дори,аз взех  на дъщеря ми от Люлин

тези на тсм обаче нямат масичка пред тях..

# 18
  • Мнения: 3 698
Ние имаме на Чиполино, музикално е и това харесва на дъщеря ми.Сега, когато вече е по-голяма, махнахме долната част и стана хубаво ниско столче, използва го не само за ядене, сяда в него да гледа телевизия, настанява в него куклата  Grinning.Почиства се много лесно, повърхността е от PVC , а таблата се сваля и мие.Цена 50-60лв.Ето снимка и характеристики.
Стол за хранене БРАВО ПЛЮС

PVC материя на седалката
Голяма табла за хранене, оборудвана с бутони за музика
Подвижна табла за хранене за по-лесно почистване
Без възможност за промяна височината на седалката
С възможност за промяна височината на столчето, чрез отстраняване на долната част на краката му

# 19
  • Мнения: 2 631
И на нас ни предстои покупка на столче! Wink
Впечатлена съм колко добри отзиви има за дървените столче и масичка! На мен все ми изглеждат някак си ... "дървени" и неудобни, но явно не е така!

Една мама обаче ми каза и друго - че нейното дете въобще не искало да си стои в столчето и те напразно похарчили парите за това. Rolling Eyes
Имаше ли проблеми с вашите дечица? Как приеха столчето и до  кога го ползваха? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 457
и аз тези дни ще купувам столче-търсих си втора употреба чико хепи снак ,но като няма ще купувам ново,то се е видяло Joy

# 21
  • Мнения: 3 042
И на нас ни предстои покупка на столче! Wink
Впечатлена съм колко добри отзиви има за дървените столче и масичка! На мен все ми изглеждат някак си ... "дървени" и неудобни, но явно не е така!

Една мама обаче ми каза и друго - че нейното дете въобще не искало да си стои в столчето и те напразно похарчили парите за това. Rolling Eyes
Имаше ли проблеми с вашите дечица? Как приеха столчето и до  кога го ползваха? newsm78

На малкият столчето го купих късно, когато стана на годинка. До около  1г11м го ползва като стол, сега го ползва като масичка и стол. Не съм имала никакви проблеми. Сложих го и той изобщо не се е противил да седне в него и да се храни.

Общи условия

Активация на акаунт