Джан Яман - свободна тема за размисли и страсти

  • 40 193
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 837
Нова порция фенки...


... и плакат на Джан в италианско списание. Колко ли домове ще се окичат с този постер...

# 661
  • Мнения: 307
Здравейте, момичета, аз всеки път в ю туб откривам клипчета, които уж не са нови, а ги виждам за първи път, и песничката като ми хареса, пък за човека, който дават на нея да не говоря пак... и решавам да споделя с вас. Та наш Джан на фона на хубава музика. Интервюто, признавам, N брой пъти вече го гледам, просто е прекрасен!!! Наизуст го научих, разгадавам по превода публикуван по-горе, италианските думички и така.
https://www.youtube.com/watch?v=M3BZvxhRLgI
Скрит текст:
Вие сега защо не казвате погледнахте ли ги тия 365 дни или не? На мен в предаването ми заби като почна тоя Микеле, но не съжалявах много, просто го спрях, Джан нали изгледах. Но лесно намерих 365 дни, клипчета, филма. И честно, дойде ми доста суров и натуралистичен, при все че преди години четох и гледах Грей. Прескачах сцени, защото исках да видя историята, видях, че няма щастлив край, но правилно са казали дъщерите на Грозде, другия път няма и да любопитствам, и просто ще си гледам Джан. Явно така съм изнежена с тия турски сериали, най-много някоя целувка и събуждане да видим, че това ми дойде доста шоково, грубо и в повече, чак нужда от толкова подробности от спалнята нямах.

Последна редакция: нд, 11 окт 2020, 22:22 от sonnni

# 662
  • Мнения: 3 791
' ' Verissimo ' '...... Пълно интервю.... Английски субтитри
❤.... Удоволствие на максимум.... ❤
Ток шоуто достигна до 2,683,000 зрители вчера....
.

https://www.facebook.com/Canyamaniac/videos/3529074210493519

Профи Hug да каже дали превода е пълен, демек буквален.. или е пак по смисъл..

# 663
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен, момичета Simple Smile
Sonnni, аз намерих и гледах филма на Микеле Мороне "365 дни", признавам си без бой Simple Smile
Сега искам да го пуснат по  Fox Turkiye в праймтайма Simple Smile да видят на какво се викат голотии и скандални сцени Simple Smile
Profi_1, благодаря за статията, много ми хареса, не бях попадала на нея Simple Smile
А Джан само на мен ли ми изглежда по-сериозен на снимките, отколкото обикновено? И на рекламните, и на тези с фенове? Явно му е криво, не искам да го виждам такъв...

# 664
  • Мнения: 10 837
Ани, и аз точно си мислех какво ще стане, ако пуснат този страшно развратен филм по турската телевизия Joy После ще трябва да го карат на пости не 40 години, ами 400 Joy

Джан с приятели (поне такава е информацията). Най-после да му видим приятелите, че само фенки, гаджета, фенки, гаджета.. Аман!


Иии фенове! „Обични братко, отдаде ни чест”

# 665
  • Мнения: 267
Момичета и аз ще се включа по темата с "365 дни", е не е съвсем тематично, но...
Аз също го гледах преди време, има си хард сцени, не бих казала, че особено много ме впечатли откъм сюжет или физика на Мороне, е има добре поддържано тяло, но на мен ми идва прекалено изрисуван малко.. 😀 (Аз харесвам татуировки, но не когато се прекалява с тях.)
Филма не е лош за губене на време и за един път гледане, но не бих го гледала на кино, ако ме разбирате... Иначе той е по книга, трилогия, мисля за момента, така че трябва да има продължение и събиране на главните герои, доколкото знам и съм чела. Пак казвам това е моето мнение, не искам на никой да го налагам или да засягам някого.
По темата с Джан, ще кажа само, че последните дни изгледах доста интервюта с него и съм меко казано впечатлена от перфектният му изказ, както на английски, така и на италиански, ако не знаех, че е роден в Турция, не бих познала... Освен това на мен лично много ми допада скромното му поведение, особено в интервюто в събота, почти не разбирам италиански, но гледах езика на тялото му. И така. Извинявам се, ако се дублира с нечие мнение вече изказано, може да съм изпуснала.. . Само изказвам личното си мнение. ☺️😉
Хубава неделна вечер от мен. 🙂

# 666
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Грозде, мерси. Почвам го ей сега и като приключа ще пиша. Peace

Сони, една аверка в друга тема преди време доста подробно ни беше обяснила що за пошлости вървят по Нетфликс и са най-гледани. Знам й критериите, така че се доверих на преценката й за въпросния 365 и за изпълнителя на главната роля. Затова и през ум не минава да си губя времето и да си нарушавам естетиката с това.

Ането, това са чупки и стойки за пред камера. Човекът ясно каза, че е щастлив. А Тургут бей също ясно каза, че вече мислят по следващия проект. Със сигурност има горчилка от това, че ги лишиха от възможността да завършат проекта МГ, както е предвиждан. Но си има договора с Тюдорс, има си поканите от Италия и т.н.

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 01:04 от profi_1

# 667
  • Мнения: 3 791
Кадрите които показаха от "РП" го развълнуваха...
__/\__/\___/\________/\_________________________________




Когато Джан е тъжен.. душица ни е той....
Не искам да го виждам такъв! Въпреки, че е много сладък ..........



Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 05:04 от grozdence.

# 668
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Грозде, таман редактирах горния пост и установих, че си пуснала нов.
Местя тук.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Приключих, пиша.
' ' Verissimo ' '...... Пълно интервю.... Английски субтитри.
https://www.facebook.com/Canyamaniac/videos/3529074210493519
Профи Hug да каже дали превода е пълен, демек буквален.. или е пак по смисъл..
Преводът може да е пълен и да е по смисъл без да е абсолютно буквален. Буквалният превод невинаги е смислен, да не кажа, че понякога е напълно безсмислен. Примери в нета със смешки от типа буквален превод от английски на български или обратно, колкото щеш.
Конкретно за това интервю - това е най-пълният и точен превод, излязъл до момента. Бих казала, че отразява казаното на поне 95%. На 2-3 места хванах дребни пропуски и на едно място се почувствах изгубена в превода. В смисъл, че чувам Джан да говори нещо друго, а не това което чета в субтитрите. Не смятам, че е фатално, не се тревожете. Много ми се искаше някой да си направи труда и за превода на монтираната биография на Джан и на монтираните кадри от РП, които му показаха в студиото. А дано!

--------------------------------------
Не знам дали и колко ще усетите, или сте усетили, точно заигравката с излъчените кадри от РП.
Почти в края им е репликата на Санем "Ние сме приятели" последвана от думите на Джан Дивит "Любима" и горещата целувка. Да не отварям дума за гласа зад кадър, който ги реди едни за любовта ... И вторият въпрос, който водещата му задава е "Приятели ли сте с Демет?", - "Да. Да, приятели". Стана малко смешно и на двамата, защото все едно повтори репликата на Санем от кадрите.

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 01:15 от profi_1

# 669
  • Мнения: 3 791
Хайде сега, да върнем старите ленти.. за който не е гледал..
Интервюто на Джан (Жан) от визитата му в Испания с Бг.Суб.

https://ok.ru/video/1293587122749

Профи момичетата от ФБ Джан Яман БГ, очаквам/надявам се, да го преведат.. Flowers Rose а дано! Innocent
Ето ти и тук на още едно място с Англ. суб. (изчаква се 10сек. да зареди) https://www.canyamanuniverse.com/blog/can-yaman-verissimo

Let's get in Action ..


Малко дръзка и нахална e тази "добре оформена" дама ..  


Ели правилно ти е инфото : ))
Джан от тази вечер, с приятели на рожден ден на приятел ..
Скрит текст:
С Израелска фенка.. Back to Ruby.. Grinning

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 05:17 от grozdence.

# 670
  • Мнения: 41 709
Добро утроо! WinkHugTwo Hearts





Много постове имаше да изчета!Ами пишете по нощите,когато аз вече спя! Wink Не съм гледала нито филма,нито превода на английски.Ако излезе с руски субт. или бълг. тогава.Превода на нашите момичета за испанската визита по-късно след като се разпиша по темите.Благодаря ви за всичко.HugFlowers Hibiscus

За кадрите,когато даваха РП и аз писах още на онлайн предаването и пуснах снимка.
Рано сутринта няма нещо ново,освен колажи.











Желая ви приятен ден и успешна седмица! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 671
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Добре де, защо пак са трити постове в темата?
Мой пост вчера беше в средата на страницата сега е последен. Недоумявам какво и защо е трито.

Добро утро!
Дано седмицата да е хубава с този генч.

# 672
# 673
  • Мнения: 10 837
Привет и от мен! Nature Sunny
Нося ви нови среднощни снимки на разни дами-късметлийки Flowers Four Leaf Clover
Да им позавидим малко Laughing


# 674
  • Мнения: 25
Ели, Джан на последните снимки ми се струва с по-дълъг перчем ... особено на първата Simple Smile
Все едно се е върнал Джан Дивит от първите серии на птичката Simple Smile
Имам слабост към дългокоси мъже, съжалявам... Simple Smile
А може да е започнал поредната си трансформация, ще видим...

Общи условия

Активация на акаунт