Магазини Pepco 3

  • 54 927
  • 747
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 54 877
Къде, Долче?

# 331
  • Мнения: 5 119
Аз утре имам път към Пловдив и се чудех дали да не изръчкам някой от вашите.

# 332
  • Мнения: 2 010
DeVa,предполагам става въпрос за магазина в Смирненски срещу Кауфланд.
И аз го чакам да отвори Wink

# 333
  • Мнения: 27 804
Да, за същия. Обикалят наоколо хората...и нищо... Joy

# 334
  • Мнения: 15 356
И в кв .Аспарухово Варна,и в Аксаково ще отварят  .

# 335
  • Мнения: 14 834
Аа да не чувам оплаквания! При нас няма,а само проверявам и тръпна.

# 336
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Някои от свещите миришат ли като са запалени? Големите кръглите по 6лв. как са?

# 337
  • Мнения: 35 187
Мен ме е яд, че не си взех един готин черен пуловер. А бях в Пепко в Мега Мол в София където попаднах инцидентно. Много ми е далеч, а в другите Пепко не знам има ли ги тези пуловери, че да ходя специално заради това. Иначе от каталога няма нищо, което да ми е истински нужно, макар доста неща да ми хващат окото.
Първо правило в Пепко- ако нещо ти хареса- вземаш! После го няма.

# 338
  • Мнения: 15 356
Някои от свещите миришат ли като са запалени? Големите кръглите по 6лв. как са?
И аз се интересувам,че много тежи бе.Да не я тътря напразно.

# 339
  • Мнения: 2 267
За тези дето нямат Пепко в техния град - да знаете, че спестявате доста пари. На всяко влизане оставям по 30-40-50 лв, а уж нищо не ми трябва.
За роклята от 10 лв. да споделя - леко бодлива материя, малко ме души около врата, доста топло държи. Това след един работен ден изкаран с нея. Simple Smile

# 340
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Аз до сега не съм носила роклята от 10 лева, но яката не е вдигната много, не е тип поло, и не мисля, че ще ме души, но мен все още не ме дразнят такъв тип дрехи, иначе за това, че държи топло, предполагам е затова, че е от изкуствена материя.

# 341
  • Мнения: 3 289
бях обещала да снимам пижамата. Е, като се изпра, стана различно дълга отдолу (горнището), но и така ще се носи.

# 342
  • Мнения: 54 877
Аз мисля, че е такава кройката, отзад по-дълга.
Хубава е!

# 343
  • Мнения: 6 181
В сайта им цъфна някакъв магазин в България мол, някой нещо да знае по въпроса, защото никъде нищо не излиза като информация? Има ли го, правят ли го, кога ще се открива?
Доживях да направят най-сетне в Южните. Сега не знам дали да се радвам. Като най-близкия ми беше в Хемуския мол рядко ходя, ама така на една ръка е малко притеснително. Чак съжалих мъжа ми как ще му призлее от новината.

# 344
  • Мнения: 7 322
Записвам се в темата с информация , че скоро ( непотвърдено -26.11) откриват магазин до НБУ ( бул.Монтевидео , София).

Общи условия

Активация на акаунт