Магазини Pepco 3

  • 54 864
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 457
Някой виждал ли е дамска нощница, гледам само пижами май имат

# 346
  • Мнения: 4 603
Имат и нощници, обаче гледам, че масово ги носят като дълги блузи по улиците, без да четат какво пише на тях Joy

# 347
  • Мнения: 15 356
А коледни пуловери имат ли вече,утре ще ходя да диря.Миналата седмица имаха мъжки блузи някакви,ужасна материя бяха.

# 348
  • Мнения: 14 809
Аз имам нощница от там,наистина си прилича на туника,ама аз си знам,че е нощница и няма как да тръгна с нея навън.😆
За спестените пари сте прави,че като няма магазин,няма харчене. Обачее само гледам каталози и точа лиги.😔 Надявам се и тук да отворят,а аз да спечеля някой и друг милион. 😁

# 349
  • Мнения: 4 603
В Мега мол всичко беше червено и зелено, изцяло коледна тематика, но точно пуловери не съм търсила.

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Аз снощи пак ходих...уж само за свещ-висока, че за един поднос ми трябваше.Оставих 30лв...повече викам да не стъпвам. Взех мн.сладурски бъркалки...за мен и за подарък Simple Smile
Скрит текст:

# 351
  • Мнения: 3 269
И аз ги гледах миналата седмица бъркалките, на 3 лв ми ги предлагаха на касата. Но реших, че си имам вкъщи Simple Smile

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
И аз ги гледах миналата седмица бъркалките, на 3 лв ми ги предлагаха на касата. Но реших, че си имам вкъщи Simple Smile
3,50 са...аз пък нямах Simple Smile

# 353
  • Мнения: 2 290
Като се замисля, май съм за темата с оплакванията Joy
Минавах покрай нашия Пепко и си викам, я  да надникна за малко.
Голяма грешка.Магазина зареден до дупка, има от всичко...и като се почна.
Взех от прозрачните ангелчета за елха, чаши с коледни мотиви уж само за децата, но после
реших, че и на нас с ММ се полагат, взех подложки, формички за сладки, още украса...
Гледам пижамките, хайде, казвам си, с коледни мотиви да взема на децата.Нямаше техните номера.
Реших, че съм спестила някой лев, но къде се изпуснах да кажа на касиерката, жената хукна към склада
и ми донесе, та и от тях взех. Що пари потроших, не е истина. А сега седя и си мисля, че червените одеяла
бяха толкова мекички и идеално ще се вържат с цялостната украса на дома Joy

# 354
  • Мнения: 3 269
Pepco, няма ли черен петък? Нещо намалено Wink

# 355
  • Мнения: 2 290
Питах и аз дали ще правят Черен петък, но касиерката само се усмихна и каза,че засега не знае.Та тайничко се надявам другата седмица да пуснат Joy

# 356
  • София
  • Мнения: 23 014
Хубаво беше пролетта като имаха -30%. 😀

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Момичета, виждали ли сте това одеяло, но в други цветове - сиво, бяло, розово?
Аз за първи път го видях в нашия магазин, но имаше само две сини.

# 358
  • Мнения: 15 356
Мария,в розово го бях видяла,мисля.Почти съм сигурна,че беше същото,защото му се чудих,но имаме доста и това ме отказа.Ако утре минавайки от там малката не спи ще хвърля едно око ако искаш.

# 359
  • Мнения: 1 890
В розово и в синьо го има

Общи условия

Активация на акаунт