Магазини Pepco 3

  • 54 789
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 666
Върнах клина без етикети , ако на някой ще му е помощ.

# 376
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Днес минах и взех от пухените коледни одеяла със снежинки, еми не можах да се сдържа. Дано са качествени. Купих и коледна купа за салата с едни джуджета е, много сладка. Става за разядки, супи, мюсли. За мен си взех и едни пухени чорапки за 3.50 два чифта, а колко още неща харесах от коледните... Тези чаши са големички и бяха мисля 5 лева.

# 377
  • Мнения: 15 356
Върнах клина без етикети , ако на някой ще му е помощ.
Като рекламация ли го приеха?

# 378
  • Мнения: 6 929
Днес минах и взех от пухените коледни одеяла със снежинки, еми не можах да се сдържа. Дано са качествени. Купих и коледна купа за салата с едни джуджета е, много сладка. Става за разядки, супи, мюсли. За мен си взех и едни пухени чорапки за 3.50 два чифта, а колко още неща харесах от коледните... Тези чаши са големички и бяха мисля 5 лева.
Кои са чорапките?Може ли снимка🌞

# 379
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ами, то за можене може, ама аз не знам как да качвам тук. Чорапките са съвсем къси до глезена, пухкави исви и бели едните на точки, другите на сърчица.

# 380
  • Мнения: 2 405
Много е готина коледната реклама на Пепко, а за пижамите в събота беше кажи/речи война в мола(не работя в Пепко, а в мол, в който го има).
Това е останало от днес


Не купих. Взех зимна шапка за дъщеря ми, размер 86 и за нея пъзел. За 4 лв мисля, че е идеален. 30 части, 3+ год

# 381
  • Мнения: 3 124
Предполагам ако влезе в сила, от петък и пепко няма да работи или?...

# 382
  • Мнения: 4 581
Да, няма да работи Confused

# 383
  • Мнения: 2 405
Ако е в мол, със сигурност няма да работи. Радвам се, че взех подаръци за Коледа на детето и на мм. А и от Пепко взех украса за елхата, не ми харесва, че всички или повечето топки са с брокат. Не обичам да ми се ръси.. Но все пак намерих и подходящи, а и 6 топки 3 лв си е идеално за мен, че всяка година сменям декорацията за елхата... Тази ще е Розова Grinning

# 384
  • Мнения: 15 356
При ограниченията от март не работеше малко и отвориха ,когато отмениха забраната за обекти извън мол.И сега така ще стане със забраната ,предполагам поне.

# 385
  • Мнения: 3 124
Аз в Мол не съм стъпвала вече 11 месеца,хаха.Исках да взема коледни чорапи на една близка, че знам че ще й харесат, та се замислих ❤Мерси

# 386
  • Мнения: 15 356
Орионче,взех на нас с мъжът ми коледни чорапи,много избор имаше на осми приморски.
В Гранд мола си ходих ,и в сряда пак ще отида,то там е супер празно в момента.

# 387
  • In transit
  • Мнения: 11 818
Сега им разгледах сайта, коренно е променен и си мисля, че скоро ще почнат да продават онлайн, особено ако наистина затворят.

# 388
  • Мнения: 15 356
Сега им разгледах сайта, коренно е променен и си мисля, че скоро ще почнат да продават онлайн, особено ако наистина затворят.
Дано,ще спечелят със сигурност.

# 389
  • София
  • Мнения: 22 947
Половин година имаха да се подготвят все пак. 😀

Общи условия

Активация на акаунт