Магазини Pepco 3

  • 54 888
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 356
Ходих и аз,слагаха още червени цени.Взех ромпъри по 2 лв,есента пак имаше и малкото спи с тях,но бяха само два останали.На мен и на господина гащи и един лигавник ,много мекичък ми изглежда,от тия гумените е.

# 706
  • Мнения: 19 034
И аз се разходих, но няма  намалени цени на нищо освен на коледните, на касата казваха че ако имало намаление, излиза при тях...ю

# 707
  • Мнения: 27 724
Преоценяват ли артикули с дефект (разлепена/липсваща част)? Вчера си беше на редовна цена, а не би трябвало, според мен...

# 708
  • София
  • Мнения: 5 742
Някой който е ходил днес в Люлин в някои от двата  магазина  дали е обърнал внимание, пижами дамски дали има?

# 709
  • София
  • Мнения: 905
Имаше широки тениски, дълги. Пижами май дебели имаше. В 5ти

# 710
  • София
  • Мнения: 5 742
Имаше широки тениски, дълги. Пижами май дебели имаше. В 5ти
Ще погледна утре. Търся за възрастна жена и пижама ще е по удачно.
Благодаря!

# 711
  • Мнения: 27 724
В постоянния асортимент ли са пликовете за замразяване с цип, както и тези за козметика/течности при пътуване със самолет?

# 712
  • Русе
  • Мнения: 7 076
В постоянния асортимент ли са пликовете за замразяване с цип, както и тези за козметика/течности при пътуване със самолет?
Пликовете с цип - да, другите - не. Но пликовете не са ли по 1,5 л? За самолет искат 1 л. На сестра ми веднъж в Базел и изхвърлили половината неща, щото плика е по-голям.

# 713
  • Мнения: 27 724
Тези за пътуване със самолет мисля, че са по 1 л. Blush

# 714
  • Мнения: 3 124
Лепилото си лепи и е ок.
Вчера не ми остана време да разгледам нещата, които купих, иначе опред. всеки магазин различно е зараден, та дори и намаленията, сестра ми е ходила в този на колхозния във Варна, вика още слагаха цени и нямаше нищо кой знае какво, докато на 8прим.полк бе с доста повече работещи и с доста сменени цени, като цяло добре организирано спрямо други.Тефтер за рецепти не видях, даже и др нямаше, имаше някакви стандартни.Имаше доста пролетни и нови нещица при детските, повечето с котето Ан Мари. Батерии 2 пъти сме взимали, доволни сме вкъщи.

# 715
  • Мнения: 35 153
Аз тази чашка взех онзи ден. Харесва ми

# 716
  • Мнения: 1 892
От намалението си взех ластици от 2,5 на 1 лев, няколко бебешки бодита от 5 лева на 2,50 и 3,50 лв и от неоновите бюстиета за 3,50 лв.
Имаше и доста други намалени неща в пепко на черковна.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 10 805
Днес малко след 10ч бях в този на Приморски във Варна. Нямаше много хора. Но и откъм намалена стока нямаше кой знае какво. Имаше детски дрешки намалени, ако някой търси такива неща.
В отделите, където са кухненските работи и разни неща за декор си беше направо празно. Нищо интересно като за хора без малки деца.
Взех за племенника тези дрешки. Панталончето е с тиранти. Всяко на 6 лв намалено.

# 718
  • Мнения: 2 787
Аз отидох в Люлин 6, и нямаше почти нищо, от Коледните -много малко неща, харесах едно топки-лампи, по-малкия брой намалени, повечето - не. Знач, че в някои магазини има чекиращо устройство, и попитах на касата - нямаше никой, отвърна ми троснато, дайте го тук, не е намалено, попитах нали "Коледните неща имат намаление " - "Еми не, не всички" ОК, продължих да разглеждам.
Отивам да плащам и работи една каса  - общо 3-ма сме на опашката, една жена на касата /даже отиде да си дотърсела нещо!?/, аз и застана майка с бебе в количка, спящо. Чакаме онази да си довземе нещо, отвори втората каса- минете Вие с количката, аз не съществувам някак, замълчах, дойде моя ред, между другото бях с малко неща, а онази дето я чакахме още не се беше върнала, маркира ми нещата, подразни се, че не искам торбичка и аз учтива довиждане - не ми отговори, нейсе, и хоп не ми е маркирала намалените неща?! Дали е случайно -  еми НЕ Е, върнах се, не съм за кирливите им стотинки или левче-два, обаче подобно обслужване за мен е недопустимо. И сега ще скочите за майката с количката, винаги бих пуснала пред мен и бременна и майка с дете и го правя, дори и да бързам, но смятам, че трябва да се попита, тя жената си стоеше кротко, но продавачката определено искаше да си "покаже", че съм невидима, що пък да искам и намаления.
Та сложили Грандиозни намаления -  а вътре единични неща намалени! Смешка!

# 719
  • Мнения: 27 724
Скрит текст:
Понеже съм била в позицията на чакаща майка с бебе в количката- в повечето случаи не съм имала нищо против да си почакам кротко докато ми дойде редът. За мен не е било проблем изобщо. Е, в автобус считам, че не е редно да молиш някого, за да се сети да освободи мястото предвидено за количка- при положение, че те виждат и осъзнават, че няма къде другаде да настаниш количката. Но за опашки в магазини дори ми е ставало леко неудобно като ме пускат напред Grinning Странно, че на касиерката чак такова впечатление и' е направило, особено ако майката с бебето си е чакала спокойно?!
Ето това ловнах аз вчера, обаче до последно не знаех колко струва, нямаше стикер (само на каса излизаше намалено). От 7,99 лв на 2,49 лв, с отлепени камъни:
Скрит текст:


И да похваля момичето, че много добре ми го опакова! Не видях име обаче...Взех и коледна ЛЕД декорация на -30% и една розова термо чаша (не мога да я снимам сега) за 10 лв. Но като цяло...никакви чак сензационни намаления- стари или малко коледни дрехи, рамки със счупени стъкла...-50% почти не се виждаше, дори коледните неща не са на -50%.

Последна редакция: пн, 28 дек 2020, 15:51 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт