Магазини Pepco 3

  • 54 962
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Днес бях в магазина в Пловдив на Южен. Имаше  няколко модела клинчета размер 122, но само тънки. И аз търся ватирани. Дали ще има? В другите магазини в града виждали ли сте?

# 76
  • Мнения: 25 913
Само за детето пазарувам от там. Да не ме е яд за дрешките, защото сега е във възраст в която ги унищожава буквално.
Клинчета и блузки по 5-10лв са ми ОК.
И пантофите и са от Пепко.

# 77
  • Мнения: 5 397
Яке 50 лв от Pepco... Хм
От НМ и от Уайкики на промо цени и с кодове якетата ми излизат от 25-30 лв., макс 45 лв.- ако е кожено или дебело зимно. До 50 лв.не съм стигала.
Ходих в пепкото и пак нищо не купих. Искам като април-май, минус 30 %, иначе не се впечатлявам нещо.

# 78
  • Мнения: 2 250
Аз преди десетина дни купих есенни дрешки за по 2-3-4 лв за детето. Явно чистят каквото е останало защото бяха само 2 размера ,но от панталонки по 3 лв изобщо не очаквам качество и са ми идеални да се търкаля вкъщи с тях. Имаше и тениски по 2 лв ,взех няколко направо за другата година ,че бяха следващия по-голям размер и сега ще са му големи

# 79
  • Мнения: 55 040
50 лв. и аз не бих дала за яке от Пепко.
Моите от НМ са по 22-30, имам палто за 33. Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Ходих в събота и според мен са вдигнати цените на някой неща. Основно разни канцеларски работи купих, но голямата опаковка пластелин май беше 2,50 или 3лв миналата есен, сега я взех за 4. И от другите неща имаше с по-висока цена.
Тънки клинове съм накупувала на малката щерка. Тези, които са едноцветни са добре след дълго носене, докато тези, които са щампа избеляха и се изтъркаха още на второто пране.

# 81
  • Мнения: 28 000
От Лидъл имам за 50 лв дълго топлещо яке, с чантичка за съхранение, сваляща се качулка, свалящо се от качулката пухче, подвижен колан, външни и вътрешни джобове за телефон, с двоен цип (с 2 плъзгача), водо- и ветроустойчиво е...само подплатата не му се сваля Joy И е сравнително компактно сгънато. Като ново е, лесно се пере и поддържа...дори си купих и второ в друг цвят. От Пепко и аз не бих купила яке за 50 лв, но все пак не съм го виждала на живо...
Ще има ли някакви интересни силиконови формички и кухненски джаджи? Grinning

# 82
  • Мнения: 819
Аз пък не съм виждала толкова евтини якета в ХМ, нито пък имам кодове и т.н. А и съм доволна от нещата от Пепко до момента, никоя дреха не ми се е съсипвала от носенето или при пране.

# 83
  • Мнения: 28 000
Откъм качество на дрехите и аз не мога да се оплача, поне не и от тези които съм купила за мен или дъщеря ми.

# 84
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Е, 50 лв за яке от Пепко определено са много!

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 272
Здравейте! 😁 Някаква идея дали ще пускат детски гумени ботуши? Цяло лято стояха едни розови с фламинго, явно останали от пролетната колекция, защо не взех едни.. Сега се чудя да чакам ли, или да търся другаде. 🙄

# 86
  • Мнения: 9 023
Здравейте! 😁 Някаква идея дали ще пускат детски гумени ботуши? Цяло лято стояха едни розови с фламинго, явно останали от пролетната колекция, защо не взех едни.. Сега се чудя да чакам ли, или да търся другаде. 🙄
Миналата седмица взех гумени ботуши от Кауфланд за 10.99 лв.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 272
Здравейте! 😁 Някаква идея дали ще пускат детски гумени ботуши? Цяло лято стояха едни розови с фламинго, явно останали от пролетната колекция, защо не взех едни.. Сега се чудя да чакам ли, или да търся другаде. 🙄
Миналата седмица взех гумени ботуши от Кауфланд за 10.99 лв.

Браво! Аз докато стигна до Кауфланд и всичко беше разграбено Simple Smile

# 88
  • Мнения: 9 490
Ще ми е интерсно да видя яке от НМ за 20-30лв.
Там дори пролетно-есенните якета са към 50-70, зимните 100 и нагоре.

Тези в Пепко ги гледах днес - три модела бяха при нас - зелената парка за 50лв и два модела черни по 40лв - едното по-късо с колан, другото доста дълго, може би до коленете. Хванаха ми окото, но нямах време да пробвам. Според мен цената им е ок за зимно яке, аз на друго място такива на цена под 50лв не съм срещала.
Наскоро си взех от Лидълските за този сезон, бяха по 35лв, та 40 за зимно хич не е много.

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 15:05 от Вαнилия ♡

# 89
  • Мнения: 15 356
От НМ на януарските намаления имам едно палто под дупето,и едно по-късо,първото беше 30 лв,второто 40.

Общи условия

Активация на акаунт