Нашите second hand находки - тема 43

  • 85 747
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 35 110
Ходихме днес с мъжът ми " да се ровим" в мания. Намери си той дънки. Аз взех няколко неща. 35 лв с намалението ни излезе.
Направо се шашна. Вика ми" то вече лукс пазаруването във вторите употреби. Преди беше много по- евтино"...
Извинете, че пак са настрани снимани дрехите! Всичките са в черно, макар и да не личи много
Моите неща


# 661
  • Мнения: 73
Вече наистина си е лукс да пазаруваш ВУ, особено в магазини като Мания или Хумана (в първите дни на зареждане) в по-големите градове. Лятото няколко пъти ходих до Карлово по работа и видях 2-3 магазина за ВУ и си викам дай да вляза, цената беше сигурно 6 лв на килограм. Не в ден на зареждане си тръгнах с няколко чанти с находки, сред които тениски на Superdry и Tommy Hilfiger, дънки H&M, рокли, ризи Maison Scotch, пола Mango с етикет дори. Всичко, което взех, беше в перфектно състояние иии с нетърпение чакам и това лято да мога да се разходя отново до там Grinning 

# 662
  • Мнения: 35 110
Аз така преди 5 години като ходих в Асеновград да си купя сватбената рокля влязох в Мания и после нямах място в куфара ми да побера всичко Simple Smile
Онзи ден, в неделя, ходих в Хубана около 16ч. Уж имах смс, че всичко е на 50%. Да ама персонала решил да си подготви магазина за понеделник, когато всичко е по 8 лв. Ама дали ще купиш нещо на 50% от цената е едно, а да го вземеш на 8 лв фиксирано-друго. Всички дрехи бяха с махнати етикети ( от които да се намали с 50%) и си бяха на 8 лв. Ми, тръгнах си..

# 663
  • Мнения: 1 201
Вече наистина си е лукс да пазаруваш ВУ, особено в магазини като Мания или Хумана (в първите дни на зареждане) в по-големите градове. Лятото няколко пъти ходих до Карлово по работа и видях 2-3 магазина за ВУ и си викам дай да вляза, цената беше сигурно 6 лв на килограм. Не в ден на зареждане си тръгнах с няколко чанти с находки, сред които тениски на Superdry и Tommy Hilfiger, дънки H&M, рокли, ризи Maison Scotch, пола Mango с етикет дори. Всичко, което взех, беше в перфектно състояние иии с нетърпение чакам и това лято да мога да се разходя отново до там Grinning 

Преди се намираха страхотни и запазени неща, в момента нищо не ми хваща окото. От Карлово съм, така че не губиш нищо Grinning

# 664
  • София
  • Мнения: 971
На въпросите от предишната страница: Кастомаркет работи!

Малкият магазин на Красно село зад пазара в дългия блок с маслините по принцип знам, че го зареждат в петък, но не съм ходила отдавна и е възможно да има промяна.

Винаги съм се чудела прекупвачите къде си предлагат стоките? Физически магазини, сайтове за дрехи, olx? И има ли хляб в тая работа? Струва ли си?

# 665
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Във ФБ групите има няколко момичета,които предлагат по 2-3 седмични поста с много евтини дрехи-или са прекупвачи (за едната съм сигурна,че е прекупвач,понеже е споделяла как ходи и търси,обаче много евтино ги дава,най-много 7-8 лв за дреха,най-често между 3 и5) или пък купуват с чували на едро,защото има различни размери...Явно си струва щом от години се занимават с това.

# 666
  • София
  • Мнения: 971
Странно, защото понякога ходя на първи ден на зареждане да се бутам Simple Smile)) и прекупвачите взимат само скъпи маркови и нови дрехи. Които, ако ги продават със сигурност ще са над 100-200 лв. и нагоре.

# 667
  • Мнения: 73
Странно, защото понякога ходя на първи ден на зареждане да се бутам Simple Smile)) и прекупвачите взимат само скъпи маркови и нови дрехи. Които, ако ги продават със сигурност ще са над 100-200 лв. и нагоре.

Когато почнах да обикалям вторите преди около година, ходех все на ново зареждане на Маниите около мен и все са засичахме едни и същи лица, та прекупвачите си ги знам кои са Grinning един път чух едното момиче да говори с нейн приятел, явно друг прекупвач, защото те ходят на групички, че някакъв клиент бил пуснал оплакване срещу нея в ибей, че дрехата била скъсана. Тоест продават ги в ибей или в други сайтове като например depop, там също съм попадала на български профили с prada, gucci и т.н.

А за Карлово - успокоихте ме, че не изпускам нищо, хаха, лятото си тръгвах с цял нов гардероб от там. При цена всичко по левче и чисто нови дрешки... хубави времена бяха Grinning

# 668
  • Мнения: 919
Днешните находки за малката са: една лятна рокличка и една пижама

# 669
  • Мнения: 626
Аз днес минах през Зиг заг и едното момиче ми сподели, че ще имат нова политика за цените. Ще имат ново зареждане всяка седмица и цените за кг ще падат най-много до 18лв, няма да има разпродажби. Скоро щяло да има повече информация на фб страницата.

# 670
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Колко е днес цената в Хумана София, някой знае ли?

# 671
  • Мнения: 24 329
4 лв бройката , според фейсбука им

# 672
  • Мнения: 35 110
И при нас в толкова. Вчера си взех един панталон

# 673
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Момичета, моля ви, кажете за новата Хумана в Младост 4, има ли хубави неща, добре ли я зареждат? Никога не съм била.

# 674
  • Мнения: 24 329
Аз съм ходила 2 пъти. Първият беше ден с цена 4лв и напълних една торба с якета по 4лв
Вторият път нищо не харесах, но за сметка на това се наслушах на гръцка музика! Отвратително беше! Явно продавачките си мислеха, че са в селска кръчма

Общи условия

Активация на акаунт