Нашите second hand находки - тема 43

  • 85 616
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 35 069
Днес:
Рокля от Хумана по 4 лв.
Няма никакъв вид, но стои свободно Wink

От Мания от кошовете за децата..
Има ли нужда да казвам, че голямото е на Батман/ спайдърмен вълна?

# 676
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Минахме днес с дъщеря ми през Хуманата на Младост 4 и нищо не харесах. Взех й една маймунка плюшена за 2 лева и това беше. После минахме и през Манията и там нищо нямаше кой знае какво, взехме от Б зала 3-4 детски рокли и 2 домашни панталона, от който единия се оказа скъсан 😂 и това беше за 18 лева, скъпотия.
Извод, повече с 4 годишно никъде по магазините.

# 677
  • Мнения: 47 896
Моят имаше същите къси гащи със Спайдърмен,пак от ВУ. Бая изкараха Simple Smile

# 678
  • Мнения: 35 069
Те не са ли плувки?

# 679
  • Мнения: 47 896
Ми май да Simple Smile

# 680
  • Мнения: 987
Здравейте,вчера бях на car boot sale в Фулбърн и си купих доста дрехи с етикет,но засега ще кача снимките само на детските и моя суетшърт.Марките не са нищо особено-Primark,New Look,Love Island,George ,M&Co,Authentic,ама на тази цена са си находки от всякъде.





Детските са по 50 пенса,суетшърта е 1 £,взех си още 2 блузи за мен по 50 пенса и джогър за 2 £.
Наистина хубави попадения.Мога другите неща да ги пусна по нататък в темата.Много съм доволна.
Хубав ден.

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 07:55 от marga1977

# 681
  • Мнения: 987




Здравейте,това са още 2 от нещата,които купих и които бях обещала да снимам.
Хубава вечер.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 730
Днес след лекции влязох във ВУ да се разтоваря. Харесах един панталон, малко ми теснееше , а и цената ми се видя много, оставих го. Взех си една рокля , не съм убедена дали и нея ще нося, но поне цената й беше сносна.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
Много хубава рокля

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 730
Да и мен ми хвана окото, но плата е много лек като коприна, и мисля че ще ми се наелектризира , имам рокли и поли които не нося по тази причина. Ще търся спрейове май има за такива дрехи.

# 685
  • Мнения: 980
Скрит текст:
Здравейте,вчера бях на car boot sale в Фулбърн и си купих доста дрехи с етикет,но засега ще кача снимките само на детските и моя суетшърт.Марките не са нищо особено-Primark,New Look,Love Island,George ,M&Co,Authentic,ама на тази цена са си находки от всякъде.





Детските са по 50 пенса,суетшърта е 1 £,взех си още 2 блузи за мен по 50 пенса и джогър за 2 £.
Наистина хубави попадения.Мога другите неща да ги пусна по нататък в темата.Много съм доволна.
Хубав ден.

Така ми липсват тези кар буутс. Жалко, че в България нямаме такива. То и да има... с този нисък стандарт едва ли ще имат хората кой знае какво да продават. А и данъчните няма да го позволят... ще започне едно обикаляне и глобяване за нерегламентирана търговия.

Имам разкошни находки от карбуут сейлс в УК.

# 686
  • Мнения: 47 896
Данъчните що не влязат в новия век? И тая тъпотия с куриерите дето сътвориха, доникъде, само хаос...

# 687
  • Мнения: 3 370
От днес 2 блузи за 3.03 лв общо.



Много харесвам карбутите. А сестра ми е луда по тях 😂 но сега заради ковид не организират такива при тях. От карбут си купих абажура за хола за 50 пенса и си го пренесох до България. 😜
Ето го

# 688
  • Ямбол
  • Мнения: 1 599
Сега, може и да ми се смеете, но аз си взех ей това нещо /рокля, туника, връхно ли е???/ от Манията.

https://burgschneider.eu/outergarment-haithabu-saffronyellow.html

# 689
  • Мнения: 9 817
Сега, може и да ми се смеете, но аз си взех ей това нещо /рокля, туника, връхно ли е???/ от Манията.

https://burgschneider.eu/outergarment-haithabu-saffronyellow.html
Сега остава да решиш в коя историческа героиня ще се превъплатиш Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт