вода при кърмено бебе

  • 1 071
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
   А лошо ли е, ако пие по 2 лъжички чай против колики 1-2 пъти дневно преди кърмене? newsm78
ами незнам дали е лошо,но аз давах.естествено,като спряха коликите-спрях и чая
но,да ти кажа,чая не върши работа при колики,поне при дъщерята

# 16
  • Мнения: 374
Сега предлагам за успокоение на бабите, а Иво за мое успокоение не я пие!  Mr. Green
newsm62  newsm62  newsm62

# 17
  • Мнения: 209
Благодаря ви  Hug

# 18
  • Мнения: 5 026
Като новороден , че и до 3-4 месец отказваше вода или пийваше по малко. След това започна да си реве за шишето с вода и пиеше.

# 19
  • Мнения: 689
Знам, че е хубаво да пие вода, особено след кърмене, за да може да му се изплакне устичката. Но ако не иска е възможно да си я набавя от кърмата. Така че то само си показва  Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Според мен, бебето и да е само на кърма, то се нуждае от вода. Аз на моето бебе, което е само на кърма давам и вода, като в жегите изпиваше  по половин литър на денонощие. Предлагала съм му първо да суче от мен, но той плаче, а като му дам биберон с вода я пие с охота. Явно му харесва, а може би ожаднява ако кърмата е много гъста. Незнам... Пробвала съм да давам само цици като плаче, обаче той не иска, дърпа се от мен, а биберона го приема.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Не съм давала вода.
Сега предлагам за успокоение на бабите, а Иво за мое успокоение не я пие!  Mr. Green
Същата работа и същият Иво Wink си имам у дома.
На въпроса вода пропи през последните жеги на 1г и 2-3 месеца, а сега като свършиха жегите не иска отново.
Ами ще му харесва на бебето водата от шишето. Нали не трябва да си дава зор да я пие. Тя сама си тече от шишето.

Общи условия

Активация на акаунт