Режим на Ипократис

  • 4 717
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 476
Мен не ми е за гладуването Grinning Ще издържа.До ефекта и до това наистина да постигна желаните резултати ми е (да сваля 30 кг за година).А режимите на Ипократис гъвкави ли са, тоест чух от някъде че изработвал всичко, дори и храни с картофи и ориз , че в режимите му няма забранени храни

# 16
  • София
  • Мнения: 361
Здравейте!
Според мен ще е най-добре да пишете на Румяна Илиева. Тя може да Ви изработи хранителен режим, като изпраща и тренировки с упражнения, които съвсем спокойно можете да правите вкъщи.
В нейните режими също има включени храни от всички групи. Интересува се какво обичате и какво не, и на база на тази информация изготвя режимите и смята калориите, според желаната цел и първоначалното състояние на организма, тоест какво искате да постигнете, изходните кг, височина и % подкожни мазнини.

# 17
  • Мнения: 476
Има ли фейсбук група за нейните режими, където да обсъждам с другите резултати и да се уверя, че е ефективно?И нещо за контакт с нея.

# 18
  • Мнения: 2 817
Има ли фейсбук група за нейните режими, където да обсъждам с другите резултати и да се уверя, че е ефективно?И нещо за контакт с нея.

А нещо гугълче имаме ли Simple Smile

# 19
  • Мнения: 476
В Гугъл пише много хубави неща, но исках да се уверя, че не е измама и , че наистина е ефективно.

# 20
  • Мнения: 1 422
Не и познавам още няколко недоволни . Загуба на пари и време е Ипократис!


Абсолютно подкрепям и съм крайно недоволна. Уж попълних въпросник какво ям, какво не и познайте-всичко, което не трябва да ям и не обичам  го има в режима. Няма нищо от рекламирания индивидуален план. Има един режим, сигурно пипва нещо от тук-от там и това е. Не си давайте парите.

# 21
  • София
  • Мнения: 361
В Гугъл пише много хубави неща, но исках да се уверя, че не е измама и , че наистина е ефективно.
Не е измама.

Общи условия

Активация на акаунт