Начална и предучилищна педагогика. Къде?

  • 3 057
  • 9
  •   1
Отговори
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Здравейте! Аз съм 31г работя на пълен работен ден и искам да уча педагогика. Възможно ли е задочно обучене и къде? Ако знаете подробна информация за някой университет,моля,пишете ми!

# 1
# 2
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214

Много благодаря! 🤗Само не мога да намеря семестриалните такси колко са и приемния изпит какъв е?

# 3
  • Мнения: X
Мисля, че е по 300 лв на семестър, т.е. 600 на година, плаща се на 2 вноски.
Обаче също така си мисля, че за тази година си изпуснала срока, кандидатства се юни, изпитите са юли, учебната година почва септември за задочниците.

Виж този сайт:

http://www.priemunivt.bg/vtu

Погледни го, позвъни, информирай се... Сега покрай Короната не знам как е положението.

# 4
# 5
  • Мнения: 12 008
В Пловдивския университет "Паисий Хилендарски" има задочно. Погледнете тук. В приложение 1 са изброени приемните изпити и балообразуването, но и тук сте закъснели. Остава Ви прием за следващата учебна година.

# 6
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Мисля, че е по 300 лв на семестър, т.е. 600 на година, плаща се на 2 вноски.
Обаче също така си мисля, че за тази година си изпуснала срока, кандидатства се юни, изпитите са юли, учебната година почва септември за задочниците.

Виж този сайт:

http://www.priemunivt.bg/vtu

Погледни го, позвъни, информирай се... Сега покрай Короната не знам как е положението.
Да,за следващата учебна година искам да се подготвя.
Много благодаря на всички за помоща ! Hug

# 7
  • Мнения: 4 808
Не става ясно бакалавърска или магистърска степен искате? Освен в Пловдив и Велико Търново, специалност ПНУП има и в София, Шумен и Бургас. Има задочно обучение почти навсякъде, през последните години има голям наплив. Приемът за тази година май приключи.

# 8
  • Мнения: 1 070
Здравейте ! Записах магистърска програма НУП в ЮЗУ- 4 семестъра  . Има ли някой от тук пишещите в моето положение ? Идеята ми е да си помагаме с информация по време на следването Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1
Не сте уточнила за бакалавърска или магистърска програма се отнася запитването Ви.
Задочно обучение по специалност "Предучилищна и начална училищна педагогика" за придобиване на бакалавърска степен се предлага във всички долуизброени университети.
Ето я рейтинговата система на висшите учебни заведения в България по направление "Педагогика" :
1. СУ.
2. ПУ;
2. Университет "Проф. Асен Златаров" - гр. Бургас;
3. Шуменски университет;
3. Великотърновски;
3. ТрУ - гр. Ст. Загора.
4. Бургаски свободен.
5. Югозападен.
6. Русенски университет.

Общи условия

Активация на акаунт