У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (28)

  • 67 198
  • 956
  •   1
Отговори
# 105
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Скрит текст:
Какво ще кажете за Us? Гледах трейлъра и доста подскачащ ми се струва, т.е. ще го гледам през пръсти, ако го гледам, де. Не можах да му схвана историята.
Гледах го, не е лош, но много объркващ ми беше... Краят беше странен.

# 106
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
Аз разбрах туиста, спойлирах се случайно и се зачетох какво става всъщност, но началото не ми е ясно.
Скрит текст:
тези отдолу какви са и как така са двойници на хората горе?

# 107
  • Мнения: 4 712
Аз разбрах туиста, спойлирах се случайно и се зачетох какво става всъщност, но началото не ми е ясно.
Скрит текст:
тези отдолу какви са и как така са двойници на хората горе?

abs,
Скрит текст:
не съм се ровила след това да видя какво са искали да кажат създателите на филма, но според мен това беше нещо като алтернативна реалност. И веднъж някой попаднал там, може да обърка и другата реалност (или обратното). Хора със същите качества, но при други условия, се развиват съвсем различно. И тези под земята всъщност са ощетените. И заради това искат буквално да излязат на повърхността, да получат това, което другите вече имат.

Може да не съм права, разбира се. Просто останах с такова впечатление от филма.

# 108
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Добър вечер, момичета. Идвам да ви препоръчам сериал.


 Helstrom Season 1 / Хелстром Сезон 1 (2020)
Жанр:  Екшън Драма Приключенски БГ Аудио Сериали
Държава:  САЩ
Година:  2020   10 x 45 мин.
Режисьор:  Paul Zbyszewski
Актьори:  Сидни Лемън, Том Остин, Ариана Гера, Елизабет Марвъл, Ален Уй, Джун Керил, Робърт Уисдъм, Дебора ван Валкенбърг, Даниел Къдмор, Дейвид Мюниер, Хамза Фара
https://www.imdb.com/title/tt10266874/
Every family has its demons.

Деймън и Ана Хелстром са син и дъщеря на загадъчния сериен убиец Хелстром. Двамата имат доста динамичен начин на живот, тъй като преследват най-лошите хора от човечеството - всеки със собствения си характер и умения.
Преди време писах, че ще гледам Heartless Season 1 / Безсърдечно Сезон 1 (2014)  също ми хареса.
https://www.imdb.com/title/tt2151454/

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 19:15 от Габриела Радева

# 109
  • София
  • Мнения: 27 355
И на мен много ми хареса. Уви, за съжаление е канселиран, което е поредното безумие, но това е положението.

# 110
  • Мнения: 2 076
Аз се зарибих по сериала Ratched. Леле, перфектен ми е! Много ми напомня на "Психо" като атмосфера. А тази Сара Полсън е моето откритие за тази година. Хем красива, хем талантлива и много й отива да е коварна.

# 111
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Мярнах го, но все още не съм го гледала. Тъй като не мога да си харесам филм реших да гледам сериали. Даже мисля отново да започна Свръхестествено, понеже не съм гледала всичките сезони.

# 112
  • Мнения: 2 525
Джуд , ако сега откриваш Сара Поулсън гледай American Horror Story.

# 113
  • Мнения: 2 076
Jessito, благодаря! Аз го пренебрегвах, защото ми се стори, че е с повече гротеска, а аз точно такива ужаси не обичам. Но ще му дам шанс.

# 114
  • Мнения: 2 525
Някои от темите на сезоните са по-интересни от други, но просто е такова удоволствие да гледаш всичките актьори. Невероятни са и определено Сара е от най-запомнящите се. Моята любимка Джесика Ланг също е страхотна, както и Кейти Бейтс.

# 115
  • Мнения: 4 712
Сериалът за експедицията на Дятлов беше интересен, но
Скрит текст:
не ми хареса, че са следвали официалното заключение за случая

Don't Listen (2020) https://www.imdb.com/title/tt11750282/ не ми хареса особено. Добре направен, добра
актьорска, игра, но като история ми беше доста изтъркана вече.

Има вече Кухият човек в замунда, свали хи тези дни ще го гледам.

# 116
  • Мнения: 972
Този сериал за Дятлов (признавам си не знам историята) има ли някакви "човешки" страхотии от типа канибализъм, разкървавени тела и т.н.? Аз ужаси обичам, но само фантасмагоричните. Не тези, които реално може да се случат в живота.

# 117
  • Мнения: 4 712
Този сериал за Дятлов (признавам си не знам историята) има ли някакви "човешки" страхотии от типа канибализъм, разкървавени тела и т.н.? Аз ужаси обичам, но само фантасмагоричните. Не тези, които реално може да се случат в живота.
Gabonka,
Скрит текст:
има малко фентъзи елементи и май заради това го водят ужаси. Изобщо не е страшен.

Ето линк към историята, но бях чела и някъде по-подробно, не помня къде. Имаше нещо и за радиация, странни удари по телата и т.н.
https://www.dw.com/bg/%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8 … %D0%B2/a-47582008

# 118
  • Мнения: 972
Мерси за инфото. Ще го гледам. Аз обичам подобни истории, но в "Ужас" (по книгата на Дан Симънс) имаше такива ужасии, че колкото и да ме беше запленила книгата, не можах да догледам сериала.

# 119
  • Мнения: 4 712
Планирам да чета книгата в някакъв момент и не искам да гледам нищо по нея - сериали или филми. Бяха ми я дали за пример като подобна на "Глад" на Алма Катсу, която е базирана на реалната история за експедицията на братята Донър, но да не разводнявам темата с книги Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт