Алое Вера на Форевър - 3 тема

  • 17 616
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 346
strahlivata,
Привет, няма да съжалиш, ако се довериш на Форевър. Simple Smile

Само че аз като патила много с ушите, те са ми слабото място, те съветвам първо да те види лекар УНГ. Все пак да се види дали няма някакво сериозно възпаление.
Иначе за ухото бих ти препоръчала Алое активатор - това е само алое в течна форма. И при възпаление в ушите той се използва.
Ето прочети за него тук: http://flp.bg/bg/P_Activator_bg.htm

Алое Фърст е прекрасен продукт и задължителен за имане. Simple Smile
Ако е възпаление вече в борбата с него са хубави алоето за пиене и таблетките от прополис.

Страшно много ти благодаря.
Не чувам добре, аудиограма ми е правена като малка.
Сега не си и помислям, защото слуха е зле.
Заради гентамицин съм така...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Е, затова е форума - има много какво да научиш от старите теми и от настоящата. Не е хубаво да се ходи сега излишно по лекари, но е добре УНГ да те види.
Продуктите, които горе изброих са за твоя случай.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 17:02 от bubanka

# 62
  • Мнения: 922
Здравейте, съпругът ми кара много нежно Covid. Поръчах му алое с боровинка, поместър пауър, арктическо море,  чесън и мащерка и арги +.
Аз пих една есен Витал, но не съм запазила книжката как се пият.
Може ли да ме насочите как се приемат и трябва ли да изчакам да  приключи приема на антибиотик?

# 63
  • Мнения: 248
Аз искам да попитам за Алое гела с какво действие - кръворазреждащо или обратното кръвосъсирващо?

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте, съпругът ми кара много нежно Covid. Поръчах му алое с боровинка, поместър пауър, арктическо море,  чесън и мащерка и арги +.
Аз пих една есен Витал, но не съм запазила книжката как се пият.
Може ли да ме насочите как се приемат и трябва ли да изчакам да  приключи приема на антибиотик?

Бързо оздравяване на мъжа ти! Ето  ТУК може да видиш книжката на пакета Витал 5.

Да пие повече алое или поне сутрин и вечер поне 100мл. Поместийн, както си е посочено на опаковката. Арктическото море си се приема също, както е написано на опаковката по време на хранене. Чесъна и мачерката поне 3 пъти на ден по 2 таблетки, даже може и 4-5 пъти.
А Аргито може да си го разтвори в алоето сутринта и да го изпие, тогава алоето да е 240ml
В общи линии нищо по-специфично като прием. Тези продукти може и след като се оправи да си ги пие. Алоето и Поместийна задължително. Simple Smile

Аз искам да попитам за Алое гела с какво действие - кръворазреждащо или обратното кръвосъсирващо?

Алоето няма такова действие върху кръвта. То си е имуномодулатор и клетъчна храна. Спокойно си го пийте. 

# 65
  • Мнения: 922
Gaburata, Благодаря!
Аз омегите и мащерката ще ги включа от днес. Чудя за другите, да не пречат на АБ.
Пие много силен АБ и да не му намалим действието.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Няма да му се намали действието, спокойно. Simple Smile Даже ще му се отрази добре алоето, че АБ ше му разкаже играта на чревната флора, а алоето ще я поддържа. И в този ред на мисли - включи пробиотик.

# 67
  • Мнения: 922
Благодаря! Давам пробиотик от първия ден на АБ.

# 68
  • Атина
  • Мнения: 280
Благодаря! Давам пробиотик от първия ден на АБ.
Само да добавя за антибиотика и пробиотика - да не ги взима едновременно, а да имат 3 часа поне разстояние. Скоро се бях порязала и ме шиха и пих АБ и пробиотик едновременно, но ми се развали чревната флора и чак след това научих, че ако се взимат заедно е все едно не съм взимала пробиотик изобщо.

# 69
  • Мнения: 2 461
Здравейте, някой има ли опит с бактерията клостридиум и кои продукти могат да са полезни, благодаря.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте, някой има ли опит с бактерията клостридиум и кои продукти могат да са полезни, благодаря.

Не я знам какво причинява тази бактерия, но е бактерия. Алое, пропосил и чесън и мащерка. Все  превъзходни средства за имунитет и силни природни антибиотици. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Аз също съм много доволен от продуктите на Форевър! Полвам ги вече 4-5 месец и досега не е имало нещо, чиято полза аз да не усетя!
Какво ще кажете вие?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравей,

И ние сме доволни, щом трета тема започваме. Simple Smile Някои ги ползват 20 години, други от 10, трети от по-малко. Здравето ни е ценно и тези продукти си го поддържаме в оптимална форма. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 346
Моля ако са помогнали на някой за слух нека пише.
Казано ми е че умрели клетки не се възстановяват.... И надежда нямам но все пак човек пита и може да стане чудо.

# 74
  • Мнения: 922
Моля ако са помогнали на някой за слух нека пише.
Казано ми е че умрели клетки не се възстановяват.... И надежда нямам но все пак човек пита и може да стане чудо.
И аз се интересувам...
Ползвала съм доста от продуктите и от повечето съм доволна. За съжаление стандартът ми в момента, не позволява да ги ползвам ежедневно, но и на това съм доволна...
Благодаря! Давам пробиотик от първия ден на АБ.
Само да добавя за антибиотика и пробиотика - да не ги взима едновременно, а да имат 3 часа поне разстояние.
Благодаря! АБ го давах сутрин, а пробиотика обед и вечер след храна.

Общи условия

Активация на акаунт