Алое Вера на Форевър - 3 тема

  • 17 655
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Здравейте,аз съм нова в семейството на Форевър,бихте ли ми казали какво всъщност се прави,какво трябва да правя аз и всичко свързано с това. Благодаря предварително!

Здравей,

Редно е човекът, който те е включил да ти обясни всичко и с него да коментираш тези въпроси, защото той се явява твой ментор и трябва да ти помага.. Simple Smile Всъщност ти като се регистрира, не ти ли беше обяснено какви са възможностите?

Иначе какво ще правиш е твое решение - дали ще бъдеш само потребител на чудесните продукти, или покрай употребата им ще споделяш за тях.

# 106
  • Мнения: 5 405
Здравейте,аз съм нова в семейството на Форевър,бихте ли ми казали какво всъщност се прави,какво трябва да правя аз и всичко свързано с това. Благодаря предварително!
Спонсорът, към който сте се регистрирали, не ви ли консултира?

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 334
Здравейте.Протеиновият шейк става ли да се прави с вода?

# 108
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Здравейте.Протеиновият шейк става ли да се прави с вода?

Разбира се. Няма никакъв проблем, дори е препоръчително да е с вода, ако се гони намаляване на калориите.

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 334
А вкуса как е ?Досега винаги с мляко съм го пиела, но няколко дена мисля да карам на плодове, но тъй като правя и тренировки и ми се иска и и протеинче да пия.

# 110
  • Мнения: 2 461
А вкуса как е ?Досега винаги с мляко съм го пиела, но няколко дена мисля да карам на плодове, но тъй като правя и тренировки и ми се иска и и протеинче да пия.

Чудесен е вкуса, и ванилията, и шоколада са вкусни. Въпрос на предпочитание Simple Smile

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 236
Здравейте! От днес започнах програмата  Клийн 9, но поради късно ставане и разходка на кучето започвам вземането на продуктите по- късно. Това означава, че няма да има 3 пъти взимания. Притесни ме и забележката за фибрите- да се пият отделно . Може ли някой да ми отговори - Колко трябва да чакам, за да ги изпия. В 12. 30 пих таблетка форевър терм. Сега фибри ли да пия или форевър лайт ултра? Наистина се обърках. Благодаря предварително.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Здравейте! От днес започнах програмата  Клийн 9, но поради късно ставане и разходка на кучето започвам вземането на продуктите по- късно. Това означава, че няма да има 3 пъти взимания. Притесни ме и забележката за фибрите- да се пият отделно . Може ли някой да ми отговори - Колко трябва да чакам, за да ги изпия. В 12. 30 пих таблетка форевър терм. Сега фибри ли да пия или форевър лайт ултра? Наистина се обърках. Благодаря предварително.

Здравей,

За да има ефект програмата, тя трябва да се спазва. Специалистите, които са я разработвали, са преценили, че приемът на продуктите трябва да е такъв. Опитай да ставаш половин час по-рано, да си вземеш необходимите продукти и тогава извеждай кучето за разходка.
Фибрите се явяват междинно хранене и това е причината да се приемат отделно.
Точно колко да чакаш е трудно да се отговори, но все пак и те си имат нужда от време за своето действие, така че примерно изчакай около час и после си вземи шейка.

Както казах едно ставане с 30  мин по-рано, ще помогне много, за да си спазваш програмата.

Успех!

# 113
  • Мнения: 310
Здравейте! От днес започнах програмата  Клийн 9, но поради късно ставане и разходка на кучето започвам вземането на продуктите по- късно. Това означава, че няма да има 3 пъти взимания. Притесни ме и забележката за фибрите- да се пият отделно . Може ли някой да ми отговори - Колко трябва да чакам, за да ги изпия. В 12. 30 пих таблетка форевър терм. Сега фибри ли да пия или форевър лайт ултра? Наистина се обърках. Благодаря предварително.

Фибрите се вземат отделно. Не се приемат с други добавки или с храна, защото се свързват с токсините и ги извеждат от тялото, но е много вероятно и някои полезни елементи да заминат с тях. Точно затова се пият отделно, добавени към чаша вода или билков чай (не зелен, не черен)

След като ставате късно, предполагам и лягате късно. Значи няма да имате проблем да си правите нормално Клийн 9. Просто ще вървите с час-два закъснение. Ако се прочели в Наръчника, има само Закуска, Междинна закуска, Обяд, вечеря, преди лягане. Никъде не е написано точно в колко часа се приемат.
Идеята е да имаме режим, за да може храносмилателната система да приема и усвоява регулярно храната и веществата от нея. И червата си привикват да са редовни в своята работа.

И се придържайте към упътването в Наръчника. Не е случайно измислена последователността и комбинацията от продуктите.

# 114
  • Мнения: 14 497
Таблетките чесън и мащерка могат ли да се дават на 12 годишно дете?

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Таблетките чесън и мащерка могат ли да се дават на 12 годишно дете?

Да, може - по една/две таблетки са достатъчни за профилактика. По време на хранене. Ако детето е болно, може да се увеличи приема.

# 116
  • Мнения: 346
Отчаяна съмммм, заради гентамицин не чувам.
Като чета мнения хората оглушават...
Нещо помагащо от Алое Вера.
Бяха ме казали за спрея за уши, че можел да помогне.
Но не помогна. Апаратче не желая, защото ще ми се присмиват колкото и да ви е странно, има проклети хора.

# 117
  • Мнения: 5 405
Отчаяна съмммм, заради гентамицин не чувам.
Като чета мнения хората оглушават...
Нещо помагащо от Алое Вера.
Бяха ме казали за спрея за уши, че можел да помогне.
Но не помогна. Апаратче не желая, защото ще ми се присмиват колкото и да ви е странно, има проклети хора.
Вашият живот и качеството му ли е по-важен за Вас или мнението на хората?!

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Отчаяна съмммм, заради гентамицин не чувам.
Като чета мнения хората оглушават...
Нещо помагащо от Алое Вера.
Бяха ме казали за спрея за уши, че можел да помогне.
Но не помогна. Апаратче не желая, защото ще ми се присмиват колкото и да ви е странно, има проклети хора.

Я, се стегни! Като питаш на всяка втора дума "какво, какво каза" още повече ще бие на очи този проблем и съвсем ще даваш поводи да ти се присмиват. Сложи си апаратче и се радвай на живота.

Приемай си алое, приемай добавки, богати на витамини от групата В. Форевърм има много такива. Приемай омега мастни кесили, Арги+. Грижи се за този слухов нерв, за да не стават по-зле нещата. Още нещо да вметна - апаратчетата ще помогнат този слухов нерв да не закърнее допълнително, защото мозъка няма да забрави какво е да чуваш и то правилно.

# 119
  • Мнения: 346
А спрея на алоето да го използвам ли?Спрях го защото около мен се говори,че в продуктите им има малко % алое /..........и се страхувам да не ми навреди.
Спрея може ли да помогне малко на слуха ?
Как  мислиш?
Някъде имаше статии ,че зехтина помагал но адски много се срамувам да говоря с  майка ми ДАЛИ ще ми капне.

Последна редакция: сб, 20 мар 2021, 16:56 от strahlivata

Общи условия

Активация на акаунт