Откраднат живот: Антитела 🎬 тема 102

  • 23 132
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 628
Врабчев е жесток, как се гъбарка с Гринч Joy и аз си помислих, че ще го пита дали Марио не го е подредил пак така Grinning

Поли здравата я захапа ревността Grinning

# 31
  • Мнения: 4 515
Ох, и Поли с Петъо Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 12 492
Петьо ще го закъса с Куртева.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 379
Браво, Кая! Върна си му . 😂 Ох, не мога ! 😂😂

# 34
  • Мнения: 5 846
Светльо се носи като Бог Слънце из болницата😁

# 35
  • София
  • Мнения: 27 287
Пенев намери силен съюзник в лицето на Поли. Куртева да внимава, че таз е опасна. Ех, този Петьо, ще се избият жените за него. Simple Smile

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Петре, Пепи, Петьо... Joy Joy Joy


Благодаря за темата!

# 37
  • Мнения: 9 628
Пешо да внимава, че настъпва мотиката с Поли и ще го отнесе Grinning

Почти цял епизод музиката е все едно филм на ужасите и очакваш някой с нож да изскочи от някъде Grinning

# 38
  • Мнения: 4 515
Кръстева пое щафетата от Евгения...А Марио добър паралел направи, ама Зорница как си го хвали. Сладури Heart

# 39
  • Мнения: 5 846
Промото ми стопли душата🤪
Горкият Тасев..

# 40
  • София
  • Мнения: 27 287
Леле, какъв край. Фотев атакува. Сега пък сърцето ли нещо ще го свие, млад е още.

# 41
  • Мнения: 1 751
Благодаря за темата.

Ето и промото за утре:
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2020-0 … jivot-utre/550414

# 42
  • Мнения: 4 515
В крайна сметка май Нора ще се сближи с Фотев, за да го изиграе и да помогне на Борис. А за ХХ всичко върви натам да се влюби наистина, после да отблъсне Кая по някакъв начин, тя да тръгне към Василев, той да страда и така докато в крайна сметка се вземат двамата. Много добре им се получава засега, учудена съм!
Поли е време да отреже главата на змията, че Пеци обича да го хипнотизират!

# 43
  • София
  • Мнения: 2 379
Леле, какъв край. Фотев атакува. Сега пък сърцето ли нещо ще го свие, млад е още.
Може да е “новичок” 😉 / черен хумор/

# 44
  • Мнения: 95
Нещо тия два епизода са ми много размити.
Гринчи сефте ми допада (Това за мен си е направо дъно) 🤣🤣🤣 мисля, че биха били много интересна двойка с Кая. В крайна сметка му обу подаръкаааа.
Това с Фотев, Тасев, Чилингирова, Кръстева и професора тотално ми се омаза. Така потайно го измислиха, че нищо не разбрах.
Явно Методиев помогна на Фотев с нещо срещу Тасев.
Та ще видим утре какво ще се случва.
Куртева ще си намери майстора с Поли. Дано да не им развалят отношенията със Захариев, че и те са ми някакви сладки.

Общи условия

Активация на акаунт