Парфюмни размисли и страсти - 250

  • 60 569
  • 737
  •   2
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Благодаря за новата тема! Flowers Tulip

За есента започвам да посягам към Chloé Love, Pure Musk, Shalimar Souffle De Parfum, пръскам си и Prada Infision D'Iris, Nomade, Mon Guerlain Bloom of Rose EDT. Обмислям и EDP версията, но я усещам по-нетрайна от EDT, което е странно и пак ще я тествам в по-хладно.

# 31
  • Мнения: 1 998
..... Elie Saab Royal, който за мен цъфти на не прекалено студени температури. Сутрините сега са му идеални.  .....
Тъкмо днес се замислих дали не му дойде вече времето да го извадя за нов тест Simple Smile Явно е време Laughing

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
Мога ли да помоля любителките на сладки парфюми,да ми препоръчат някои от техните любими аромати?
Jean Paul Gaultier - scandal серията ( аз имам by night ) , La belle ( пак на същия дизайнер), ellie saab Girl of now, Lancome - LVEB ( новият Intensement си е направо като кутия с бонбони), La nuit tresor..
Моите любимци са същите, като ще добавя още няколко:
Poison Girl EDP
Lira Xerjoff
Flowerbomb Extreme Viktor&Rolf 
Bonbon Viktor&Rolf 
Noir Pour Femme Tom Ford
Le Parfum Royal Elie Saab
Angel Eau Sucree 2015 Mugler
Ambre Imperial Van Cleef & Arpels

# 33
  • Мнения: 2 225
Благодаря за новата тема Densi!!Аз нося активно почти всичко есента/цитруси не любя/,активно ще наблегна на Le Royal ES,Boucheron червеното и нощния,Good girl gone bad,Montale и лилавото Afnan-че,което ми стои екстра,получава комплименти,носът ми все още не е в ред и не мога да го разгадая,Jollie,но ако имаш възможност,тествай първо,за мен е модерен и дълготраен ориенталец,по-младежки и женствен,европейски ,без тежки съставки с не души.

# 34
  • Мнения: 1 003
Calabria, благодаря. Свирено е вече 😂 Утре ще е при мен.

Радика и още няколко дами тук ме подхлъзнахте... (това на шега, без да се обиждате!). Ще го видим какъв е. Сравнението с Royal Amber ми беше напълно достатъчно.

Аз си мислех днес, Задиг кога ще пуснат нов парфюм.. много ми се иска. Само че не поредният girls can нещо си, а съвършено нов. Надявам се, че ни готвят нещо интересно и зимно Simple Smile))

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря за темата, Денси. Hug

Аз съм в някаква парфюмна апатия, нищо не купувам засега. Дано не се окаже затишие пред буря само. Grinning
Ще си пръскам всичко ново и старо.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Леле, кога се извъртя лятото и дойде есента. На мен още ми е лятно с тея температури. Като захлади малко, мисля да ползвам:

- Guerlain Shalimar EDP - класика си е за мен, не могат да минат есента и зимата без него ;д
- Mugler Aura EDP;
- Mugler Angel EDP;
- Mugler Mirage EDT;
- Chloe Nomade EDP.

В момента се опитвам да изпръскам Еуфорията на Calvin Klein. В началото го харесвах парфюма, но много бързо ми омръзна. Стискайте палци скоро да му видя дъното. Grin

# 37
  • Мнения: 1 076
Благодаря за новата тема Simple Smile Аз есента ще си нося Boucheron Quatre en rouge,Roshas Coutur, имам и един Инсоленс 😁 .Плюс Poison Girl Dior и един позабравен в шкафа Velvet ochrid  Tom Ford 😂 Дано вече не се е прецакал. . Обмислям покупка на Girl of now или Black perfecto Guerlain 😁😁.
 Момичета кажете според вас ,кой парфюм ви е бил най -сходен и близък като аромат с Dior Addict? Благодаря

# 38
  • Мнения: 31 178
Момичета кажете според вас ,кой парфюм ви е бил най -сходен и близък като аромат с Dior Addict? Благодаря
Никой.

# 39
  • Мнения: 1 076
Момичета кажете според вас ,кой парфюм ви е бил най -сходен и близък като аромат с Dior Addict? Благодаря
Никой.
😂 Така си и знаех 😁❤😘. Исках да си спестя едни 200лв 😂😂,амааа явно няма 💕

# 40
  • Мнения: 2 116
Може ли малко повече инфо за Elie Saab Le Parfum Essentiel ? От няколко дни го мисля и ми трябва побутване.

# 41
  • Мнения: 6 301
Аз днес съм с ле парфюма на ЕС  и се опиянявам от аромата, който се носи около мен:)

Аз пък все мисля този зеления, казаха ми, че е прекрасен

# 42
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Може ли малко повече инфо за Elie Saab Le Parfum Essentiel ? От няколко дни го мисля и ми трябва побутване.

Това е единствения Saab, който харесвам. Всички останали имат странна химия с кожата ми.
Но пък доколкото знам, за почитателките на бранда не е нищо особено.

Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 11:32 от Рапунцел.

# 43
  • Мнения: X
Може ли малко повече инфо за Elie Saab Le Parfum Essentiel ? От няколко дни го мисля и ми трябва побутване.
Тествах преди време Elie Saab Le Parfum Essentiel , но дори не помня впечатления. Това, което е коментирано е , че не е нещо впечатляващо+ това, че е нетраен. Дано се включат момичетата, които споделиха мнения преди време.
Днес съм с кофти хрема, нафъщях Амбре на Нарцисо и така ми е гушливо и хубаво с него. Усещам си го, което е най- хубавото. Искаше ми се да пробвам някой и друг парфюм, ама тоя нос...дали няма да ме подлъже...
За сезона ще вадя Пюр Блум, Моновете- ЕДП и Интенз, Боис Дор, Шалимар Инициал, Шанел Шанс, Пантерата ЕДП, Нощния Трезор, Единствения -той малко по-зимен идва, както и Ла Бел и Сегашното момиче. Изпускам разни, но това е на първо четене...

# 44
  • Мнения: 566
Момичета кажете според вас ,кой парфюм ви е бил най -сходен и близък като аромат с Dior Addict? Благодаря
Никой.
😂 Така си и знаех 😁❤😘. Исках да си спестя едни 200лв 😂😂,амааа явно няма 💕

За мен Manifesto L'elixir е сходен с Addict. Blush Не твърдя, че са еднакви, но наистина имат лека прилика.
Взех си манифесто от сайта на YSL UK 50мл за 52 паунда, тъй като е до изчерпване.
https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Manifesto … Elixir-18785.html

Общи условия

Активация на акаунт