Модни консултации - 48

  • 40 161
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
... основно дънки, слим панталони, ризи. Като цветове - черно, синьо, сиво, бордо са преобладаващи в гардероба ми за есента.

Подметката точно много ми харесва на мен. Удобна и ексцентрична ми изглежда. Супер ще са за ежедневието - хем акцент в сребристо, хем ще са удобни на тази подметка.
Подкрепям мнението на Happy! Хем класическа форма, хем по-екстравагантна и ефектна подметка. С "черно, синьо, сиво, бордо" се получава много хубава палитра!
(казано от мен, която металици не носи!)

Бомболино - това, което показваш е класи над класически балеринки! Признавам си, че гугълнах "heeled ballerinas" за да си пообогатя общата култура! Също така се срещат и като "ballet pumps".

# 31
  • Мнения: 1 881
Добро утро,дами ☕🥯🥐😊чудя се на това леко палтенце какви обувки да сложа,като изключим черни и на ток  ,някакъв друг цвят и модел дали би паснал.Кубинки,боти на платформа,ботуши 🤔не искам и да са черни .Предложения мм???

# 32
  • Мнения: 1 122
Мацки, дайте мнения за тази чанта Simple Smile. Връзва ми се на ботичките Бианки. Общо взето имам с какво да я нося, само и се чудя още, та затова искам мнения Simple Smile

# 33
  • Мнения: 18 542
Аз пак да досадя с моите кожени якета. Поръчах онова на Allsaints. Пуснаха 20% намаление на всичко и нямаше как да откажа.

# 34
  • Мнения: X
Здравейте! Знам, че въпросът не е точно за тази тема, но тук сте доста активни и затова "стрелям". Искам да си потъмня косата, за да е максимално близо до естествения ми цвят, който е никакво-тъмно-кестеняво...но да е по-топъл нюанс. Целта ми е по-лесна поддръжка, защото скоро ще съм с бебе и тодлър и няма да мога да скачам през месец до фризьорката. Идеи за цвят? От форума установих, че съм тип deep autumn и искам да се съобразя и с това.



За да съм и по темта: Ще си скъсам от носене едни оксфордки и дрехите за бременни Grinning
Обожавам тъмно синьо с оранжево Nature StarsNature Sunrise

Последна редакция: пт, 25 сеп 2020, 10:19 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 5 322
Много хубава коса имаш!
Аз съм за кичури или някакъв балеаж.
Боята ще си иска подновяване на месец, докато с другите предложения ще можеш да караш по 2-3 месеца без да е видимо.

Миоки, честито! Дано да е твоето, ще чакаме снимки.
Само една рокля на ол сейнтс съм имала, чудна беше, още бих я носила, но напълнях.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 305
Благодаря за новата тема, Агент! Ще разгледам днес на спокойствие новите трендове.
Старото, което ще скъсам от носене са тъмно зелените ми Dr. Martens - нося ги четвърта година, така като гледам ще е последната, че е тръгнала кожата да се пречупва там, където се сгъва. Напролет ще мисля за нови, може би този път тъмно сини.

# 37
  • Мнения: 549
Здравейте, какво мислите за клиновете? Миналата година си бях накупила няколко от calzedonia имитация на кожа с лека вата .. Носех ги с туника по тялото .. Което знам че е доста ретро 😀, но ми бяха толкова удобни. . От сушилнята може би обаче се нацепиха и сега съм в търсене на нови и съответно идея с какво да ги комбинирам.. Ризи не обичам да нося, т.е не обичам да ги гладя Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 269
Много харесвам клинове, ако не са прозрачни и ако имаш тяло за тях. Не да приличаш на кренвирш в тях или наденица Simple Smile  С дълги ризки стоят супер. Също и с блузки и пуловери.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 781
Ще скъсам от носене за поредна година, класическия ми жълт Тимбърленд. Но реално не виждам тази обувка как може да се скъса реално някога Grinning. Също така и черното ми кожено яко, като за 5та година искам ново, и все не намирам подходящото. Та Миоки, разбирам те напълно

Не харесвам клинове имитация на кожа, а пък ватирани съвсем...

# 40
  • Мнения: 549

Такъв тип бяха, сега се оглеждам за нещо по различно и с какво да ги комбинирам

# 41
  • Мнения: 18 542
На мен ми е студено зимата с такива клинове - няма никакъв въздух за изолация между текстила и кожата, и като се раздуха вятъра, ми издухва всичкото топло. Иначе ми харесват как стоят, съчетани с oversized горни дрехи, но трябва да имаш крак за тях.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 305
Факт е, че не са много актуални клиновете.
Нося ги основно вкъщи зимата, но понякога се изкушавам да скокна навън за нещо в квартала. Моите са памучни (от детския щанд основно), тъмни, може да имат и някаква лека шарка.
Харесват ми с нещо с напластяване - риза и по-къс пуловер. Готини са с парка и по-груби обувки.

# 43
  • Мнения: 18 542
Тия текстилните са си чорапогащник без стъпала, според мен и може да се ползват като такива, с други думи задника трябва да е покрит.

# 44
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
За черното яке на Нели бих сложила някакви спортни боти. Има във всякакви цветове.



Чантата на Полина не ми харесва - много е задължаваща с тези ромбове. Не можеш да сложиш нито цветя, нито точки, нито райета или каквато и да е друга шарка.

Аз намерих палто, подобно на това, което искам. На това единствено му липсва дължина - до коляното е, а аз искам по-дълго - педя над глезените примерно. Или жилетка в същия цвят и модел, за ей това време.

Някой да е виждал?

Общи условия

Активация на акаунт