Модни консултации - 48

  • 40 187
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 18 542
Роклята е хубава, но с този гол гръб моделът е за повод, не за всеки ден.

# 781
  • Мнения: 18 507
Бих я носила, но не се сещам къде. Grinning Плътна ми е за бар, разголена ми е за ресторант.

# 782
  • София
  • Мнения: 38 556
Да - като я погледнах отпред и Не - като я видях отзад.

# 783
  • Мнения: 5 718
Споделям мнението на Попи.
Диадема имам такава,черна,но не я нося. Сложих я няколко пъти лятото,откроява се добре на руса коса,хареса се на ММ,но някак си не успявам да изтърпя нищо на главата ми. Сега я ползвам като слагам разкрасяваща маска на лицето ми за да ми придържа косата.

# 784
  • София
  • Мнения: 6 302
Роклята отпред е ежедневна, а този гол гръб е доста задължаващ.
Не знам при какви условия бих я носила.

# 785
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Изчетох постовете за обувките ви и само при това започнах да се задушавам. Радвам се, че се разделих с тази вещомания преди години и изобщо не ми липсва.

# 786
  • Мнения: 2 280
Роклята е подобна на тази на Мирей Дарк, светла ѝ памет, във "Високият рус мъж с черната обувка"1, 2. В по - софт вариант разбира се.

# 787
  • Мнения: X
Да, има нещо леко перверзно в нея. Харесва ми, обаче правя асоциация с бельо на VS, което имам, и също има подобни връзки отзад.
Може да я поръчам, когато я заредят, и да я видя как седи на живо.
Мисля си, че за излизане с приятелки, би била супер Simple Smile Изненадваща и различна е Simple Smile

# 788
  • Мнения: 5 718
По повод роклята,вижте какво ми излезе в инста-  https://www.instagram.com/p/CGbcOBGAIDa/?igshid=1j4u5ndf2k4xv

# 789
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Агент, много яки снимки Simple Smile Аз и двата пъти до четвъртия месец си мислех, че умирам. Страшно гадене и повръщане беше 2.
Ужасна беше и моята втора, съчувствам ти от личен опит! Но пък бяха златните години на фотографската тема тук във - бяхме или бременни, или току що родили или дондуркащи малки деца - правехме си предизвикателства всяка седмица, снимаше се всеки ден и благодарение на тях изобщо имам снимки от тези години.



НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт