На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 31

  • 53 030
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 102
Teika, лек път ти пожелавам , бързо минаване на границите и ползотворен пазар. Ще чакаме да ни разкажеш после какво е станало с капаците.
Незнам дали обърнахте внимание на диаметъра на капака- 21 см.
И аз миналия месец влизах във всеки магазин за дом. потреби в центъра и питах за този капак. Никъде нямаше, но забелязах друго. Същите тези търговци продаваха нехранителни стоки от БИМ, ШОК и А101. Неща които са били или в момента са в каталозите на магазините.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 694
10 коли на Кап. Андреево пред мен ще видя като време колко ще е. MTV е за кремчетата знам. И да 21 см е малко малък , но ше видя дано има

# 707
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Тeika
Лек път и успешен пазар.Ако си от Варна,и аз бих помолила за един капак.
Ако имаш сгода,питай насипния тютюн как върви и дали го предлагат,моя аверка ходи в събота,но дюкянчето под старата джамия било затворено...

# 708
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Аз ще ходя след 1 седмица, и ако има и ги намеря мога и аз да ви взема момичета, после по еконт ще ги пратя, само че не съм ходила от много време и не хъм била нито в бим нито в мигрос, но ще ги намеря. Последно съм ходила 2017г.😂

# 709
  • Мнения: 1 164
Супер! Мерси! Ако Тейка не намери, значи имаме вариант за втори опит да ги открием и да се сдобием с тях Simple Smile

# 710
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Да, няма проблем! Аз исках да питам дали в Турция се продава лекарство за афти, като анафтин, там как се казва, и по-евтино ли е?

# 711
  • Мнения: 975
Да, няма проблем! Аз исках да питам дали в Турция се продава лекарство за афти, като анафтин, там как се казва, и по-евтино ли е?
Фунгостатин, Протефикс, Кенакорт - А. Може да ги потърсите в търсачката на първа страница, за да видите актуални цени.

# 712
  • Мнения: 153
Да, няма проблем! Аз исках да питам дали в Турция се продава лекарство за афти, като анафтин, там как се казва, и по-евтино ли е?
За афти съм купувала ORALDIN, шишенце с четчица, на спиртна основа е препарата при мен имаше ефект, цената му е около 16 лири.

# 713
  • Мнения: 444
Нито едно от посочените не е против афти. Фунгостатина е противогъбично, в устата се прилага гранулираната форма, която се разтваря предварително, само по показания. Протефикс е лепило за снемаеми протези, което няма и не може да има никакво лечебно действие. Кенакорт-А е за лечение на келоиди и третиране на постоперативни цикатрикси и не се прилага лигавично.

Като алтернатива на анафтин може да търсите продукт, съдържащ PVP (поливинилпиролидон) и към него комбинация от хидратанти - алое, хиалуронова киселина и т.н.

Да, няма проблем! Аз исках да питам дали в Турция се продава лекарство за афти, като анафтин, там как се казва, и по-евтино ли е?
Фунгостатин, Протефикс, Кенакорт - А. Може да ги потърсите в търсачката на първа страница, за да видите актуални цени.

# 714
  • Мнения: 91
Здравейте и от мен! Дали случайно някой може да ме ориентира как вървят цените на кожени якета, палта, парки в Одрин? Имат ли по-голям избор, отколкото в България? Благодаря предварително! 

# 715
  • Мнения: 1 437
Дами, купих петмез от рошков. След отваряне в хладилник ли се съхранява ?
Извинявам се за въпроса , но видях , че въпросния петмез е коментиран в темата

# 716
  • Мнения: 9 481
Дами, купих петмез от рошков. След отваряне в хладилник ли се съхранява ?
Извинявам се за въпроса , но видях , че въпросния петмез е коментиран в темата

Аз го държа на плота в кухнята.

# 717
  • Мнения: 93
Момичета, въпрос към тези от вас, които наскоро са ходили на шопинг  - вярно ли е , че е забранено да се пробват дрехите ?

Тази измишльотина къде я чу или прочете? Да не е пак някоя ЕЖК от фейсбук, дето търси път, по който може да мине без паспорт?
Ами не е точно така. Например в Пенти не дават, и ако не се лъжа и в Уайкики мисля, бяха също затворени. Говоря за точно преди месец.
/quote]
Дъщеря ми пробва сутиен в Пенти преди няма и месец!

# 718
  • Мнения: 2 880
Дами, купих петмез от рошков. След отваряне в хладилник ли се съхранява ?
Извинявам се за въпроса , но видях , че въпросния петмез е коментиран в темата

Аз го държа на плота в кухнята.
И аз, или в шкаф с подобни- тахани и т.шоколади

# 719
  • Мнения: 1 285
Здравейте, тъй като не намерих точен отговор на въпроса с пътуване с чужда кола искам да ви питам нужно ли е нотариалното преведено на турски да е легализирано и заверено или няма такива изисквания.

Да-трябва ти пълномощно нотариално заверено и  преведено на турски да е легализирано и заверено

Пълномощното трябва да е нотариално заверено и преведено на Турски или Английски език от лицензирана агенция за преводи. Не е нужно да е легализирано .Моето е преведено на Английски.

Общи условия

Активация на акаунт