Последният печели

  • 153 094
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 165
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Видяхте ли грешката тази вечер?
Въпросът към видеото с Тодор Стойков беше "Кой е футболистът?". Добре че отговорът беше даден преди да го зададат. Но въпреки всичко - може ли пък чак такава излагация. Имали са вариант поне при монтажа да го оправят.

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Миналата седмица на въпрос “Какъв продукт се получава от суроватка? отговорът на участника беше”Протеин” и беше сметнат за верен...според мен е извара 🤔

# 167
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
На мен нещо ми се върти, че имаше някакъв такъв въпрос, но отговора, който дадоха (дали след изчитане на въпросите) май си беше извара. Не помня кой ден е било за да видим на записите.

# 168
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Струва ми се, че на този въпрос състезателят не отговори, верният отговор беше даден впоследствие.

Edit: Да, в предаването от сряда е било - в област "Хранителни продукти", която Елена избира за себе си. В рамките на минутата казва "Пас" и после Орлин прочита верния отговор.

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 00:17 от DamaPika

# 169
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Да, точно.
А при това, което ти си засякла, аз не съм обърнала внимание, тази вечер гледах малко по диагонал.

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Свързано с протеина имаше нещо друго, но не помня какво. Май и глутен нещо ми се върти, но... само дотам.

Иначе за Тодор Стойков - понеже не "ми се даде" името, но бях убедена, че човекът е баскетболист и чак не можах да повярвам, че във въпроса прочетох "футболист".

# 171
  • Мнения: 1 469
Леле този Зуи сам се би. Темата хич не беше теудна, от обща култура трябва да ги знае поне полвината....

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Имаше днес отново отговор,който не беше съвсем точен,но го сметна за верен...
В темата за Индия.

Последна редакция: ср, 11 ное 2020, 20:29 от Doli

# 173
  • Мнения: 9 662
Мляко и храна според мен изобщо не са равнозначни..
Иначе не смятам темата за горивото за лесна. Аз също не знаех отговорите, освен за керосин и октаново число. Не че съм критерий, но за мен темата си беше трудна.

# 174
  • Мнения: 1 444
Днес като ги гледах на първи кръг особено, си мислех - ако беше Ники тука, щеше да ги спука...
Зуи беше много знаещо младо момче, доста ме хвана яд за него.

# 175
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И мен. Още ме държи за Зуи. Особено пък и днес победилият го като отпадна така безславно. Даже и не го запомних как се казва. Май нещо с Б беше Rolling Eyes

# 176
  • Мнения: 1 539
Бисер Станиславов участник от "Минута е много"

# 177
  • Мнения: 1 539
Зуи Хашмонай
Син на актрисата Касиел Ноа Ашер

# 178
  • Мнения: 9 662
Мисля, че и тази вечер имаше грешка. Рисуваните комикси се казват Манга, анимираните са Аниме. Стори ми се, че участничката отговори с "анимирани" и Орлин го прие за вярно. Той и той не е наясно май с верните отговори понякога и като чуе нещо, което му звучи общо взето като правилният отговор, го приема за такъв, въпреки че не е.

# 179
  • DE
  • Мнения: 9 068
Вероятно отговора му е написан на картончето, няма как той на своя глава да приема дали е вярно.
Манга са чернобелите японски комикси.

Общи условия

Активация на акаунт