Последният печели

  • 152 997
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 1 899
Милен вероятно е с амбицията да подобри рекорда по победи, и му се получава.

# 2 056
  • Мнения: 1 476
Милен вероятно е с амбицията да подобри рекорда по победи, и му се получава.
Получава му се дотук. Но до подобрението на рекорда му остава още много и не мисля, че ще му се получи.

# 2 057
  • Мнения: 3 587
"Аз съм добър и съм добър в много сфери"

Този сериозно ли? =D
Избиване на комплекси. Ех, как ми се искаше един от двамата му съперници да продължи!

Какви комплекси бе, хора?! 😯
Човекът си го каза в неговия си стил, с хумор и беше много на място и доста подходящ отговор на зададения въпрос.
Това ли са anitaxx "потресаващите думи" 🤨🤨🤨
Особняк е много, но аз му симпатизирам.

# 2 058
  • Мнения: 5 900
Да, това предаване е подходящо за хора, които са добри в много сфери. Ако са отлични, дори гении в само една сфера, ще отпаднат още в първия кръг.

Последна редакция: пт, 09 апр 2021, 14:25 от W

# 2 059
  • Мнения: 1 204
"Аз съм добър и съм добър в много сфери"

Този сериозно ли? =D
Избиване на комплекси. Ех, как ми се искаше един от двамата му съперници да продължи!

Какви комплекси бе, хора?! 😯
Човекът си го каза в неговия си стил, с хумор и беше много на място и доста подходящ отговор на зададения въпрос.
Това ли са anitaxx "потресаващите думи" 🤨🤨🤨
Особняк е много, но аз му симпатизирам.

Мисля, че беше съвсем сериозен за тези си думи Милен.

Пък дори и това да беше смешка не беше никак на място. Обидно е и това отношение към другите участици, независимо как се представят.

Скромността краси човека.

# 2 060
  • Мнения: 4 821
Мен не ме дразни. Играе си играта. Не мисля, че философства или, че се има за повече от другите. Вчера накрая добре си го каза.

# 2 061
  • Мнения: 1 899
Изхвърля се на моменти Милен, но стратегията му е правилна. Обира или елиминира високите нива, трупа достатъчен аванс и в 3-ти кръг му е лесно. До къде ще стигне, зависи от съперниците му. Не ми харесва, че и с достатъчен аванс, не рискува. Явно егото не му позволява.

# 2 062
  • Мнения: 475
Аз пък харесвам хора, които знаят какво могат и не се правят на излишно скромни. Много ми е приятен Милен. Знае си силните и слабите теми и си го казва, но без да звучи като самохвалко. Държи се колегиално и винаги поздравява съперниците си. Дори и като изостава с точките не се държи нервно, както някои минали участници. Има приятно, тънко чувство за хумор и самоирония. Това, разбира се, е моето усещане и мнение за него.

# 2 063
  • Мнения: 29
Изхвърля се на моменти Милен, но стратегията му е правилна. Обира или елиминира високите нива, трупа достатъчен аванс и в 3-ти кръг му е лесно. До къде ще стигне, зависи от съперниците му. Не ми харесва, че и с достатъчен аванс, не рискува. Явно егото не му позволява.
Докъде ще стигнеш в такъв формат винаги зависи и от съперниците ти. Един Айхан Топал или Гаврил Янков можеха спокойно да са десеткратни и нагоре, ако не им се бе наложило да играят с Мартин Иванов в едно и също предаване.
Но когато си със съперници тип " Белчо и Сивушка в Извора на Белоногата", победите не са чак толкова озорващи Wink

# 2 064
  • Мнения: 4 821
Много елементарни въпроси днес в 3-ти кръг.

# 2 065
  • Мнения: 808
Хубавото е, че Милен си даде точна оценка за възможностите!
Поведението на Орлин Горанов в първи кръг ме караше на моменти да се чувствам неудобно, че го гледам!

# 2 066
  • Мнения: 1 469
Орлин обича победителите, ама май само му попречи с тия подмятания.

# 2 067
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не ми харесва, че и с достатъчен аванс, не рискува. Явно егото не му позволява.
Натискането на бутона преди да е прочетен въпрос, ако не се нарича риск, не знам кое е. И то на самоцелно, а с даване на отговори. Е, не винаги му се получаваше, но това не е повод да се твърди, че не е рискувал.

# 2 068
  • Мнения: 1 899
Не уточних, имах предвид 3-ти кръг. Там не рискуваше Милен, пазеше си точките, които така или иначе му стигаха.

# 2 069
  • Мнения: 808
Обаче трети кръг днес беше уникално поле на контрастите. От една страна самоуверения, неподплатен със знания младок и от друга- пълната противоположност в лицето на Ивайло- улегнал възрастен човек с богат набор от знания, но без самочувствие и липса на увереност в собствените сили! Дано тази победа му вдъхне повече кураж и увереност, защото си личи че е човек с богата обща култура! Стискам му палци!

Общи условия

Активация на акаунт