Последният печели

  • 153 096
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 474
Поне трима участници ви казват, че няма награда а само хонорар и пак не вярвате.

# 136
  • Мнения: 474
Поне трима участници ви казват, че няма награда а само хонорар и пак не вярвате.

Е какъв е хонорара? Орлин казваше, че може да удвоят парите си, ако помните, началото преди да почне състезанието

# 137
  • Мнения: 11 547
Поне трима участници ви казват, че няма награда а само хонорар и пак не вярвате.
Кои трима участници ? Единствено видях как ти го каза три пъти.

# 138
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
precious*, изпревари ме. Три пъти се връщах да търся тримата, ама... само един ник видях.

# 139
  • Мнения: 8 811
Орлин Горанов е страхотен според мен. Визия, излъчване, енергия! Аз лично го харесвам много в това му амплоа.
Награда има, просто не обявяват каква е. Браво на Библиотекаря за страхотната игра, но ми беше поомръзнал Simple Smile Предаването ми е изключително интересно и го следя с удоволствие.
да, но не го показват отблизо. Само с далечната камера. Има бръчки, е, някои се прикриват (или подчертават) с очилата. Не съм гледала всички предавания, но и костюмите му  са доста скучни, да не кажа, че май с един водеше цяла седмица, после се появи в зелен костюм.
Аз съм за по-млад водещ на това предаване. Орлин да си пее песните и да работи това, в което е силен.
И Марта Вачкова като водеше разни предавания... същата работа.
Ако си артист/певец, остани такъв, намери и представления, които ти носят пари, и такива, които са ти интересни на теб.

# 140
  • Мнения: 1 539
Е какъв е хонорара? Орлин казваше, че може да удвоят парите си, ако помните, началото преди да почне състезанието


по 300 лв на участник
ако играеш 2 пъти=600 лв
ако играеш 3 пъти=900 лв
Николай дето игра 12 пъти по 300 лв=3600 лв

# 141
  • Мнения: 4 808
А тази версия за 300 лв откъде се появи? Сведения от участник или е само предположение?
Аз пък не мога да разбера защо се смята, че водещите трябва да са млади. Ами хората остаряват, това е животът, какво, да се скрият вкъщи и да не се показват ли?! Костюмите Орлин все пак не си ги избира сам, нали затова са стилистите. Зеленият беше в ужасен жабешки цвят.
Тази вечер ме изненада загубата на Христомир, имаше повече знания от победителя, но Антарктида го препъна. А този Богдан как бързаше да натиска бутона преди да е зададен въпросът и сам се прецака.

# 142
  • Мнения: 1 484
Това за 300лв е достоверна информация, откъдето и да се е появила, вярна е. Аз си мисля, обаче, ако предаването набере популярност, дали няма да увеличат хонорарите? Може би затова не ги обявяват? Може би си оставят опция да ги променят според обстоятелствата. Де да знам. Факт е, че има участници засега, явно хората се записват. Те парите са хубаво нещо, ама тръпката си е тръпка Simple Smile

# 143
  • Мнения: 8 811
Водещият трябва да е млад, защото това предаване изисква той да има много бърза мисъл. Съгласете се, че 60-годишният водещ има по-забавени реакции.  Както и по-възрастните участници, които откриват, че имат знания, но не натиснали бутона...
Не е никак лесно да се води такова предаване, аз предполагам, че върви на запис.  Водещият може да направи грешки в прочита на въпросите, в интерпретирането на отговора. Хем да слуша какво му говорят в слушалката, хем да чете, да гледа умно...
Единственото предимство на по-възрастния водещ, е ако има много голяма енциклопедична обща култура.

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Орлин и преди е водел  подобно предаване.Не се сещам по коя тв беше.
Според мен е добър изборът.

# 145
  • Мнения: 4 808
Това за 300лв е достоверна информация, откъдето и да се е появила, вярна е. Аз си мисля, обаче, ако предаването набере популярност, дали няма да увеличат хонорарите? Може би затова не ги обявяват? Може би си оставят опция да ги променят според обстоятелствата. Де да знам. Факт е, че има участници засега, явно хората се записват. Те парите са хубаво нещо, ама тръпката си е тръпка Simple Smile
Т.е това е хонорар за участие и ти го изплащат независимо дали си победител или отпадаш още в първи кръг, така ли? Малко несправедливо ми се струва, ако е така, според мен трябва да има различни прагове на заплащането, в зависимост от това, до кое ниво си достигнал.

# 146
  • Мнения: 2 780
Ами спечели няколко епизода и ще се прибереш с повече пари от останалите.

# 147
  • Мнения: 4 808
Така е и все пак... Един отпада още след първи кръг и взима 300 лв и друг, който е победител, пак толкова.

# 148
  • Мнения: 1 484
Така е и все пак... Един отпада още след първи кръг и взима 300 лв и друг, който е победител, пак толкова.
Е, и? Всеки е попълвал анкети, минавал интервюта, отделил от времето си да пътува за снимки, това че някой е играл 15 минути, а друг 30 в случая не знам дали е водещо.

# 149
  • Мнения: 3 589
.... и се е изложил по телевизията...
Предвид публичния резил на първите отпаднали, има резон да плащат повече ако отпаднеш по-рано 🙃

Общи условия

Активация на акаунт