Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 3

  • 48 210
  • 933
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 44
Здравейте.Решила съм да си взимам фотоепилатор.Двоумя се между 1997 и бри921.След като изчетох темата ми се струва, че с бри921 има повече резултат при интим, но пък цената му е по-ниска, което още повече ме обърква.Понеже ще го купувам точно за интима, може ли дамите, които имат резултат там да кажат с кой модел точно са.
Това е един и същи уред, доколкото аз виждам.Бри е комплект с тример.
Всички уреди работята по един и същ начин, разликата е в “екстрите” като приставки, с или без кабел.
В момента Бри 921 е супер цена, така че взимайте го.
Няколко поста по-нагоре има линк към магазини Зора
Точно преди малко бях в Зора и го гледах Grinning В магазина ми казаха, че няма разлика в импулсите при различните модели, единствено ми каза за тримера.
Странно ми е, ако са еднакви защо цената на брито е по- ниска при положение, че даже е с бонус тример.Попринцип клоня към него, но реших да взема някое мнение преди това

пс: всъщност току що видях, че 1997 има приставка за лице.Само заради него ли е по-високата му цена?

# 721
  • София
  • Мнения: 4 746
Аз имам BRI921 в комплект с тример и също има приставка за лице.

# 722
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 478
Аз също съм с Бри 921 от май месец 2020 и съм доволна. Не ползвам приставката за лице( нямам нужда). На интима на триъгълника изчезнаха бързо космите след няколко месеца процедури на по 2 седмици. Отдолу още има, но и там е добре, те са тези, които ще остават в банския, и не е кой знае какво да ги бръсна от време на време. Blush Сега съм на поддържащи процедури по веднъж месечно от януари насам.

# 723
  • Мнения: 22 766
Това е бонус цена някаква.1997 е уредът в комплекта.

# 724
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Скрит текст:
Здравейте.Решила съм да си взимам фотоепилатор.Двоумя се между 1997 и бри921.След като изчетох темата ми се струва, че с бри921 има повече резултат при интим, но пък цената му е по-ниска, което още повече ме обърква.Понеже ще го купувам точно за интима, може ли дамите, които имат резултат там да кажат с кой модел точно са.
Това е един и същи уред, доколкото аз виждам.Бри е комплект с тример.
Всички уреди работята по един и същ начин, разликата е в “екстрите” като приставки, с или без кабел.
В момента Бри 921 е супер цена, така че взимайте го.
Няколко поста по-нагоре има линк към магазини Зора
Точно преди малко бях в Зора и го гледах Grinning В магазина ми казаха, че няма разлика в импулсите при различните модели, единствено ми каза за тримера.
Странно ми е, ако са еднакви защо цената на брито е по- ниска при положение, че даже е с бонус тример.Попринцип клоня към него, но реших да взема някое мнение преди това

пс: всъщност току що видях, че 1997 има приставка за лице.Само заради него ли е по-високата му цена?
Последно, тези двете са един и същи уред. Защо единият е намален повече от другия е решение на търговеца. По-евтиният в момента има мини-тример бонус.

# 725
  • Мнения: 44
Не става въпрос за намалението, а за реалната цена.1997 е с 50лв отгоре

Мелина_3 точно и заради твоите мнения клонях към брито, пък то и двата били един и същи модел

# 726
  • Мнения: 22 766
Не става въпрос за намалението, а за реалната цена.1997 е с 50лв отгоре
Ако това за Вас е проблем, не си купувайте Бри, купете си 1997 без тример, с 50лв повече и всичко ще е наред Simple Smile))))

# 727
  • Мнения: X
Да, купете нещо моля и да се свършва.

# 728
  • Мнения: 44
Мислих, че затова е темата - за да се задават въпроси и да се дават мнения за различните продукти.Вече разбрах че са един и същ модел, благодарение на ДХЗ, просто се чудих каква може да е причината за разликата в цената.Не е нужно да се напрягате толкова, каквото ми беше нужно го разбрах, така че няма да се включвам повече.

# 729
  • Мнения: 22 766
Мислих, че затова е темата - за да се задават въпроси и да се дават мнения за различните продукти.Вече разбрах че са един и същ модел, благодарение на ДХЗ, просто се чудих каква може да е причината за разликата в цената.Не е нужно да се напрягате толкова, каквото ми беше нужно го разбрах, така че няма да се включвам повече.
Цената е на търговеца, понякога има такива недомислици, в случая е важен уреда, а Бри сега е на супер цена.
(аз ползвам лещи за очи, едни и същи лещи в 2 кутии от 3бр. излизат по-евтини, отколкото 1 кутия от 6бр. Няма логика, някакво ценообразуване на производителя.Купувам си 2 кутии с 3бр., за да ми излезе по-евтино, отколкото същите в 1 кутия с 6бр. Би трябвало да е обратното, но...)

# 730
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 478
Може би бри- то не се купува, и затова са решили да го пуснат по- евтино. Кой знае, има такива недомислици, да. Аз сигурно пак бих взела Брито, щом е по- изгодно, нищо, че не ползвам приставката за лице и тримера. Да има...Grinning Може някой ден да ми дотрябват ( надявам се не).

# 731
  • Мнения: 1 745
Приставката за лице е по-удобна за тази зона, аз я ползвам и за пръстите на ръцете и краката. Пробвайте!

# 732
  • Мнения: X
Здравейте, момичета.
Да се разпиша и аз със Филипс Лумеа 1997. Взех го през февруари. Отлагах заради 2 бенки, които махнах в началото на март оперативно.
Преди години бях правила фотоепилация в салон. След 4-тата процедура се появиха и на 2-те бенки като крачета от по 1 мм, които паднаха. Преди това ми се беше появявало същото на едната и онкодерматолог ми каза, че бенката е раздразнена. Не ходих на дерматолог, реших просто да спра процедурите, докато не махна бенките. И така 4 г. мъки с коламаска и бръснене. Всичко е наред с хистологията им, хирургът ми нямаше обяснение за крачетата. Може да е било съвпадение, не зная. Ние уж ги пазехме, не сме щракали върху и покрай тях...
Та да се върна на процедурите. Мен доста ме болеше в салона. Правех интим и мишници. Ефект имаше на 4-тата процедура, когато бях останала без косъмчета почти. Но в един момент след спирането се появиха отново и за съжаление все така дебели и гъсти.
Сега за Лумеа - направих пълния курс през 2 седмици за подбедрици и около 95% са изчистени. Петна забелязах на 2-рата процедура още.
Мишниците и интима ги започнах по-късно, заради бенките и изчакването след махането им. На 2-рата процедура в интима съм като зебра. Има гладки петна и такива, които съм пропуснала. Мишничките са на около 80% изчистени.
С много бяла кожа съм и тъмни косми, обработвам ги на 5 степен. Болка не изпитвам. Леко парене има в интима, но не е нещо кой знае какво. И е несравнимо с това в салона.
Минавам се много бързо - мишниците и интим, подбедрица - за по 5 мин. Слаба съм, но с дълги крайници. Окосмените зони не са с голяма площ.
Имам 5 - 6 малки плоски бенки, които покривам плътно с бял молив за очи, и ги заобикалям. Ръце не правя, защото съм с много лунички и плоски бенки, а космите са супер тънки и редки въпреки 20 г. бръснене.
Честно казано не разбирам оплакванията за уреда. Предпочитам да се нащракам вкъщи, когато ми е удобно, пред това да се оправям и подготвям за салон, да пътувам до там, да чакам предишен клиент, да се съобразявам с техния график...
От толкова четене на недоволни се притеснявам и затова, че може би този ефект при мен ще е временен... Но ще си изчакам да мине времето и да видим дали ще съм толкова доволна, както в момента.
Аз лично предпочетох да пробвам първо с евтиния вариант, защото лазерна за мишници, интим и подбедрици ми идваше много скъпо.

Последна редакция: пт, 07 май 2021, 08:42 от Анонимен

# 733
  • Мнения: 9 567
Момичета, нормално ли е сега в топлото време да прегрява по-бързо фотоепилатора? С Лумеа съм. Първите две процедури минах доста зони и не ми прегря нито веднъж. Днес, на трета процедура след триъгълник и подбедрица прегря, изкачах го да се охлади и след втората подбедрица пак прегря. Sad На 4 степен се святках, с приплъзване и съвсем леко вдигане тук-там.

# 734
  • Мнения: 737
Аз вчера си правих процедура и не съм забелязала да има разлика в прегряването от предните пъти. Но пък и аз не ползвам приплъзване. На 4 степен си чакам да ми зареди за следващ импулс

Общи условия

Активация на акаунт