Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 3

  • 48 384
  • 933
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 33
Здравейте!

От скоро притежавам Lumea 9000, и бих искала да ви попитам относно бенките по тялото. Би ли станало нещо ако минавам през или близо до тях с фотоепилатора? Извинявам се ако вече е задаван този въпрос, но не успях да намеря информация в предишните страници.

# 916
  • Мнения: 12 888
Може и да ги изгориш ако минеш върху тях, пигментирани са и поглъщат много от светлината. Само няколко имам по-съществени и тези които са в обработвана зона ги покривам и пак минавам до тях, но не и точно върху тях.

# 917
  • София
  • Мнения: 5 727
С какво могат да бъдат покривани бенките?

# 918
  • Мнения: 247
С какво могат да бъдат покривани бенките?
С бял молив

# 919
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, ползвате ли предпазни очила с фотоепилаторите за домашна употреба?

Какво мислите за Broun Pro IPL 5137: https://www.amazon.com/Braun-Removal-Permanent-Reduction-Regrowth/dp/B07WYY6KKC

Колко големи бенки трябва не да се третират, напоследък ми излезнаха много супер малки кафяви точици по кожата, дали за тях е вредно и какъв е този бял молив, вас който ги мажете, извинявам се, ако звуча глупаво..

# 920
  • Мнения: 22 967
За всеки модел има изисквания дали да се ползват или не очила.
За моя(Лумеа) не се изисква.

# 921
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Става въпрос за обикновен бял молив за очи.
Аз минавам през съвсем ситничките бенки, а големите ги заобикалям.

# 922
  • Мнения: 22 967
Ситните бенки не пазя.

# 923
  • Мнения: 30
Реших да си купя фотоепилатор Лумеа. В момента се чудя дали да взема 1998/00 (главно заради по-ниската цена от около 700 лв.) или да се насоча към някой от по-скъпите модели. Разликата в цената е около 300 лв., но ако разликата в качеството е голяма, където са 700, там са и 1000. Какво бихте препоръчали? Някой има ли доволен от 1998/00?

# 924
  • Варна
  • Мнения: 256
Писала съм в други постове, аз моя го взех за 530..така че откъм цена в момента не мисля, че ти е изгоден 1998. Има ефект ако правиш процедурите редовно, аз преустанових, че още кърмих. И започнах от начало през 2 седмици от скоро. ДХЗ има дългогодишен опит, мисля че дори и 1997 ще ти свърши работа, аз се спрях заради приставката за интим.

# 925
  • Мнения: 293
Аз съм с този модел 1998 и го взех по нова година за 520-530 лв. От тогава до май, началото на юни се светках през 2 седмици и определено повечето зони се повлияха много добре. Най-слаб ефект имам под мишници и интим.

# 926
  • Мнения: 12 888
Мда, по Коледа или преди това покрай черния петък се намират по-прилични цени, а и ако ще се правят и крака/ръце и без това лятото и точно след него не е времето за това. Спокойно може да се изчака, поне аз бих. Никакъв смисъл да се плащат още няколкостотин лева, като уредът и без това ще стои на изчакване още някой и друг месец, като може да се купи направо тогава на по-добра цена. Има и разни други намаления, разбира се, но тези за черния петък и в край на годината поне са по-предвидими, иначе винаги може да изскочи на хубава цена и по друг повод.

# 927
  • Мнения: 5 832
Аз забелязвам нещо странно и реших да ви питам случвало ли ви се е. Правя си поддържащите процедури, както си му е редът, но забелязвам, че напоследък космите, особено на интим, сякаш се завръщат и изчезват много по-трудно. Не са повече, просто не би трябвало да се връщат при редовни процедури. Миналото лято не правех поддържащи и имах по 5-6 косъма. От есента започнах отново и в момента са доста повече. На 100 % така и не изчезнаха. Не е от хормони, проверявах ги.

# 928
  • Мнения: 22 967
На 100% с никой метод не изчезват.
При мен на интим някои косъмчета станаха много фини, не са се махнали напълно.Когато се случи да не съм ги махала дълго, порастват и ги виждам, иначе бръсна редовно и няма нищо.
Може би и при теб така да се е случило, да си ги оставил малко повече време и да ги виждаш.
Аз и на краката съм така.На вид няма нищо почти, но на пипане се усещат мъхчетата и вече
фините косъмчета.Няма как да се премахнат окончателно и всички Simple Smile

# 929
  • Мнения: 5 832
Баш косми са си и хич не са фини. Особено на интима космите, които са в долната част на срамните устни нямат мърдане и нито изтъняват, нито се разреждат. А тези, които пак ми се появяват, също не са фини.

Общи условия

Активация на акаунт