The Ordinarу + DECIEM (Тема № 6)

  • 37 719
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 440
Пратките за Европа на Deciem поне от 2019-та идват всичките от Белгия. В България и с пратки от Белгия ли ще има проблеми? Не е ли само за държави извън ЕС?

Edit: А съм почти 100% убедена, че от създаването на фирмата пратките за Европа идваха от Ирландия, не от Англия.

# 661
  • Мнения: 5 163
На мен пък Бирмингам ми се върти в главата като начална точка.

П.с Нотингам било.
Ето ви проследяващ номер на моя пратка от децием пуснете го в сайта на спиди и ще видите 1550 5361 938 950

# 662
  • Мнения: 6 920
На мен пък Бирмингам ми се върти в главата като начална точка.

П.с Нотингам било.
Ето ви проследяващ номер на моя пратка от децием пуснете го в сайта на спиди и ще видите 1550 5361 938 950

Последната ми поръчка от Deciem от ноември 2020 е с начална точка Hinckley, UK.

# 663
  • Мнения: 5 163
При мен втора спирка е Хингли.

# 664
  • Мнения: 2 447
Всичките ми пратки досега са пристигали със Спиди от Нотингам. Има-няма вече три години.
ДДС в България е 20%
Поне Дъглас да зареждаха целия асортимент.

# 665
  • Мнения: 4 628
С две думи сме прецакани.

# 666
  • Мнения: 440
Значи само за мен е било така, но вече поне две години до Франция пратките им идват от Белгия. Даже си мислих, че точно заради Брекзит са преместили склада. Преди идваха от Ирландия. Ако загубят клиентела не мисля, че няма да изцяло да преместят склада за всички европейски пратки в Белгия или някъде другаде в ЕС.

# 667
  • Мнения: 5 163
Оххх Зорница избухна с видео, до 11-тата минута съм и само хейт досега. https://www.youtube.com/watch?v=zQvwP-hRaFU

# 668
  • Мнения: 5 655
Не знам дали е хейт, но току-що ми изясни проблемът, който имам. Ползвах ниацинамид, закупен от Дъглас и беше ок. На черния петък поръчах от сайта на Десием. В петък се намазах с него след червената маска и от вчера съм с тежка алергична реакция, придружена с обрив и подуване. Опитвам да се сетя дали предишният ми обрив по челото в средата на декември не е свързан точно с първата употреба на бутиката от Десием.

# 669
  • Мнения: 6 022
А моят Ниацинамид няма код нито под шишенцето, нито син код. От Дъглас ми е. Какво ли означава това?

# 670
  • Мнения: 5 163
А моят Ниацинамид няма код нито под шишенцето, нито син код. От Дъглас ми е. Какво ли означава това?

Виж на шишенцето малко над уебсайта където е изписан и на моето шишенце няма на стъклото код, но на кутията има под баркода и е същия код като този от бутилката.

# 671
  • Мнения: 6 022
Да, мерси, точност там го намерих. 9L5F е и не съм доволна от него.

# 672
  • Мнения: 2 019
Are there any taxes, brokerage, or customs fees?
Any applicable taxes are applied to your full order (including shipping). This will be reflected by the total cost upon checkout.

You will not incur any such border fees in Canada, USA, UK, EU or Australia as these countries are served by our local offices. For other destinations. you may be charged handling fees and taxes as your order passes through customs. Any charges on a parcel are the customer’s responsibility
https://deciem.com/faq

# 673
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Е значи няма да има мито за нас. Аз така го разбрах Simple Smile

# 674
  • Мнения: 5 163
Е значи няма да има мито за нас. Аз така го разбрах Simple Smile

Мито и ДДС са съвсем различни неща, за мито никога не е ставало на въпрос, въпроса е ДДС-то дали ще ни го начисляват или не.

Общи условия

Активация на акаунт