Контакти с бившите

  • 5 882
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Аз винаги съм искала и съм се опитвала да остана приятелка с бившите ми, но понякога това не зависи само от мен. За мен е много важно и се радвам от факта че с повечето бивши сме си приятели. Това е и начин хората да гледат позитивно, да забравят лошите неща които са им се случили, все пак преди това сме имали нещо общо с тези хора.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зависи от бившите.

# 17
  • Мнения: 1 526

с някои се чуваме и виждаме случайно. Но съм на мнение, че мястото им е в миналото и предпочитам да си останат там

# 18
  • Мнения: 321
 Всичко е много относително, има бивши който изобщо ама изобщо не искам ни да чуя ни да видя. Има и такива с които сме си останали добри приятели.

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За тези, които поддържат контакти и са в добри отношения: как успявате? В какво се крие тайната?

Какво имате впредвид от: зависи от бившите? С въпросната личност не сме се карали, просто мълчаливо ни се разделиха пътищата. Обаче 4 години той си тъпче едно и също  нещо в главата и си го говори. Сигурно мълчаливата раздяла е причината, за което аз имам вина, както и българските пощи, ама защо трябва аз да се чувствам само виновната. Да е мислил преди какво е правил.

Вчера, като затворих скайп и си казах: добре, че не съм с него. Обаче и какво ме е задържало 7 години преди това? Питам се и ...нямам отговор. Не искам да прекратявам контакта, но в този момент ми тежи. Аз го дразня, с каквото кажа, той ме дразни, каквото ми каже.

Явно съм идеалистка, искам да си докажа, че подобен контакт е възможен, но не знам как да го постигна такъв, че да не преживявам кошмарите, които сънувах снощи.

# 20
  • Мнения: 4 621
Не смятам, че може да се подържат приятелски отношения с бивши Naughty

# 21
  • Мнения: 534
Ако сме се разделили цивилизовано и всеки си е намерил щастието другаде,не виждам причина да не поддържаме приятелски контакти.В крайна сметка някои хора си допадат много повече като приятели,отколкото като партньори

# 22
  • Мнения: 235
С някои бивши си поддържам страхотни приятелски отношения и според мен приятелство между мъж и жена може да има в чистият му вид , след като сте били гаджета . Но това е по друга тема.
Поддържам си аз чудни отношения , кафенца си пием , виждаме се , абе идилия.
Но само с двама,трима е това. Някои не са израстнали духовно от перода на връзката ни и няма какво да си говоря с тях, с други пък са ни се разделили пътищата и изобщо не сме се виждали оттогава.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ако сме се разделили цивилизовано и всеки си е намерил щастието другаде,не виждам причина да не поддържаме приятелски контакти.
С това съм съгласна. Но като се замисля, с никой от бивШите не поддържам отношения. Не защото сме се разделяли като аборигените  Mr. Green Mr. Green, но пътищата ни се разминават. С Моят човек съм повече от четири години, нямах 19 когато се запознах с него. А бившите са вече далеч в миналото. Ако с някой от тях се засечем случайно, няма да се разминем като непознати, но си оставаме до едното "Здравей", което пък на мен лично не ми тежи.

# 24
  • Мнения: 1 418
Да.С бившият ми съпруг потдържам контакт и до ден днешен.Няма нищо лошо в това.Така или иначе аз го зарязах и на него му е приятно да ме чува и вижда.Е,вече нямаме много общи теми на разговор,но все пак готино е да седнеш да изпиеш едно кафе и да си спомните отминалите години.Да уточня,че с него съм учила от 1-8 клас.Познаваме се от има-няма 31години.Срамота ще е,ако прекъснем всякакъв контакт.

# 25
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ако се видим случайно, по едно здравей, дежурното как си и това е. С бившия ми мъж да, но имаме дете, няма как.

# 26
  • Мнения: 212
Нямам бивше гадже, с което да сме се разделили с лошо. Просто винаги е било "по взаимно съгласие". Приятно ми е да се виждам с тях, или да се говорим по телефона с тези, които не са от моя град. В крайна сметка те са част от моето минало, а не можеш да имаш бъдеще, ако нямаш минало. От всичките си бивши съм запомнила най-хубавото, това, на което са ме научили и това, което съм научила покрай тях. Затова поддържам контакти с тях. На мъжа ми не му пречи, той също има бивши (дори една бивша жена  Mr. Green), с които се чува от време на време.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 067
Аз съм от идеалистите дето си мислят, че бившите могат да си останат приятели... Embarassed
Е, да ама не...
С повечето наситина поддържам добри отношения, виждаме се ходим на кафета, по заведения, запознах ги с мъжа ми, който дори се хареса с повечето от тях, но в крайна сметка явно не с всички е така...

Последното ми гадже, преди съпруга ми просто отказва да комуникира с мен... Thinking
Е, разбираемо е в предвид че аз го оставих, но така или иначе той не беше заслужил за да останем заедно... лошото е, че той хвърля вината изцяло върху мен, а не вижда собстевните си грешки за да стигнем до там.. както и да е...
Та сигурно се питате, къв ми е проблема като не иска да комуникираме... ами за мен е проблем...
Ние сме в една компания, излизаме заедно, виждаме се често, а си мълчим все едно не се познаваме... малко е гадничко...
Добре че забременях, та сега рядко излизам... и почти не го виждам, щото много се дразня от отношението му, а аз лично го ценя и бих искала да беше различно.
Оф, до там беше стиганло това с НЕкомуникацията, че всяка нощ го сънувах и то как си говорим.. абе страшна работа, добре че се оправих, че иначе щях да помисля че изперквам...  #Crazy

# 28
  • Мнения: 353

 newsm10

хората в различни връзки са различни, както и в различни ситуации и т.н.
дълго е, може много да се говори

някои от най-добрите ми приятели сега са ми били някогашни гаджета
имам други бивши, които дори не искам да погледна - кофти раздяла, била съм наранена или огорчена. зависи

всичко зависи от много неща

# 29
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
С някои бивши да поддържамотношения , и то цивилизовани трябва съм камикадзе. Rage
Още ме хваща нервно разтройство като говоря с бившия ми ......., а едно бивш приятел като видя, слава на Бога много рядко, ме хваща срам от самата мен Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт