🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 4

  • 27 137
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 434
Да, първо каза, че предната вечер признала на мъжа си, после каза, че от самото начало и той и детето ѝ знаели.

Лара Златарева също каза, че неин приятел е знаел за да ѝ дава алиби пред хлапетата.

Далеч съм от мисълта, че участниците наистина крият от най-близките си. Щом живееш с един човек се предполага, че му имаш достатъчно доверие за да му кажеш истината.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 934
Най много да са я прецакали с парите за да плямпа сега тия неща. Освен да е нарушила договора като се е разприказвала, че тя е Ангела.


Благодаря за скриншота. Книгата направо я бях забравила. Тя ми е едно от най големите неизвестни я това предаване.

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Най много да са я прецакали с парите за да плямпа сега тия неща. Освен да е нарушила договора като се е разприказвала, че тя е Ангела.


Благодаря за скриншота.
Книгата направо я бях забравила. Тя ми е едно от най големите неизвестни я това предаване.

Стойката, а понякога и гласът са на Милена Славова.

# 693
  • Мнения: 188
Скрит текст:
Най много да са я прецакали с парите за да плямпа сега тия неща. Освен да е нарушила договора като се е разприказвала, че тя е Ангела.


Благодаря за скриншота.
Книгата направо я бях забравила. Тя ми е едно от най големите неизвестни я това предаване.

Стойката, а понякога и гласът са на Милена Славова.

За мен книгата е или Марги Хранова или Катя от Ритон Stuck Out Tongue Winking Eye

# 694
  • Мнения: X
За мен книгата е или Марги Хранова или Катя от Ритон Stuck Out Tongue Winking Eye
В тази връзка, за Плашилото помислих и за Здравко от Ритон

# 695
  • Мнения: 1 994
За мен книгата е или Марги Хранова или Катя от Ритон Stuck Out Tongue Winking Eye
В тази връзка, за Плашилото помислих и за Здравко от Ритон
Изпревари ме Simple Smile идвах с това предположение

# 696
  • Мнения: 1 879
Есил не можа да преглътне факта, че си тръгна трета, докато нейната колежка Алисия миналата година седя почти до края. Simple Smile Не очаквах 50-годишна жена да се цупи като малко дете.

# 697
  • Мнения: 10 155
За Книгата и аз съм на мнение, че е много вероятно да е Милена Славова.

# 698
  • Мнения: 4 393
За Книгата и аз съм на мнение, че е много вероятно да е Милена Славова.
Да, след като беше написано в темата, и аз хванах сякаш някои тонове. Но ми се струва, че полага усилия да се прикрие. За Поли Генова това беше грешна тактика. Да видим за Книгата.

# 699
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В основата на формата е това - да се прикриват, за да не бъдат разпознати.

# 700
  • София
  • Мнения: 513
Като гледам дуелите или Книга, или Мозък ще изхвърчи. Дано е Книгата, ако пък тя е Милена Славова директно да си заминава.

# 701
  • Мнения: 10 155
Аз пък не правя вече прогнози за това кой ще си тръгне. Миналата седмица почти бях сигурна за Златния, а той сигурно и не знам дали и (надявам се, че - не) трайно се задържа. Не ми харесва представянето му, който и да е под маската.
А Баба Яга, въпреки че намирам за грозна самата маска, ми е много интересен образ.

# 702
  • Мнения: 6 148
О, не се знае, както е тръгнало може и Макарона или Хищната да отлетят.

# 703
  • Мнения: 5 353
Ако традицията продължи, то ще е ред на Мозъкът да си ходи. Дано не, защото заедно със Златният, Плашилото и Хищницата са най-мистериозните участници, макар първия да не го харесвам грам. Вторият също не гали ухото с пеенето си, но поне като образ ми е в пъти по-интересен.

# 704
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тези, които смятат, че Стоичков е в костюма на Златния явно никога не са го слушали как пее. Т.е. как не може да пее. Ама грам!

Не се осветял костюма като на Свещата.
Не съм гледала разговора с Есил в сутрешния блок, но след като прочетох това направо съм (както казва Азис) "шашардайс". Тая как иска бяло и черно да се осветят по един и същ начин?! Физика учила ли е? Нещо за поглъщане и отразяване на светлина, ала-бала?...
И въобще след всички мнения тук относно въпросното интервю, съвсем не мисля да го гледам.

Идеята в костюма на Баба Яга да е Георги Низамов много ми хареса.

От епизода в събота останаха 5-ма участника и няма как да се вместят в три-часово шоу, та предполагам, че по-другата седмица ще съберат всички останали маски.
В някой момент може да започнат да вкарват и по две маски от първи сезон.

Явно е очаквала, че ще я представят по начина, по кокто ѝ се иска - най-пеещата, секси, недостижима, абе перфектна.
Еее... да беше подписала договор като Луна, дето сядаше само на първия стол в Капките, че да се показва. Какво ми се е скрила зад някаквав си маска Joy

Общи условия

Активация на акаунт