🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 4

  • 27 182
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 385
То пък щото Златният е един славей Laughing

# 706
  • Мнения: 2 662
Георги Низамов не блести с ръст, а човекът под маскта на Баба Яга ми се вижда височък.

# 707
  • Мнения: 5 385
Заслушвам се за пореден път в изпълнението на Мозъкът - възможно ли е да е Георги Низамов в този костюм? Гласът ми прилича поразително на него в песента Proud Mary.

# 708
  • Мнения: 1 590
Не съм гледала разговора с Есил в сутрешния блок, но след като прочетох това направо съм (както казва Азис) "шашардайс". Тая как иска бяло и черно да се осветят по един и същ начин?! Физика учила ли е? Нещо за поглъщане и отразяване на светлина, ала-бала?...
Не, тя точно това каза. Че те осветявяли нейния костюм както светлите костюми, макар че тя им казала, че иска друго осветление, ама те видиш ли не ѝ го осигурили. И директно ги обяви в непрофесионализъм. Била черно петно на телевизионния екран. Даже накрая на интервюто водещите се избъзикаха “Надяваме се, че осветлението в студиото ни е добро”.

То пък щото Златният е един славей Laughing

Мен не ме дразни това, че не може да пее, а това че цялото му сценично поведение се състои от повтарянето на едно и също неадекватно движение на сцената в продължение на цяла песен. Изобщо не знам как хората го намират за забавен.

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 01:21 от Lilly_85

# 709
  • Мнения: X
Даже накрая на интервюто водещите се избъзикаха “Надяваме се, че осветлението в студиото ни е добро”.
Добро беше и камерите без филтър. 😁 Само ѝ виж гушата на Есил... Че в инстаграм е още на 28.

# 710
  • Мнения: 780
Просто я познавам лично и не харесвам лицемерите. Нищо друго.


Странно: аз не я познавам, но имам същото мнение за нея, базирано на конкретна случка.

# 711
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Просто я познавам лично и не харесвам лицемерите. Нищо друго.


Странно: аз не я познавам, но имам същото мнение за нея, базирано на конкретна случка.

Значи имаш правилна преценка за хората.

Когато участваше в "Черешката на торатата" в началото на седмицата написах същото. Всички в темата бяха "Ох!" и "Ах!" каква чудесна и усмихната жена била, каква прекрасница и т. н. В края на седмицата същите тези хора казаха, че съм била права.

Вчерашното интервю продължава да липсва.

# 712
  • Мнения: X
Къде липсва като в Нова плей го гледахме в "Здравей България"?

# 713
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Липсва като видео само на интервюто, както правят с всички интервюта на отпаднали или гост-участници. Гледали сте го в запис на цялото предаване.

# 714
  • Мнения: X
Да.
Ми... така и Юлиан не отиде при Гала. Още нещо имаше от предния сезон подобно... Знаем как процедират с непослушните. Това е положението. Нова си е окупирана и конците се дърпат от едни и същи няколко човека във всички развлекателни предавания.

# 715
  • Мнения: 2 662
Изгледах интервюто на Есил. Може би заради коментарите тук очаквах кой знае какво да каже, а тя просто си мрънкаше по музикантски - осветлението, костюма, ала-бала. Объркала се е жената. Мислела си е, че е на Санремо, а то се оказало друго.

# 716
  • София
  • Мнения: 23 007
Аз пак да попитам - миналата година като останаха 10 човека ли ги събраха да пеят заедно?

# 717
  • гр. София
  • Мнения: 458
Аз пак да попитам - миналата година като останаха 10 човека ли ги събраха да пеят заедно?
Не, от всяка група като останаха по 4, тогава - демек 8.

# 718
  • София
  • Мнения: 23 007
Аз пак да попитам - миналата година като останаха 10 човека ли ги събраха да пеят заедно?
Не, от всяка група като останаха по 4, тогава - демек 8.

Мерси!

# 719
  • Мнения: 5 385
Скрит текст:
То пък щото Златният е един славей Laughing
Мен не ме дразни това, че не може да пее, а това че цялото му сценично поведение се състои от повтарянето на едно и също неадекватно движение на сцената в продължение на цяла песен. Изобщо не знам как хората го намират за забавен.

То и Бухалът не блестеше с нищо, но някак си го задържаха доста дълго време, по-дълго от необходимото. Сега същото се случва и със Златния, но последният поне успява да се скрие доста добре, което не може да му се отрече, докато първият беше още в самото начало разкрит. Все някога и той ще отпадне, не вярвам да стигне до финала.
Засега най-мътните ми участници намаляват с един след внимателно заслушване в изпълненията на Мозъка. Да видим дали ще се сетя кои са пустите Палячи, Плашило, Златен и Хищница.

Общи условия

Активация на акаунт