🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 4

  • 27 198
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27 700
Ще се бъзикат с нея от шоуто.
Участниците ходят при Гала на кафе ,сега може да не се състои участието нищо че е по договор. Гала е доста гъста с Халваджианови .

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 20:01 от femmi2

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Днес попаднах на статия, че моделът Глория Петкова започнала да пее. Та се зачудих дали пък тя не е Хищницата...

# 677
  • Мнения: 9 487
И аз мисля, че доста ще се бъзикат на нейн гръб.

# 678
  • Мнения: 1 923
Ако Рачков още беше в предаването, като нищо на следващия лайф щяха да го облекат като Ангел да изимитира на Есил претенциите. 😃

# 679
  • Мнения: 92
Изгледах видеото с Есил и изобщо не ми се вижда ядосана , нервна или разочарована . Имала е мнение по някои въпроси и си ги е казала , може би точно и заради това отпадна .
Щом сами си избират песните , защо някой им казва кога коя да изпее ?

# 680
  • Мнения: 7 848
А, то не пречи и Геро да излезе с крила. Ама бели, да го осветят!

# 681
  • Мнения: 1 923
Най-вероятно за да има разнообразие. Една българска песен, едно рок парче, няколко по-динамични, няколко балади... Иначе представи си, че всички се юрнат да пеят Селин Дион и Марая Кери по едно и също време, зрителите ще заспят от скука. 🙄

# 682
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тя е искала да участва, ама тя да командва парада. Е, такъв филм няма.

Форматът си има екип и всеки отговаря за нещо. Тя е там, за да пее под маската.

Сега пък казаха: "Специален гост Марта Вачкова". Пак много закъсня при наличието на Владо Пенев.

Искам Тончо, както обещаха.

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 21:10 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 683
  • Мнения: 1 923
Марта поне е по-забавна от Владо Пенев, бих предпочела тя да остане, а той да си ходи. Не му отива да се прави на толкова неадекватен.

# 684
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ооооооо, много е забавна!

Трябваше да публикуват записа с интервюто на Исмигюл Наим. Който има глава на раменете си, ще прецени какви изводи да си направи.

# 685
  • Мнения: 1 923
Да де, не е... Супер забавна... Но понякога ѝ се получава.

Мисълта ми е, че Владо нервира. Купища неадекватни предположения. Булката била Лили Иванова, Ангелът бил Стефан Илчев (представям си на Есил изражението под маската, като го е чула това), после стана Нети. Баба Яга бил Фики. Изобщо имам чувството, че блее някъде в пространството и изстрелва първото име, което му дойде в съзнанието. Разбирам, че са там за да заблуждават, но Азис и Алекс поне се опитват да дадат някакви по-адекватни предположения... Макар че и те си изсмукват аргументите от пръстите.

Мислех, че ще се отпусне с времето, ама той все по-зле става. Време е да го сменят вече. С който и да е.

# 686
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Просто я познавам лично и не харесвам лицемерите. Нищо друго.

Моля за извинение за качеството на скрийншотовете.





# 687
  • Мнения: X
Много яко шоу, сваля маските на маскираните, лъсна им невъзможността да губят и да си преглътнат егото.

# 688
  • Мнения: 27 700
Марта ша ги ръси като Владо .
Това за Лили Иванова е нелепо . Абсолютно никой не може да накара Лили да участва в някви формати.
Малко звезди има в България ,а Лили една от тях.

Баба Яга ,Фики е това съм го пропуснала и Ангела като Илчев Joy

Маската на Мозъка е ужасна .

# 689
  • Мнения: 4 187
Най-вероятно са имали някакви пререкания по време на шоуто и са решили да излезе.
Тя не каза ли като излезе, че същата вечер е казала вкъщи, а сега каза, че те са знаели през цялото време?  Така разбрах

Общи условия

Активация на акаунт