ОСМИ клас, 2020/2021 - Звънецът удари за новия час

  • 25 269
  • 785
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 6 925
Ния ме разбива! Имат много интересно (за мен) домашно по бел: да напишат съчинение по ключови думи. Между другото това е трето съчинение, което пише (едно за домашно и едно на входното). И от 16:00 часа фантазира. Хванала я била музата и вече изписа 3 листа голям формат и още не била към края, ама си харесвала идеята и искала да я развие... А вече има две оценки по бел, няма никакъв шанс да я вдигне, нито пък някой ще има времето да изслуша тази дълга творба. Ама като няма зададено ограничение на думи и става страшно. И не желае по никакъв начин да напише нещо кратко, колкото да е с домашно. Във фег ще си се отпише, абсолютен рай за нея! Аз ще остана будна, че съм любопитна да прочета историята.

# 781
  • София
  • Мнения: 6 360

подскажи къде се намира, моля...

# 782
  • Мнения: 2 208

подскажи къде се намира, моля...

Netflix

# 783
  • гр.София
  • Мнения: 4 153
Доня Дафина,има и филм Търновската царица, с Камелия Тодорова-мноого млада и красива ( за тези ,които знаем коя е  и Лили Иванова-)).

# 784
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Доня Дафина,има и филм Търновската царица, с Камелия Тодорова-мноого млада и красива ( за тези ,които знаем коя е  и Лили Иванова-)).
О, знам! Аз съм любител киноман и харесвам много български филми от 80те.
Всъщност отидох много предубедена на представлението, особено след филма. А и където съм гледала Елена Петрова, все не ме е впечатлявала. Обаче беше жестока! Както и всичките и колеги.

Пубера е новия ѝ голям почитател.

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 07:20 от Доня Дафина Черешова

# 785
  • Мнения: 4 967
Добро утро и заповядайте в новата тема! - https://www.bg-mamma.com/?topic=1257215.new#new

Общи условия

Активация на акаунт