Какви обувки купихте/ще купите на децата за есента?

  • 25 906
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 142
Онзи ден купих мокасини на Минимен, от новата колекция (нови са само цветовете на кожата и подметката, иначе са най- популярният им модел с една лепка) и гумени ботуши. Цветовете им са много хубави и Еми толкова ги хареса, че иска да ходи с тях и сега. Цените бяха 48лв за Минимен и 18лв за ботушите. Скъпички са, но се надявам да си заслужава. Утре, ще ги снимам.

# 16
  • Мнения: 4 668
Аз съм му купила едни маратонки RUCANOR и едни обувки на PERLINA , но и двата чифта не са подходящи за зимата  Confused по - скоро са есенни . И аз не знам какви да взема за по - студеното и мокро време  Sick

# 17
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Засега купих маратонки. Има затворени обувки на Paqpa, купувани по-рано.

# 18
  • Мнения: 1 180
На баткото купих спортни от "Руканор", но ми се иска и някакви кожени, хубави обувки да му взема - ама от къде? Минимен вече ги носим толкова години....пък и те, моделите им са доста скучновати вече... За малкия харесах на "Перлина", но нещо не са му удобни. Като стане време да се купуват обувки и ми се ревеееее! Мечтата ми е да има един детски търговси център - ама като почнеш от бельото, та до зимните якета! Да вляза там с децата сутринта и привечер да излезем, мъкнейки всевъзможни торби и торбенца - доволни и щастливи! Ееех, мечти....

# 19
  • софия
  • Мнения: 555
...
кажете ми момичета вие гледате ли дали се огъва лесно подметката? кой ви е основния критерий освен материала предполагам...
аз избирам обувката по мекота на подметките,  дали обхваща добре глезенчето, дали има ортопедична възглавничка, дали се обува лесно и да е от естествен материал. Много изисквания Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 255
Пускайте снимки на сега закупениите /да се ориентираме/  Praynig Hug

За сега имаме 2 чифта маратонки /донесени от чужбина/ и гумени ботуши от КК.


# 21
  • Мнения: 1 180
Моля, някой ако знае нещо за обувки Domini /дано да не бъркам/ - къде мога да ги намеря? Днес мерихме едни такива на "Витошка" - имаше и Mini men, но нямаше нашия номер.

# 22
  • Мнения: 5 790
Купих на Колев и Колев вече.

Моля, някой ако знае нещо за обувки Domini /дано да не бъркам/ - къде мога да ги намеря? Днес мерихме едни такива на "Витошка" - имаше и Mini men, но нямаше нашия номер.

На пазара Красно село има един магазин, където имат почти всички модели и размери. Цените са около 30-тина лева. Имат и Минимен. Ако ти е удобно, кажи, ще пиша къде точно е магазина.

# 23
  • Мнения: 1 180
О, много ми е удобно и ще съм мнооого благодарна, ако ми обясниш магазина!  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 790
О, много ми е удобно и ще съм мнооого благодарна, ако ми обясниш магазина!  bouquet

Дано само успея да обясня добре, че да го намериш.
Влизаш в пазара Красно село откъм булевард Гоце Делчев, където е спирката на автобусите в посока бул. България. Като влезеш на пазара, покритата част ти се пада вляво. Тръгваш наляво, плътно покрай сергиите /има някаква, дето продават мляко/, подминаваш магазин за спортни стоки и следващия е за детски обувки.
Срещу сергиите за зеленчуци се пада, а от дясно са тези за цигари и алкохол. Отляво е малката улица, която отива навътре към квартала.
Дано ме разбра.

# 25
  • Мнения: 1 180
Сетих се кой е магазина, много благодаря още веднъж!!! Ей сега хуквам натам!

# 26
  • Мнения: 5 790
Похвали се после дали си купила обувчици!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
За есента си имаме маратонки GEOX, обувки Минимен и едни маратонки Адидас закупени от една мама от форума  Hug За зимата имаме ботушки Минимен /които може и да са му малки/ и съм спазарила още едни Минимен от този по-високия модел - над глезена който е.

# 28
  • Мнения: 1 464
Имаме едни розови обувки на Денди,едни червени маратонки,високи от германия,едни сини и розово на Сандик,купихме си и боти на КиК,ТОВА ЗА СЕГА

# 29
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Обувки на БАРБИ 33 номер - 48 лв. от  Магазина Екзарх Йосиф

Общи условия

Активация на акаунт