С какво ви дразнят свекървите? – 125

  • 37 228
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 708
Преди 10 дни ми се удаде рядката възможност да тършувам в къщата ѝ в нейно отсъствие. Чувствах се като крадец. Не го открих. Все пак е нещо много малко и може да бъде навсякъде, включително и в джоба ѝ. Освен това имах само един час да ровя, който е недостатъчен за цяла къща.

# 16
  • Мнения: 9 375
Дали не се е мушнал пръстенът между подплатата на чантата и кожата. Случва се през някоя появила се дупка. Там търсила ли е?

# 17
  • Мнения: 845
Дали не се е мушнал пръстенът между подплатата на чантата и кожата. Случва се през някоя появила се дупка. Там търсила ли е?
Възможно е да се загубил в чантата.
Спомням си онази тема за рибешките глави и други съкровища в чантите на жените.

# 18
  • Мнения: 21 514
Освен да пиеш една студена вода и никога повече да не и даваш бижутата си, друго не може да се направи.

Естествено, че никой няма да погне с полиция  свекърва си за някакъв пръстен, даден и доброволно, който тя просто казва, че не знае къде е, направо ме убивате с такива съвети Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 708
Дали не се е мушнал пръстенът между подплатата на чантата и кожата. Случва се през някоя появила се дупка. Там търсила ли е?
Първо там търсих. Аз самата съм шила чанти и първото нещо, което направих бе да ѝ поискам чантата, за да видя дали хастара не е скъсан. Интересното е, че жената ми извади чисто нова чанта и то от гардероба ! Никога не ползвана и без нищо вътре. Всички знаем, че чанта която се ползва не стои в гардероба и никога не може да бъде празна.

# 20
  • Мнения: 708
Обаче на следващия път, когато отидохме на гости, сама си каза, че можело и да не го е сложила в чантата, ами някъде другаде и да не помни. Много добре се застрахова.

# 21
  • Мнения: 2 751
При такива странни отношения се учудвам, че изобщо се контактува с тази свекърва. Има си син, да се оправя.

# 22
  • Мнения: 380
Прави го, защото знае, че те дразни. Ако мъжът ти ти подари нов пръстен и й кажеш колко си щастлива, че толкова мисли за теб, така те е зарадвал и не ти пука вече за стария пръстен, може изведнъж да се намери Simple Smile

# 23
  • Мнения: 708
При такива странни отношения се учудвам, че изобщо се контактува с тази свекърва. Има си син, да се оправя.
Периодично спирам да я отразявам когато направи някоя простотия. И сега така ще стане.

# 24
  • Мнения: 708
Прави го, защото знае, че те дразни. Ако мъжът ти ти подари нов пръстен и й кажеш колко си щастлива, че толкова мисли за теб, така те е зарадвал и не ти пука вече за стария пръстен, може изведнъж да се намери Simple Smile
И това си го мисля. Решила съм да изчакам : ако до една година след изчезването не се появи, ще купя почти същия и демонстративно ще ѝ го развявам под носа

# 25
  • Мнения: 845
При такива странни отношения се учудвам, че изобщо се контактува с тази свекърва. Има си син, да се оправя.
Периодично спирам да я отразявам когато направи някоя простотия. И сега така ще стане.
Защо не я отрежеш завинаги?
Никакви комуникация с нея до нейната смърт.

# 26
  • Мнения: 708
Друго много интересно нещо е, че докато си търсех моето нещастно пръстенче, намерих други мои неща, които не помня да съм ѝ ги давала. Включително и злато, което тя първо ми го беше дала за сватбата и после си го взе . Не бях го виждала 15 години и мислех, че отдавна е заминало, но жената го пази

# 27
  • Испания
  • Мнения: 86
Друго много интересно нещо е, че докато си търсех моето нещастно пръстенче, намерих други мои неща, които не помня да съм ѝ ги давала. Включително и злато, което тя първо ми го беше дала за сватбата и после си го взе . Не бях го виждала 15 години и мислех, че отдавна е заминало, но жената го пази
Тази твоя свекърва май е свикнала да краде от теб, за да те дразни постоянно. На твое място с удоволствие бих я стиснала за гушата.

# 28
  • Мнения: 708
Друго много интересно нещо е, че докато си търсех моето нещастно пръстенче, намерих други мои неща, които не помня да съм ѝ ги давала. Включително и злато, което тя първо ми го беше дала за сватбата и после си го взе . Не бях го виждала 15 години и мислех, че отдавна е заминало, но жената го пази
Тази твоя свекърва май е свикнала да краде от теб, за да те дразни постоянно.
Всички вещи съм прежалила, халал да са ѝ щом ѝ харесват. Но този пръстен не мога да прежаля.  Историята му е уникална, чувствах го като част от мен. 15 години не го бях сваляла от ръката си. Сега го гледам само на снимки - понеже постоянно го носех, го имам на много мои снимки.

# 29
  • Мнения: 856
Не съм чела предната тема, ама това с пръстена ми е много странно. Не вярвам в тия неща, ама да не го е дала някъде за някоя магийка....

Общи условия

Активация на акаунт